Koniec meczu! Legia bardzo pewnie gromi GKS Bełchatów!

Zablokowany strzał piłkarza Legii. Wojskowi próbują jeszcze podwyższyć wynik.

Bartłomiej Lisowski zmienia Łukasza Wrońskiego.

83'

Luis Rocha sprytnie uderzył z rzutu wolnego, ale znowu świetnie broni Lernacik.

80'

Maciej Rosołek uderzył z linii pola karnego, ale tym razem nie przyniosło to efektu.

78'

Juranović z Wszołkiem rozegrali akcję na prawej stronie, ale nic z tego nie wyszło.

75'

72'

Mariusz Magiera ukarany żółtą kartką.

71'

Filip Mladenović zmieniony przez Luisa Rochę.

69'

W międzyczasie przeprowadzono też czwartą zmianę. Josip Juranović zmienił Michała Karbownika, czyli jest kolejny debiut w Legii.

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! No i Maciej Rosołek ma hatricka.

67'

Mateusz Hołownia zmienia Luquinhasa.

67'

Andre Martins zmienia Domagoja Antolicia.

66'

Aleksandar Vuković decyduje się na przeprowadzenie aż 4 zmian. Kacper Kostorz zmienia Tomasa Pekharta.

64'

Zablokowany strzał Luquinhasa.

61'

Damian Michalak również melduje się na murawie, a zmienia Przemysława Zdybowicza.

60'

Kolejna podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Szymon Łapiński zmieony przez Bartłomieja Eizencharta.

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Mladenović w debiucie!

58'

Było blisko hat-tricka Macieja Rosołka! Młody zawodnik tym razem nie zdołał zdobyć bramki.

54'

Maciej Rosołek perfekcyjnie dograł do Pawła Wszołka, który skrzętnie wykorzystał sytuację sam na sam.

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek podwyższa prowadzenie Legii.

50'

Świetna akcja Luquinhasa! Brazylijczyk minął rywala, ale świetnie broni bramkarz GKS-u.

46'

Wchodzi też Patryk Winsztal, a schodzi Damian Hilbrycht.

46'

Podwójna zmiana w ekipie GKS-u. Arkadiusz Najemski zmieniony przez Dawida Flaszkę.

46'

Rozpoczynamy drugą część tego pojedynku!

47'

Koniec pierwszej części meczu! Zgodnie z planem Legia Warszawa bardzo pewnie wygrywa z GKS-em Bełchatów.

45'

Obrońca Bełchatowa został niefortunnie nabity piłką po zagraniu z rzutu rożnego. Legia 3 GKS 1

44'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Pawlik pakuje piłkę do własnej bramki.

43'

Seweryn Michalski bardzo pewnie interweniuje w swoim polu karnym.

39'

Znowu GKS Bełchatów próbował zagrozić bramce Legii, ale tym razem świetnie interweniuje Wieteska.

36'

Sędzia słuchał jeszcze podpowiedzi czy aby na pewno bramka padła zgodnie z przepisami. Bartosz Frankowski uznał, że tak i gospodarze łapią kontakt.

34'

Po dośrodkowaniu Mariusza Magiery zakotłowało się w polu karnym. Damian Hilbrycht oddał strzał z bliskiej odległości i bez szans był Artur Boruc!

33'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Hilbrycht!

29'

Młody zawodnik świetnie znalazł się w polu karnym GKS-u, wykorzystał zamieszanie i wpakował piłkę z bliskiej odległości.

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Rosołek po raz drugi!

27'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne GKS-u. Znowu próbował Mladenović, ale Serb wcześniej był na spalonym.

23'

Tym razem Lenarcik bardzo pewnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

21'

Maciej Rosołek oddał strzał głową, ale był on kompletnie niecelny.

20'

Kolejne groźne dogranie Mladenovicia! Seweryn Michalski był bliski pokonania swojego golkipera!

17'

Świetne dośrodkowanie Filipa Mladenovicia! Zabrakło niewiele, a Pekhart dopadłby do piłki i zagroził bramce Lenarcika.

13'

Katastrofalny błąd defensywy z Bełchatowa. Maciej Rosołek z dużą łatwością pakuje piłkę do bramki.

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Rosołek otwiera wynik meczu!

11'

Bartosz Slisz zdecydował się na strzał z dystansu. Nie było zagrożenia bramki gospodarzy.

8'

Tomas Pekhart doszedł do strzału głową, ale piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

5'

Seria dośrodkowań w pole karne Bełchatowa. Żadne nie dotarło jednak do celu.

4'

Legioniści mogli oddać groźny strzał. Bartosz Slisz jednak się zawahał i piłka została mu odebrana.

1'

Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

20:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

20:23

Oprócz Artura Boruca w barwach Legii zadebiutuje też Filip Mladenović, a na wejście z ławki szansę może dostać Josip Juranović.

20:20

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami miał miejsce prawie 6 lat temu. W listopadzie 2014 roku górą była Legia, zwyciężając 3:0 po bramkach Jakuba Koseckiego, Ondreja Dudy i Jakuba Rzeźniczaka. Dzisiaj tych zawodników już nie ma, ale Wojskowi są jeszcze większymi faworytami niż wtedy.

20:17

Nie ma co ukrywać, że dziś większym wydarzeniem niż mecz Legii z GKS-em Bełchatów będzie wielki powrót Artura Boruca. Jeden z najlepszych polskich bramkarzy w historii wraca do kraju po 15 latach!

20:15

20:12

20:10

Dobry wieczór Państwu! Mistrz Polski, Legia Warszawa rozpoczyna dziś swoją drogę w Pucharze Polski. W pierwszej rundzie zmierzy się z GKS Bełchatów. Na relację LIVE z tego pojedynku zaprasza Bartłomiej Modzelewski!