Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Wisła PłockWisła Płock
95'

Koniec meczu! Wisła Kraków pokonuje swoją imienniczkę z Płocka i robi duży krok w stronę utrzymania w PKO Ekstraklasie!

92'

Bardzo pewna interwencja Mateusza Lisa, który nie zważał na nic i poturbował Rafała Janickiego. Stoper Wisły na szczęście bardzo szybko podniósł się z murawy.

90'

Jeszcze 5 minut będzie miała Wisła Płock, aby doprowadzić do remisu w tym meczu!

89'

Wisła Płock stara się zaatakować rywala, ale defensorzy Białej Gwiazdy potrafią dziś znakomicie się ustawić i przerwać akcję już na samym początku.

86'

Maciej Sadlok zdecydował się oddać strzał z bardzo daleka. Zabrakło w sumie niewiele, ale Krzysztof Kamiński mógł być spokojny.

83'

A Vullnet Basha zostaje zmieniony przez Rafała Boguskiego.

82'

Zmiany w obu drużynach. Huberta Adamczyka zmienia Damian Michalski.

80'

Dobra, składna akcja gospodarzy. Zabrakło tylko dokładnego dośrodkowania Macieja Sadloka.

78'

Fatalny strzał Merbaszwilego! Gruzin znalazł się w idealnej sytuacji, a piłka poszybowała kilka dobrych metrów od bramki!

75'

Chuca schodzi, a wchodzi Gierogij Żukow.

73'

4016 kibiców zasiadło dzisiaj na trybunie. Może nie jest to wysoka liczba, ale dobrze jest znowu zobaczyć widzów na trybunach.

70'

Mateusz Hołownia podaje niedokładnie pod polem karnym przeciwnika i Biała Gwiazda traci szansę na zagrożenie bramki Kamińskiego.

67'

Alon Turgerman zostaje zmieniony. Na boisku pojawił się Aleksander Buksa.

65'

Indywidualna akcja Karola Angielskiego kończy się bardzo niecelnym uderzeniem.

63'

Mocne uderzenie z dystansu Marcjanika, ale znowu bez problemu broni golkiper Białej Gwiazdy.

62'

Nieporozumienie w defensywie Wisły Kraków. Goście bardzo łatwo wywalczyli rzut rożny.

61'

Hubert Adamczyk oddał strzał, który nie mógł sprawić żadnego problemu Mateuszowi Lisowi.

58'

Murawę opuszcza także Mikołaj Kwietniewski, a w jego miejsce pojawia się Giorgi Merbaszwili.

58'

Podwójna zmiana w ekipie Wisły Płock. Suad Sahiti zostaje zmieniony przez Dawida Kocyłę.

55'

Hebert przerwał kontratak Nafciarzy i zostaje ukarany żółtą kartką.

53'

Maciej Sadlok mocno dogrywa w pole karne gości, ale tam zabrakło dostawienia nogi!

50'

Jakub Błaszczykowski leży na murawie. Widoczny jest grymas bólu, ale kapitan Wisły Kraków wstaje o własnych siłach.

47'

Ależ huknął z dystansu Vullnet Basha! Krzysztof Kamiński z dużymi problemami odbija futbolówkę.

46'

Zaczyna się drugie 45 minut!

49'

Koniec pierwszej części meczu. Wisła Kraków strzeliła gola z karnego, ale zasłużenie prowadzi w tym pojedynku, gdyż piłkarsko wyglądają dziś po prostu lepiej.

47'

Kiks Mateusza Hołowni, któremu piłka spadła prosto pod nogi! Gdyby czysto trafił w futbolówkę to Kamiński miałby bardzo duże problemy!

45'

Sędzia dolicza 4 minuty do pierwszej części meczu.

44'

Nikola Kuveljić popisał się indywidualną akcją, ale w ostatniej chwili przerwał ją Cezary Stefańczyk.

43'

Sahiti posyła piłkę bardzo wysoko nad bramkę Lisa.

40'

Po tym zagraniu Suad Sahiti leżał na murawie. Czy gracz Wisły Kraków powinien za to obejrzeć przynajmniej żółtą kartkę?

37'

Alon Turgeman nie trafia w piłkę! Gracz Wisły znajdował się na 5 metrze od bramki rywala!

34'

Suad Sahiti leży na murawie po ostrym starciu z rywalem. Gracz Nafciarzy potrzebuje pomocy medycznej.

31'

David Niepsuj zostaje ukarany żółtą kartką.

30'

Karol Angielski uderza z ostrego kąta, ale uderzył tak fatalnie, że piłka wylądowała na aucie.

28'

Nikola Kuveljić zamknął akcję swojej drużyny niecelnym strzałem.

24'

David Niepsuj wygrał pojedynek główkowy w polu karnym rywala, ale nie zdołał trafić w światło bramki.

21'

Dobre dośrodkowanie Dominika Furmana. Zabrakło tylko skutecznego wykończenia przez jego kolegów.

20'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Błaszczykowski bardzo pewnie wykorzystuje rzut karny!

19'

Michał Marcjanik zagrał piłkę ręką w polu karnym i obejrzał za to żółtą kartkę.

19'

Rzut karny dla Wisły Kraków!

17'

Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR. Czy zawodnik Wisły Płock zagrał piłkę ręką w swoim polu karnym?

14'

Mocne uderzenie, ale piłka trafia prosto w ręce Krzysztofa Kamińskiego.

11'

Zbyt mocne podanie Mikołaja Kwietniewskiego. Od bramki zaczyna Wisła Kraków.

8'

Błąd w defensywie gości, ale Błaszczykowskiemu zabrakło dokładności przy ostatnim podaniu.

5'

Spokojny początek meczu. Oba zespoły dają sobie czas na wybadanie sytuacji.

1'

Bartosz Frankowski daje znak do rozpoczęcia meczu!

20:27

Zawodnicy obu drużyn czekają już na pierwszy gwizdek!

20:23

Sentymentalną podróż odbywa dzisiaj Radosław Sobolewski. Szkoleniowiec Nafciarzy w Krakowie spędził najlepsze lata swojej piłkarskiej kariery. Dzisiaj jednak nie ma mowy o sentymentach!

20:20

Podopieczni Radosława Sobolewskiego znajdują się w trochę lepszej sytuacji, gdyż swoich dzisiejszych rywali wyprzedzają o 4 oczka.

20:18

3 punkty w tym meczu dałyby obu drużynom bardzo wiele. Więcej stracić może jednak Wisła Kraków, która po zwycięstwie Arki, nad strefą spadkową, ma tylko 2 punkty przewagi.