Niedziela, 21 czerwca 2020, godz. 17:30
2 : 0
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
93'

Koniec meczu! Legia Warszawa pewnie pokonuje Śląsk Wrocław i umacnia się na pozycji lidera. 10 punktów przewagi nad drugim Piastem to duża zaliczka i Wojskowi pewnie zmierzają po kolejne mistrzostwo Polski.

90'

2 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

88'

Bohater tego spotkania.

85'

Bartosz Ślisz uderza z dystansu, ale mocno niecelnie.

83'

Krzysztof Mączyński ukarany żółtą kartką.

81'

Ostatnia zmiana tego meczu. Sebastian Bergier wchodzi w miejsce Przemysława Płachety.

79'

Strzał Igora Lewczuka wpada prosto w ręce bramkarza gości.

76'

Damian Gąska zmienia Michała Chrapka.

75'

Diego Zivulić przerywa kontratak rywala i wylatuje z boiska za drugą żółtą kartkę.

75'

Ostatnią zmianę wykorzystał Aleksandar Vuković. Domagoj Antolić schodzi, a zmienia go Bartosz Slisz.

72'

Krzysztof Mączyński zamknął akcję swojego zespołu, ale nie trafił w światło bramki.

70'

Tomas Pekhart pomógł sobie ręką przy opanowaniu piłki. Legia traci przez to szansę na zdobycie bramki.

67'

Trochę przeciągnięte dośrodkowanie Gwilii. Od bramki zacznie Putnocky.

63'

Paweł Stolarski ukarany żółtą kartką.

59'

Robert Pich zmienia Filipa Markovicia.

56'

Dobre dośrodkowanie Pawła Stolarskiego, po którym Tomas Pekhart oddaje niecelny strzał.

55'

Gruzin znowu potrafił znaleźć sobie miejsce w polu karnym rywala. Świetnie obsłużył go Tomas Pekhart i Legia coraz bliżej zwycięstwa!

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia zdobywa drugą bramkę!

51'

Krzysztof Mączyński faulowany pod polem karnym Legii. Goście mają groźna okazję na zdobycie bramki.

49'

Paweł Wszołek kończy akcję Legii strzałem prosto w ręce bramkarza Śląska Wrocław.

48'

Mocna walka o piłkę Pekharta i Zivulicia. Zwycięsko wyszedł jednak zawodnik Śląska i Legia traci szansę na zdobycie bramki.

46'

Zaczynamy drugą część tego pojedynku!

46'

Kontuzjowany Marko Vesović nie wróci po przerwie. Zmienia go Paweł Stolarski.

18:30

47'

Koniec pierwszej połowy. Legia Warszawa jak na razie prowadzi ze Śląskiem 1:0!

45'

2 minuty potrwa jeszcze pierwsza część tego meczu.

42'

Dłuższa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Marko Vesović.

41'

Tomas Pekhart przegrał pojedynek biegowy z obrońcami rywala. Legia mogła zagrozić bramce Putnkockiego.

39'

Ukarany zostaje także Marko Vesović.

38'

Diego Zivulić ogląda żółtą kartkę.

36'

Zamieszanie w polu karnym Śląska wykorzystał Walerian Gwilia. Gruzin był tam gdzie być powinien i z najbliższej odległości pokonał Putnockiego!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia otwiera wynik meczu!

33'

Tomas Pekhart zmienia kontuzjowanego Jose Kante.

32'

Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką.

31'

Jose Kante nie da rady kontynuować gry. Zaraz zmieni go jeden z rezerwowych napastników.

29'

Radosław Majecki świetnie piąstkuje po dośrodkowaniu Mączyńskiego.

28'

Radosław Majecki uprzedza rozpędzonego Musondę i przerywa akcję rywala.

25'

Mocny strzał Krzysztofa Mączyńskiego, ale bez zagrożenia bramki Majeckiego.

22'

Domagoj Antolić przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki rywala. Zabrakło niewiele.

16'

Bardzo dobre dośrodkowanie Pawła Wszołka. Akcję zamknął Gwilia, który trafia w ręce Putnockiego.

13'

10'

Luquinhas kończy akcję Legii niecelnym strzałem.

9'

Przemysław Płacheta dogrywa z rzutu rożnego, ale świetnie radzą sobie gracze Legii.

7'

Jose Kante urwał się defensorom Śląska i oddał strzał prosto w ręce bramkarza rywali.

4'

Początek meczu bardzo spokojny. Aktywniejsi są na razie piłkarze Śląska, ale brakuje przełożenia na konkretne sytuacje.

1'

Śląsk Wrocław rozpoczyna mecz od środka boiska!

17:27

Oba zespoły są już na murawie! Zaraz Piotr Lasyk użyje gwizdka po raz pierwszy!

17:22

Śląsk Wrocław również ma swoje cele w tym sezonie. Podopieczni Vitezslava Lavicki tracą 3 punkty do Lecha Poznań, który aktualnie znajduje się w miejscu premiowanym grą w pucharach. Zwycięstwo na Łazienkowskiej przyniosłoby im dużo nadziei.

17:18

Legia Warszawa może wykorzystać porażkę Piasta Gliwice. Mistrz Polski przegrał wczoraj z Lechem Poznań i Wojskowi mogą przechylić to na swoją korzyść. 10 punktów przewagi przy 6 spotkaniach do końca może dać dużą pewność siebie Wojskowym. Trzeba jednak wygrać ze Śląskiem Wrocław.

17:15

17:11

17:07

W ostatniej kolejce Legia niespodziewanie przegrała z Górnikiem - 0:2. Śląsk z kolei wysoko ograł ŁKS - 4:0.