Sobota, 27 czerwca 2020, godz. 17:30
1 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
95'

Koniec meczu! Kibice Legii świętowanie mistrzostwa muszą odłożyć na kolejną kolejkę!

91'

Michał Karbownik zagrywa piłkę ręką w polu karnym rywala i marnuje groźną okazję.

90'

4 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

90'

Frantisek Plach z dużymi problemami, ale broni strzał Gwilii.

88'

Patryk Tuszyński ucierpiał po starciu z Mateuszem Wieteską.

87'

Luquinhas oddaje niecelny strzał.

86'

Tomas Huk zmienia Patryka Sokołowskiego.

85'

Maciej Rosołek wygrał pojedynek główkowy i oddał mocny strzał. Sytuację próbował uratować Frantisek Plach, ale piłkę wybił już za linią bramkową!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Rosołek daje Legii remis!

82'

Żółtą kartką ukarany Mateusz Wieteska.

81'

Znowu Tomas Pekhart nie trafił w piłkę. Dużo pecha ma dzisiaj Czech.

78'

Tomas Pekhart najpierw nie trafił w piłkę mając przed sobą pustą bramką, a później uderzył z 5 metra prosto w ręce Placha!

76'

Luis Rocha zmienia Pawła Wszołka.

74'

Walerian Gwilia ukarany żółtą kartką.

73'

Kolejna ofensywna zmiana Legii. Andre Martins schodzi, a wchodzi Maciej Rosołek.

72'

Kolejnie nieudane uderzenie Tomasa Pekharta. Zabrakło bardzo niewiele.

70'

Świetne dośrodkowanie Wszołka na głowę Pekharta. Czech nie trafia jednak w światło bramki.

68'

Bardzo pewna interwencja Mateusza Wieteski. Przerwany kontratak gości.

63'

Frantisek Plach w ostatniej chwili zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

62'

Bardzo ofensywna zmiana Legii. Mateusz Cholewiak zmienia Igora Lewczuka.

61'

Paweł Wszołek zamykał akcję Legii, ale nieczysto trafił w piłkę.

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jorge Felix pewnie pokonuje Radosława Majeckiego!

58'

Rzut karny dla Piasta! Co za nieoczekiwany zwrot akcji!

56'

Patryk Tuszyński melduje się na boisku, w miejsce Piotra Parzyszka.

55'

Bartosz Rymaniak w ciągu dwóch minut ogląda drugą żółtą kartkę! Piast traci jednego zawodnika.

54'

Bartosz Rymaniak ogląda żółtą kartkę.

53'

Fatalne uderzenie Andre Martinsa. Piłka poszybowała w trybuny.

51'

Paweł Wszołek zamyka dobrą akcję swojej drużyny. Skrzydłowy nie trafia jednak w bramkę.

49'

Radosław Majecki pewnie wyłapuje groźne dośrodkowanie rywala.

47'

Artur Jędrzejczyk przegrał pojedynek z Kirkeskovem i od bramki zaczną goście.

46'

Czas na drugie 45 minut!

48'

Koniec pierwszej połowy. Jak na mecz na takim poziomie, obie drużyny bardzo mocno zawodzą i w Warszawie nie oglądaliśmy bramek.

47'

Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką.

45'

3 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

45'

Walerian Gwilia uderzył technicznie sprzed pola karnego! Zabrakło naprawdę bardzo niewiele, a Gruzin zdjąłby pajęczyna z okienka bramki rywala!

44'

Michał Karbownik skutecznie przeszkadzał Martinowi Konczkowskiemu. Od bramki zacznie Legia.

41'

Dłuższa przerwa w grze. Bartosz Rymaniak potrzebuje pomocy medycznej.

40'

Luquinhas za mocno zagrywa do Pawła Wszołka. Skrzydłowy Legii nie miał szans aby dograć w pole karne.

38'

Mateusz Wieteska bardzo czysto odbiera piłkę rozpędzonemu Felixowi. Mogło być groźnie pod bramką Majeckiego.

35'

Za daleko wypuścił sobie piłkę Artur Jędrzejczyk. Kapitan Legii nie dał rady dośrodkować w pole karne.

32'

Świetne podanie Domagoja Antolicia do Artura Jędrzejczyka. Kapitan Legii próbował zgrać do Pekharta, ale Czech został zablokowany.

30'

Pół godziny gry za nami. Jak na razie widać tylko duży respekt do rywala z obu stron. Liczymy na trochę więcej w dalszej części meczu.

27'

Jakub Czerwiński wygrał pojedynek z Tomasem Pekhartem i uspokaja sytuację pod swoim polem karnym.

24'

Mocny wrzut z autu Artura Jędrzejczyka w pole karne Piasta. Tam jednak nie było zagrożenia.

21'

Jakub Czerwiński zamyka akcję niecelnym strzałem głową.

20'

Świetna okazji mistrzów Polski! Mikkel Kirkeskov oddał mocny strzał z 17 metra, ale minimalnie nie trafił w światło bramki!

19'

Niezłe dośrodkowanie Hateleya, ale powracający Pekhart wybija piłkę z pola karnego swojej drużyny.

17'

Cudowna akcja Luquinhasa! Brazylijczyk spokojnie minął kilku rywali, oddał strzał i tylko świetna interwencja Placha ratuje gości!

16'

Frantisek Plach uprzedza Pawła Wszołka i zażegnuje niebezpieczeństwo.

13'

Kombinacyjna próba rozegrania piłki przez gospodarzy nie przynosi efektu. Defensorzy Piasta rozbijają wszystkie próby.

9'

Patryka Zderzenie Andre Martinsa i Patryka Sokołowskiego. Potrzebna jest pomoc medyczna.

8'

Bardzo spokojny początek mecz. Żaden z bramkarzy nie został zatrudniony przez zawodników rywala.

3'

Bardzo pewna interwencja Michała Karbownika. Młody zawodnik spokojnie przerywa akcję Piasta.

1'

Szymon Marciniak daje znak do rozpoczęcia meczu!

17:27

Zawodnicy obu drużyn czekają już na murawie na pierwszy gwizdek sędziego.

17:22

17:18

17:15

Rzutem na taśmę do składu gospodarzy wskoczył Tomas Pekhart. Czech narzekał na uraz, ale na szczęście dla Aleksandara Vukovicia zdołał wykurować się na mecz z mistrzem Polski. Serbski szkoleniowiec stołecznej drużyny miałby nie miały problem, gdyż kontuzjowani są już Jose Kante, Vamara Sanogo, Arvydas Novikovas czy Marko Vesović.

17:12

Głównym celem Piasta Gliwice jest nadal walka o tytuł. Aby tak się stało muszą dzisiaj pokonać Legię. Zadanie to nie będzie łatwe, ale ostatnia historia sprzyja gościom. Ostatnie trzy pojedynki tych drużyn to trzy zwycięstwa Piasta i tylko jedna strzelona bramka przez Legię.

17:08

Legia Warszawa już w ten weekend może zapewnić sobie mistrzostwo Polski. Musi spełnić się jednak kilka warunków. Przede wszystkim Wojskowi muszą pokonać Piasta Gliwice, a jutro liczyć na stratę punktów przez Lecha Poznań.

17:05

17:03

17:00

Wicemistrz kontra mistrz. Lider kontra wicelider! Legia Warszawa kontra Piast Gliwice! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z jednego z najważniejszych meczów sezonu!