Niedziela, 19 lipca 2020, godz. 17:30
1 : 2
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
95'

Koniec meczu! Pogoń Szczecin ogrywa "młodą" Legię Warszawa i wskakuje na wyższe miejsce w tabeli!

94'

Debiutant ma bramkę! Damian Warchoł wygrał pojedynek główkowy i to on właśnie trafił w słupek! Po analizie VAR okazało się, że Stipica wybijał piłkę już zza linii bramkowej!

93'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Damian Warchoł!

91'

Ależ było blisko! Piłka trafia w słupek po uderzeniu jednego z zawodników Legii, a później Stipica wybił z samej linii bramkowej! VAR sprawdza jeszcze czy aby nie było bramki!

91'

3 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

89'

Aleksandar Vuković ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

88'

Zablokowany strzał Bartosza Slisza.

85'

Luis Rocha świetnie dograł w pole karne, a tam Maciej Rosołek nie trafił w piłkę!

83'

Kacper Smoliński z zaskakującą łatwością poradził sobie z Pawłem Stolarskim, a później dograł idealnie na nogę Frączczaka!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Frączczak podwyższa prowadzenie Pogoni!

80'

I jeszcze jeden debiut. Mateusz Grudziński wchodzi na murawę, a schodzi z niej Radosław Cielemęcki.

75'

No i jest zmiana. Kacper Smoliński zmienia Sebastiana Kowalczyka.

74'

Sebastian Kowalczyk wyraźnie cierpi po starciu z Pawłem Stolarskim. Chyba nie da rady kontynuować gry.

72'

Paweł Stolarski bardzo brzydko fauluje rywala i ogląda żółtą kartkę.

69'

Maciej Żurawski melduje się na murawie, a zmienia Pawła Cibickiego.

68'

Świetna okazja Damiana Warchoła! Mógł zaliczyć mocny debiut, ale plany pokrzyżował mu bramkarz gości.

67'

Była groźna okazja dla Legii! Maciej Rosołek urwał się defensorom rywala i mocno uderzył w stronę bramki! Świetnie broni jednak Dante Stipica!

65'

Zmiana także w Pogoni. Kamil Drygas zmieniony przez Damiana Dąbrowskiego.

64'

No i mamy kolejny debiut na boiskach Ekstraklasy. Szymona Włodarczyka zmienia Damian Warchoł.

63'

Podwójna na zmian w Legii. Ariel Mosór schodzi, a wchodzi Willam Remy.

61'

Posypały się żółte kartki. Tym razem ukarany Adam Frączczak.

58'

Ukarany został także Hubert Matynia.

55'

Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką.

53'

Legia nadal bez pomysłu jak sforsować defensywę gości. Młodzi zawodnicy nie radzą sobie z bardziej doświadczonymi rywalami.

50'

Bartosz Slisz zamknął akcję strzałem z 20 metrów. Piłka znacznie minęła bramkę rywala.

46'

Zaczynamy drugie 45 minut!

47'

Koniec pierwszej połowy! Osłabiona Legia Warszawa jak na razie nie może sobie poradzić z Pogonią Szczecin.

45'

Bardzo dobra akcja Legii, zakończona groźnym, ale zbyt mocnym uderzeniem Cholewiaka!

41'

Dante Stipica ucierpiał przy starciu z rywalem i mamy przerwę w grze.

40'

Kamil Drygas ukarany żółtą kartką.

39'

Zawodnik Pogoni Szczecin sprytnie oszukał Mateusza Wieteskę i uderzył nie do obrony dla Radosława Cierzniaka!

38'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Listkowski zdobywa bramkę!

37'

Radosław Cielemęcki szukał sprytnego, prostopadłego podania do Rosołka. W ostatniej chwili jego plany pokrzyżował obrońca gości.

35'

Zamieszanie w polu karnym Pogoni! Szymon Włodarczyk w ostatnim momencie został zablokowany.

32'

Piłkarze Pogoni domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez gracza Legii, ale gwizdek sędziego milczy.

28'

Ariel Mosór bardzo pewnie czuje się dzisiaj w roli stopera pierwszej drużyny Legii Warszawa. Widać, że Inaki Astiz potrafi ustawić młodszego kolegę.

25'

Słabiutki strzał Huberta Matyni i Cierzniak bez żadnego problemu łapie piłkę.

23'

Paweł Stolarski znowu próbował akcji prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie pozostawiło bardzo wiele do życzenia.

21'

Pasywna gra obu zespołów. Brakuje dogodnych okazji i dynamicznego rozgrywania akcji.

16'

Szybko przeprowadzony kontratak przez Pawła Stolarskiego. Prawy obrońca Legii został nieprzepisowo powstrzymany przez Kowalczyka, który otrzymał słowną reprymendę od arbitra.

13'

10'

Bardzo dobre dośrodkowanie ze stojącej piłki, ale nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę Cierzniaka.

9'

Luis Rocha fauluje Kamila Drygasa pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gości.

5'

Dobry odbiór Bartosza Slisza, który dograł do Cielęmeckiego. Młody zawodnik Legii nie zdołał jednak minąć defensorów rywala.

2'

Dobre dośrodkowanie Stolarskiego, ale Stipica zdołał uprzedzić Rosołka.

1'

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

17:23

17:20

Aleksandar Vuković znowu daje szansę młodym zawodnikom. Od pierwszej minuty zagrają m.in. Ariel Mosór i Szymon Włodarczyk, którzy poprzedni mecz rozpoczynali na ławce rezerwowych. Szansę debiutu będą mogli otrzymać dzisiaj także m.in. Grudziński, Niski, Warchoł i Łakomy/

17:17

Legia Warszawa zapewniła się już sobie tytuł Mistrza Polski. O wyższe miejsce walczy jeszcze Pogoń Szczecin. Portowcy aktualnie zajmują ósmą pozycję, ale przy korzystnych wynikach mogą wskoczyć nawet na 5 miejsce.