Środa, 30 października 2019, godz. 20:30
Widzew ŁódźWidzew Łódź
2 : 3
101'

Koniec meczu! Legia wygrywa z Widzewem po 100 minutowym, znakomitym meczu w Łodzi! Ekipa z II ligi nie ma czego się wstydzić, ale to Wojskowi awansują dalej! To jest klasyk, na który wszyscy czekali!

99'

Radosław Cierzniak świetnie broni strzał Mąki! Widzew ma jeszcze rzut rożny....

99'

99'

Rzut wolny na 17 metrze od bramki Legii! Może tym razem uda się gospodarzom zdobyć bramkę na wagę dogrywki?

96'

Adam Radwański wchodzi, a schodzi Bartłomiej Poczobut.

95'

Mateusz Wieteska fauluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla gospodarzy!

93'

Przemysław Kita kończy swój występ, gdyż zmienia go Rafał Wolsztyński.

90'

Szymon Marciniak dorzuca jeszcze 9 minut!

87'

Jarosław Niezgoda melduje się na murawie. Schodzi z niej Jose Kante.

85'

Dużo szczęścia miała teraz Legia. Piłka po zagranym rzucie rożnym spadła pod nogi Domagoja Antolicia. Chorwat wstrzelił futbolówkę, która odbiła się od Lewczuka i wpadła do bramki! Czy Widzew zdoła się jeszcze podnieść?

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Lewczuk i Legia znowu wychodzi na prowadzenie!

82'

Luquinhas wykłada piłkę Jose Kante, któremu znowu zabrakło dokładności. Tym razem piłka odbiła się od gracz Widzewa i goście mają rzut rożny.

80'

Świetne uderzenie Jose Kante! Gwinejczyk pomylił się nieznacznie!

78'

Konrad Gutowski przerywa kontratak Legii i zostaje ukarany żółtą kartką

77'

Radosław Cierzniak ratuje swoją drużynę! Mąka uderza głową z 5 metra, doświadczony golkiper intuicyjnie odbija futbolówkę!

74'

Jose Kante ukarany żółtą kartką.

74'

Legia po strzelonej bramce mocno się zdekoncentrowała. Błędy w defensywie skutkują kolejnym golem dla Widzewa!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artur Jędrzejczyk pakuje piłkę do własnej bramki i stadion w Łodzi oszalał!

71'

Niecelne uderzenie głową Jose Kante.

68'

Igor Lewczuk zaczął grać trochę nerwowo i ogląda żółtą kartkę za kolejny faul na rywalu.

65'

Szymon Marciniak zdecydował, że widoczność jest już wystarczająca, aby wznowić grę.

61'

Ograniczona widoczność nie pozwala na ten moment kontynuować gry. Musimy chwilę zaczekać, aż dym zniknie z murawy stadionu Widzewa.

59'

W ekipie Legii z murawy schodzi Arvydas Novikovas, którego zmienia Walerian Gwilia.

59'

Zmiany w obu drużynach. Christopher Mandiangu został zmieniony przez Konrada Gutowskiego.

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak pewnie pokonuje Radosława Cierzniaka!

56'

Rzut karny dla Widzewa! Igor Lewczuk bezmyślnie fauluje Daniela Mąkę!

52'

Znowu całą robotę wykonał.... Michał Karbownik! Lewy obrońca Legii po raz kolejny znakomicie popędził lewą stroną. Tym razem sam próbował wykorzystać świetną okazję i uderzył na bramkę. Wojciech Pawłowski zdołał odbić piłkę, która spadła pod nogi Antolicia. Chorwat uderzył, trafił w słupek, a futbolówka wylądowała u Jose Kante i Gwinejczyk dograł do Wszołka. Były gracz Queens Park Rangers nie mógł się pomylić uderzając z metra do pustej bramki!

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek! Legia idzie za ciosem!

49'

Całą robotę wykonał tutaj Michał Karbownik. Młody gracz Legii popędził lewą stronę, spokojnie mijając rywali i ostatecznie wyłożył piłkę Jose Kante, który płaskim strzałem pokonuje Wojciecha Pawłowskiego!

48'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Legii Warszawa! Jose Kante zdobywcą bramki!

