1 : 2
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa0 : 2
98'

Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym meczu Jagiellonia pokonuje Legię Warszawa!

94'

Legia cały czas atakuje, ale nie potrafi wpakować piłki do bramki. Czy uda im się zremisować?

90'

Sędzia dolicza aż 8 minut!

90'

Maciej Rosołek trafia w słupek! To musi być gol!

89'

Strzał głową Pekharta został zablokowany.

86'

Luquinhas dogrywa prosto w ręce Steinborsa.

85'

William Remy dogrywa na głowę Pekharta, ale Czech tym razem nie trafił w bramkę.

84'

Filip Mladenović zmienia Luisa Rochę.

83'

Pavels Steinbors znowu uratował swój zespół! Świetnie zdjął piłkę z głowy Pekharta!

80'

Katastrofalne uderzenie Pawła Stolarskiego.

78'

Schodzi też Bartłomiej Wdowik, a wchodzi Bartosz Bida.

78'

Podwójna zmiana w Jagiellonii. Szymon Sobczak zmienia Jakova Puljicia.

75'

Jose Kante zamyka akcję swojej drużyny niecelnym uderzeniem.

73'

Pavels Steinbors znakomicie uprzedza Tomasa Pekharta.

70'

Maciej Rosołek melduje się na murawie w miejsce Bartosza Kapustki.

66'

Teraz zdemolowany został Bodvarsson. Islandczyk potrzebuje pomocy medycznej.

66'

Zakotłowało się pod bramką Jagiellonii! Seria strzałów, które jednak nie skończyły się golem.

65'

Bartosz Slisz nie da rady kontynuować gry ze względu na duży krwotok. Zmienia go Michał Karbownik.

64'

Radosław Cierzniak mimo że jest na ławce to za protesty w stronę sędziego otrzymuje żółtą kartką.

62'

Zderzenie głowami Bartosza Slisza i Jakova Puljicia. Potrzebna jest pilna pomoc medyczna.

61'

Ariel Borysiuk zmienia Jeusa Imaza.

60'

To jest właśnie cały Tomas Pekhart! Czech był niewidoczny przez 60 minut, ale teraz świetnie wykorzystał podanie Bartosza Kapustki i pokonał bramkarza rywali!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tomas Pekhart!

56'

Bartosz Kapustka wpadł w pole karne, oddał strzał, ale świetnie broni bramkarz gości.

54'

Tomas Pekhart wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Jagi, ale trafił prosto w ręce Steinborsa.

53'

Paweł Olszewski nie da rady grać dalej. Zmienia go Andrej Kadlec.

51'

Na murawie leży Olszewski. Potrzebna jest pomoc medyczna.

47'

To powinien być gol! Jose Kante uderzył z bliskiej odległości, świetni obronił Steinbors, a później fatalnie dobijał Jędrzejczyk.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

46'

W ekipie gości również jest roszada. Juan Camara schodzi, a wchodzi Bodvar Bodvarsson.

46'

Na drugą połowę nie wychodzi też Mateusz Hołownia. Zmienia go Luquinhas.

46'

Podwójna zmiana w ekipie Legii. Andre Martins zmieniony przez Domagoja Antolicia.

48'

Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia do przerwy z dużym spokojem rozjeżdża mistrzów Polski. Z daleka czuć zapach zmian w drużynie z Warszawy.

45'

2 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

42'

Sprytne rozegranie rzutu rożnego w wykonaniu Jagiellonii. Tomas Prikryl fatalnie jednak zmarnował okazję.

41'

William Remy uprzedza Puljicia. Tym razem Francuz zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

37'

Słabiutkie dośrodkowanie Remy'ego. Piłka w rękach Steinborsa.

34'

Świetne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Mateusza Hołowni! Skrzydłowi Legii trafia w poprzeczkę!

32'

Juan Camara fauluje Pawła Stoalrskiego i ogląda za to żółtą kartką.

29'

Jesus Imaz świetnie opanował sobie futbolówkę, wygrał pojedynek biegowy z Remy i pokonał Artura Boruca!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz!

25'

Fatalne uderzenie Bartosza Slisza. Piłka poszybowała w trybuny.

20'

Luis Rocha popełnił błąd. Portugalczyk dał się przepchnąć Prikrylowi. Czech wyłożył piłkę Puljiciowi i Jagiellonia wychodzi na prowadzenie.

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakov Puljić zdobywa bramkę!

17'

Zablokowany strzał Jose Kante.

13'

Paweł Stolarski popędził prawym skrzydłem, ale jego dogranie było niedokładnie.

10'

Tomas Prikryl otrzymał świetne podanie. Zbyt długo jednak przyjmował futbolówkę i Remy zdołał go zablokować.

8'

Bardzo otwarty początek meczu! Teraz uderzał Paweł Stolarski, ale tutaj także odbija piłkę Pavel Steinbros.

7'

Paweł Olszewski mocno dogrywa, ale pewnie wyłapuje piłkę Artur Boruc.

4'

Pierwszy strzał Jagiellonii. Jakov Puljić nie trafił jednak w światło bramki.

3'

2'

Tomas Pekhart wpakował piłkę do bramki! Cała Łazienkowska oszalała, ale sędzia liniowy pokazał, że Czech był na spalonym!

1'

Bartosz Frankowski używa gwizdka po raz pierwszy!

19:58

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

19:53

Bukmacherzy nie mają wątpliwości - faworytem dzisiejszego meczu jest Legia Warszawa. Podopieczni Aleksandara Vukovicia muszą czuć sportową złość po ostatnim niepowodzeniu. Czy dzisiaj przełożą to na dobry wynik?

19:50

Bogan Zając nie chciał być gorszy i również przygotował kilka niespodzianek. Oczywiście nie w takiej ilośći, ale zobaczymy m.in. Pawła Olszewskiego, Juana Camarę czy Tomasa Prikryla. Najbardziej zaskakuje brak Macieja Makuszewskiego, który w meczu z Wisłą Kraków był wyróżniającą się postacią.

19:48

Aleksandar Vuković trochę namieszał w składzie swojego zespołu. Od pierwszej minuty zobaczymy dzisiaj m.in. Pawła Stolarskiego, Williama Remy'ego, Luisa Rochę, Andre Martinsa, Bartosza Kapustkę, Mateusza Hołownię czy Jose Kante. Wszyscy ci zawodnicy jeszcze w poprzednim meczu zaczynali mecz na ławce.

19:45

19:42

19:40

Dobry wieczór! Legia Warszawa chce zmazać plamę po bardzo nieudanych eliminacjach Ligi Mistrzów. Dzisiaj podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok.