Poniedziałek, 2 listopada 2020, godz. 18:00
Warta Poznańwarta
0 : 3
1. połowa0 : 3
90'

Sędzia nie dolicza choćby minuty i kończy mecz! Legia Warszawa wygrała wspaniałą pierwszą częścią meczu. W drugiej wszystko mieli pod kontrolą i wygrywa ten mecz 3:0!

89'

Było bardzo blisko gola dla Warty! Zabrakło centymetrów!

87'

Dośrodkowanie Joela Valencii zostało zablokowane.

83'

Domagoj Antolić ukarany żółą kartką.

80'

Znakomita akcja Legii! Bartosz Kapustka dograł do Macieja Rosołka, który wyłożył piłkę Antoliciowi. Chorwatowi zabrakło jednak skuteczności.

78'

Josip Juranović ratuje swój zespół, wybijając piłkę z samej linii bramkowej!

77'

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Paweł Wszołek schodzi, a wchodzi Paweł Stolarski.

76'

Świetne dośrodkowanie Łukasza Trałki! Gdyby nie czujność Cezarego Miszty to piłka wpadłaby mu za kołnierz.

75'

Wchodzi również Maciej Rosołek, który zmienia Tomasa Pekharta.

74'

Podwójna zmiana w Legii. Bartosz Slisz zmieniony przez Andre Martinsa.

73'

Jakub Kuzdra czysto zatrzymuje rozpędzonego Pawła Wszołka i Legia traci szansę na kolejnego gola.

70'

Kolejna zmiana. Tym razem murawę opuszcza Mario Rodriguez, a wchodzi na nią Konrad Handzlik.

69'

Celny strzał Joela Valencii, ale spokojnie broni bramkarz Warty.

68'

Mateusz Spychała melduje się w miejsce Jana Grzesika.

67'

Bartosz Kieliba ukarany żółtą kartką.

65'

Widać, że Legia spuściła z tonu po zmianie stron. Warta chce, ale nie potrafi, a goście spokojnie kontrolują przebieg meczu.

62'

Paweł Wszołek przewraca się w polu karnym po starciu z Łukaszem Trałką. O rzucie karnym nie może być jednak mowy.

59'

Walerian Gwilia opuszcza murawę. Zmienia go Bartosz Kapustka.

58'

Paweł Wszołek spokojnie minął sobie rywala, tylko zabrakło mu dokładności przy ostatnim podaniu.

54'

Mario Rodriguez ukarany żółtą kartką.

52'

Igor Lewczuk zderzył się z Łukaszem Trałką i sędzia odgwizdał faul w ofensywie defensora gości.

50'

Pierwsza interwencja Cezara Miszty. Spokojnie wyłapał dośrodkowanie rywala.

48'

Zmiana Artura Boruca była jednak wymuszona. Jak się okazało doświadczony bramkarz ma problem z achillesem.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Również Piotr Tworek przeprowadza zmianę. Roberta Janickiego zmienia Michał Jakóbowski.

46'

Niespodziewana zmiana w ekipie z Warszawy. Cezary Miszta pojawia się w miejsce Artura Boruca. To debiut w Ekstraklasie młodego golkipera.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Warta nie istnieje i to Legia schodzi do szatni z dużym, ale i zasłużonym prowadzeniem.

41'

Strzał z ostrego kąta Pawła Wszołka. Zabrakło jednak trochę dokładności.

37'

Niezłe dośrodkowanie Jana Grzesika. Dobrze interweniuje jednak Artur Jędrzejczyk.

35'

Legia Warszawa robi dzisiaj co chce. Warta wygląda bardzo słabo i wydaję się, że mogą walczyć tylko i wyłącznie o jak najmniejszy wymiar kary.

31'

Znowu z dużą łatwością goście zdobywają bramkę. Josip Juranović otrzymał podanie z drugiej strony, a później nabił wysokiego Czecha, która ma swojego ósmego gola w tym sezonie!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Legia Warszawa zdobywa kolejną bramkę! Tym razem Tomas Pekhart!

27'

To powinno być 3:0 dla Legii! Domagoj Antolić dograł idealnie na głowę Tomasa Pekharta, a piłka po uderzeniu Czecha trafiła w słupek!

24'

Co za strzał Serba! Miał on dużo szczęścia, gdyż piłka odbijała się od obrońców rywala, ale gdy już spadła pod nogi lewego obrońcy Legii to wylądowała w samym okienku bramki!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna bramka Filipa Mladenovicia!

20'

Spokojniejszy fragment meczu. Warta próbuje rozgrywać akcje, ale Legioniści skrzętnie rozbijają ich zapędy.

16'

Bardzo ważna interwencja Roberta Ivanova. Defensor Warty w ostatniej chwili zatrzymał rozpędzonego Valencię.

13'

Z dużą łatwością Legioniści poradzili sobie z defensywą Warty. Valencia podał prostopadle do Mladenovicia. Serb wpadł w pole karne i idealnie wyłożył piłkę Wszołkowi, który tylko dobił ją do pustej bramki!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek pakuje piłkę do bramki!

10'

7'

Mateusz Kuzimski oddał strzał sprzed pola karnego, tylko że piłką trafił w swojego wbiegającego kolegę!

4'

Pierwsze swoje okazje do oddania strzału miała także Warta. Dwa rzuty rożne z rzędu nie przyniosły jednak pożądanego efektu.

2'

Pierwsza groźna akcja Legii Warszawa. Josip Juranović podłączył się do akcji ofensywnej, uderzył z ostrego kąta, ale trafił prosto w bramkarza rywali.

1'

Paweł Gil używa gwizdka po raz pierwszy!

17:57

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na boisko!

17:53

Dzisiaj faworytem zdecydowanie jest Legia Warszawa. Mistrzowie Polski mogą dzisiaj wskoczyć na podium ligowej tabeli. Muszą jednak wygrać z Wartą. Beniaminek aktualnie zajmuje 12 pozycję i do swojego rywala traci 6 oczek.

17:50

17:47

Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami odbyło się ponad 25 lat temu. 11 marca 1995 roku górą była Warta Poznań, która wygrała z Legią 1:0. Od tamtej pory zmieniło się bardzo dużo, więc z niecierpliwością wyczekujemy pierwszego gwizdka!

17:45

17:43

17:40

Dzień dobry! Nadrabiania zaległości ciąg dalszy. Warta Poznań kontra Legia Warszawa. Kto dzisiaj wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?