46'

Czas na drugie 45 minut!

45'

Koniec pierwszej połowy. Tak jak wszyscy się spodziewali to Legia kontroluje przebieg meczów. Wicemistrzom Polski brakuje jednak skuteczności i jak na razie w Łodzi nie padła żadna bramka.

44'

42'

Luquinhas uderzał z 12 metra. Piłka leciała w okienko bramki Widzewa, ale świetnie interweniuje Sebastian Rudol, który zdołał wybić futbolówkę głową!

40'

Przemysław Kita próbował wykorzystać błąd defensywy Legii, jednak świetnie broni Radosław Cierzniak!

39'

Paweł Wszołek samodzielnie zakończył akcję Legii i znowu zabrakło mu skuteczności.

37'

Artur Jędrzejczyk wybija piłkę ze swojego pola karnego.

36'

Paweł Wszołek kończy akcję swojej drużyny zbyt słabym strzałem. Wojciech Pawłowski nie miał żadnego problemu z obroną tego uderzenia.

34'

Znakomita akcja Luquinhasa, który z dużą łatwością minął kilku rywali. Brazylijczyk dograł na glowę Jose Kante, a Gwinejczyk trafia piłką w poprzeczkę! Było blisko!

31'

30'

Co teraz zrobił Arvydas Novikovas! Litwin miał 10 metrów miejsca i był w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywala! To nie wystarczyło żeby strzelić gola i były gracz Jagiellonii fatalnie pudłuje!

26'

Artur Jędrzejczyk dograł w pole karne, gdzie Jose Kante uderza niecelnie.

24'

Piekielnie ważna interwencja Igora Lewczuka, który w ostatniej chwili blokuje strzał Przemysława Kity!

23'

Jose Kante szukał prostopadłym podaniem Luquinhasa, który gdyby dopadł do piłki to miałby przed sobą tylko Pawłowskiego. Tak się jednak nie stało, ponieważ Rudol przerywa akcję Wojskowych.

17'

Zawodnicy Widzewa świetnie radzą sobie z dośrodkowaniami Legionistów. Goście nie potrafią zagrozić bramce rywala.

12'

Wojciech Pawłowski ratuje Widzew przed stratą gola! Arvydas Novikovas wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale to były gracz Udinese wychodzi górą z tego pojedynku!

10'

8'

Arvydas Novikovas przewraca się w polu karnym rywala, ale Szymon Marciniak jasno daje do zrozumienia, że nie ma mowy o karnym.

6'

Dobre wykończenie Jose Kante, tylko że piłka szybuje minimalnie nad bramką.

5'

Paweł Wszołek wpadł w pole karne, ale Sebastian Rudol świetnie interweniuje. Legia będzie miała rzut rożny.

1'

Pierwsza akcja pod bramką Legii. Radosław Cierzniak zdołał jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

1'

Gospodarze rozpoczynają mecz od środka boiska! Czas na zapomniany klasyk!

20:27

Szymon Marciniak wyprowadza obie ekipy, a kibice Widzewa głośno witają zawodników wchodzących na murawę!

20:23

Aleksandar Vuković zaskoczył wyborem pierwszego składu. Po efektownym zwycięstwie nad Wisłą Kraków (7:0) wszyscy spodziewali się sporych zmian. Serbski szkoleniowiec zdecydował jednak wypuścić niemal identyczny skład. Jedyną roszadą jest Radosław Cierzniak, który zmienił Radosława Majeckiego.

20:20

Ostatni oficjalny pojedynek pomiędzy tymi drużynami odbył się prawie 6 lat temu. 10 listopada 2013 Legia Warszawa wygrała 1:0 po bramce Tomasza Jodłowca. Jak będzie dzisiaj?

20:17

Kilkanaście lat temu mecze pomiędzy Widzewem, a Legią rozgrzewały wszystkich kibiców futbolu w Polsce. Teraz ekipa z Łodzi powoli wraca na piłkarską mapę Polski, jednak nadal znajduje się w II lidze. Czy dzisiaj powrócą te wielkie emocje?

20:13

20:11

Dobry wieczór Państwu! Czas na wielki Polski klasyk! Widzew Łódź podejmuje dzisiaj Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!