Środa, 24 czerwca 2020, godz. 20:30
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
0 : 0
93'

Koniec meczu! Jagiellonia po bardzo słabym meczu remisuje bezbramkowo z Legią Warszawa.

90'

3 minuty doliczone do tego spotkania.

86'

Bartosz Bida uderza głową, ale zbyt słabo by zaskoczyć Majeckiego.

83'

Tomas Prikryl zmienia Macieja Makuszewskiego.

82'

Mateusz Cholewiak miał znowu świetną okazję na zdobycie bramki, ale po raz kolejny fatalnie to zmarnował!

80'

Walerian Gwilia dogrywa bardzo dobrze, ale Rosołek przegrał pojedynek główkowy.

79'

Paweł Wszołek faulowany pod polem karnym Jagi. Może teraz zagrożą bramce Węglarza?

77'

Bardzo dobre dośrodkowanie Tarasa Romańczuka! Próbował wykończyć to Jesus Imaz, ale zabrakło mu kilka centymetrów.

75'

73'

Andre Martins wchodzi, a boisko opuszcza Domagoj Antolić.

71'

Ivan Runje ratuje swój klub, w ostatniej chwili blokując strzał Cholewiaka.

68'

Maciej Rosołek melduje się na boisku, w miejsce Luquinhasa.

67'

Igor Lewczuk cudownie interweniuje! Idealnie czysto przerywa groźną akcję Jagiellonii!

65'

Bogdan Tiru popełnił błąd i musiał ratować się faulem. Za to zagranie zostaje ukarany żółtą kartką.

63'

Niecelne uderzenie Waleriana Gwilii. Dalej brakuje groźnych akcji pod bramkami obu drużyn.

60'

Jesus Imaz zmienia Ariela Borysiuka.

59'

Paweł Stolarski ogląda żółtą kartkę.

57'

Zoran Arsenić zmienia Jakuba Wójcickiego.

55'

Piłka wpada do bramki Jagiellonii, ale wcześniej sędzia wskazuje, że na spalonym był Cholewiak.

52'

Jakov Puljić uderza z rzutu wolnego prosto w ręce Radosława Majeckiego.

50'

Makuszewski został zablokowany przez Michała Karbownika. Gospodarze mają rzut rożny.

48'

Ivan Runje wygrał pojedynek główkowy w polu karnym Legii, ale jego strzał poszybował wysoko nad bramką.

46'

Jarosław Przybył dał znak i zawodnicy rozpoczęli drugą połowę!

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy nie oglądaliśmy bramek w Białymstoku.

44'

Cholewiak dograł w pole karne, ale nikt nie zdołał wykończyć tej akcji!

42'

Ależ zepsuł kontrę swojej drużyny Luquinhas! Brazylijczyk mógł posłać Mateusza Cholewiaka do sytuacji sam na sam z bramkarzem!

40'

Maciej Makuszewski ukarany żółtą kartką.

37'

Walerian Gwilia oddaje strzał z dystansu, który szybuje daleko od bramki Węglarza.

33'

Paweł Stolarski faulowany pod polem karnym Jagiellonii! Mało brakowało, a skończyłoby się to karnym. Za to zagranie żółtą kartkę ogląda Bartosz Bida.

31'

Rajd Pawła Wszołka kończy się niedokładnym dośrodkowaniem skrzydłowego Legii.

28'

Mateusz Cholewiak marnuje sytuację sam na sam z bramkarzem! Takie sytuacje muszą być lepiej wykorzystywane!

25'

Fatalne uderzenie Valeriana Gwilii. Od bramki zaczną gospodarze.

22'

Niecelny strzał z rzutu wolnego Bartosza Slisza! Zabrakło niewiele.

18'

Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką.

16'

Potężny, ale niecelny strzał Ariela Borysiuka.

13'

Spokojny początek meczu. Większość gry rozgrywa się w środku boiska.

8'

Luquinhas świetnie obsłużył Mateusza Cholewiaka, który jednak został skutecznie powstrzymany przez Węglarza.

5'

Ależ było blisko! Martin Pospisil uderzył z 7 metra i przerzucił piłkę minimalnie nad bramką!

3'

Pierwsze uderzenie notuje Taras Romańczuk. Kapitan Jagi trafia jednak prosto w Wieteskę.

1'

Legia rozpoczyna mecz od środka boiska!

20:27

Zawodnicy obu drużyn czekają na pierwszy gwizdek!

20:23

Ostatni mecz tych drużyn odbył się 22 lutego. Wtedy górą była Legia, która pokonała Jagę aż 4:0. Czy dzisiaj zdołają powtórzyć ten wynik?

20:20

Tomas Pekhart nie wyjdzie dzisiaj na boisko. W jego miejsce wskoczył Walerian Gwilia.

20:13

20:10

Jagiellonia o tytuł już nie walczy. Pozostają im Europejskie Puchary, które są jak najbardziej w zasięgu. Do trzeciego Lecha tracą 5 punktów.

20:08

Legia Warszawa jest bardzo blisko odzyskania mistrza Polski. Aktualnie mają 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli Piastem Gliwice. Mistrzowie Polski swój mecz przegrali, więc Wojskowi mogą tę przewagę zwiększyć.