Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
96'

Koniec meczu! Na zakończenie gry w Ekstraklasie Arka Gdynia wygrywa w Krakowie z Wisłą Kraków po bramce Oskara Zawady

92'

Gdynianie radzą sobie z centrą we własne pole karne.

90'

Sędzia dolicza co najmniej 5 minut do drugiej połowy.

86'

Patryk Soboczyński zmienia Dawida Markiewicza.

82'

Krzysztof Drzazga w pierwszej akcji. Po zagraniu Damiana Pawłowskiego wyszedł z piłką poza plac gry.

79'

Krzysztof Drzazga zmienia Dawida Szota. To ostatnia roszada personalna w ekipie gospodarzy.

79'

Daniel Chmielnicki podłączył się do akcji ofensywnej. Za to plus. Minus za zagranie tam, gdzie nie było nikogo.

77'

Kacper Krzepisz broni strzał Pawła Brożka z ostrego kąta.

73'

Paweł Brożek melduje się na murawie po raz ostatni! Schodzi Chuca

73'

Rzut wolny dla Wisły. Groźne dośrodkowanie Macieja Sadloka i.. gwizdek sędziego. Dopatrzył się on przewinienia jednego z zawodników gospodarzy.

70'

Chuca z bliskiej odległości uderza głową, ale obija w poprzeczkę! "Okradziony" z asysty został Rafał Boguski!

67'

NIE MA GOLA! Kacper Krzepisz odbija piłkę przed siebie po uderzeniu Marcina Wasilewskiego, ten dobija obok bramki!

66'

Damian Sylwestrzak wskazuje na "wapno"! Jeszcze czekał na decyzję z wozu VAR. Zdania nie zmienił!

63'

Zmiana w Wiśle. Schodzi Daniel Hoyo-Kowalski, wchodzi... Marcin Wasilewski

62'

Douglas Bergqvist schodzi, Jakub Wawszczyk wchodzi.

60'

Przerwa w grze. Douglas Bergqvist nie jest w stanie grać. Koledzy pokazują w stronę ławki rezerwowych, że sytuacja nie jest ciekawa. Będzie konieczna zmiana.

57'

Żółtą kartką upomniany Douglas Begqvist.

53'

Chuca centruje, ale bardzo źle. Po krótkim urlopie ma już pierwszą pozycję na liście do poprawy.

50'

Po zablokowanym dośrodkowaniu Dawida Szota korner dla Wisły. Piłkę przejmuje Maciej Sadlok, którego zagranie nie znajduje adresata.

47'

Dawid Szot uruchomił na prawej stronie Davida Niepsuja, którego dośrodkowanie zostało zablokowane. Korner nie przynosi jednak zagrożenia pod bramką Arki.

46'

Druga połowa rozpoczęta!.

46'

Kamil Antonik od 46. minuty za Mateusza Młyńskiego.

45'

Koniec pierwszej połowy. Po trafieniu Oskara Zawady Arka Gdynia prowadzi w Krakowie na pożegnanie z Ekstraklasą.

44'

Maciej Sadlok w akcji ofensywnej. Żaden z jego kolegów nie zdołał "zamknąć" akcji.

41'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mateusz Lis odbija piłkę, gdy strzelał Adam Marciniak, a Marcus a Silva zgrał ją do Oskara Zawady, który z bliska skierował do siatki!

41'

GOL DLA ARKI! OSKAR ZAWADA!!!

40'

Maciej Sadlok fauluje Michała Nalepę blisko swojego pola karnego. Może być groźnie.

36'

Złe podanie Marcusa da Silvy do Mateusza Młyńskiego. Brazylijczyka stać na większą dokładność.

32'

Marcus da Silva był bliski wpisania się na listę strzelców! Podobnie jak Damian Pawłowski kilka minut temu, obija słupek! To była najlepsza okazja gdynian do strzelenia bramki!

28'

Gospodarze mogli wyjść na prowadzenie! Do centry z rzutu rożnego wysoko wyskakuje Damian Pawłowski, który uderza głową! Na jego jeszcze nieszczęście piłka trafia w słupek!

26'

A teraz rzut wolny dla Arki. Piłkę wrzuconą przez Michała Nalepę nie sięgnął Oskar Zawada.

26'

25'

Wiślacy w natarciu. Strzał Rafała Boguskiego zablokowany, odbitą piłkę do niego zgrywa Damian Pawłowski, ale tym razem uderzył obok bramki.

21'

Solową akcję środkiem przeprowadził Nikola Kuveljić. Nie grałby w Ekstraklasie, gdyby po minięciu kilku rywali jak slalomowe tyczki... nie zgubił piłki.

16'

Aleksander Buksa zdecydował się na strzał zza linii 16. metra. Zdołali go zablokować gdynianie.

13'

Mateusz Młyński faulowany na własnej połowie przez Macieja Sadloka. Bez konsekwencji kartkowych.

11'

Ciekawa zapowiadała się akcja Davida Niepsuja prawą stroną, ale niedokładnym podaniem w okolice pola karnego... nie zakończyła się dobrze.

9'

Seria rzutów rożnych dla Arki. Nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Mateusza Lisa.

7'

Na lewej flance faulowany był Mateusz Młyński. Mocne dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie Danchowi nie udało się uderzyć głową.

4'

Rzut wolny dla gospodarzy. Do bramki znaczna odległość, więc będzie dośrodkowanie.

2'

Boguski przejmuje piłkę po zagraniu Sadloka i centruje w pole karnego. Żaden z jego kolegów nie "zamknął" akcji.

1'

Daniel Sylwestrzak gwiżdże i pierwsza połowa rozpoczęta!

17:29

Zanim jednak zawodnicy kopną piłkę, ma miejsce ceremonia dla Pawła Brożka, który definitywnie kończy karierę.

17:27

Obie ekipy wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

17:23

Z "Białą Gwiazdą" żegnają się Paweł Brożek i Marcin Wasilewski

17:17

Rezerwowi Wisły: Michał Buchalik - Paweł Brożek, Łukasz Burliga, Kacper Duda, Lukas Klemenz, Lubomir Tupta, Marcin Wasilewski, Kamil Wojtkowski, Krzysztof Drzazga.

Rezerwowi Arki: Marcin Staniszewski - Jakub Wawszczyk, Kamil Antonik, Patryk Soboczyński, Rafał Siemaszko, Kacper Tomczak.

17:15

Przed rozpoczęciem spotkania warto przeczytać zapowiedź:

17:10

Witamy i zapraszamy do Krakowa na ostatni mecz Wisły. Jej przeciwnikiem jest Arka Gdynia, który w następnym sezonie zagra na zapleczu Ekstraklasy Pierwszy gwizdek sędziego Damiana Sylwestrzaka już za 20 minut.