Czwartek, 22 sierpnia 2019, godz. 20:00
0 : 0
Glasgow RangersGlasgow Rangers
93'

Koniec meczu! Legia zagrała bardzo dobry mecz, ale niestety nie udało im się zdobyć bramki. Teraz jadą do Glasgow, gdzie będzie bardzo ciężko o korzystny wynik.

90'

Sędzia doliczył dwie minuty, ale na murawie leży Sheyi Ojo. Potrzebna jest pomoc medyczna.

87'

Wchodzi także bardzo doświadczony Jermain Defoe, a boisko opuszcza Alfredo Morelos.

86'

Podwójna zmiana w ekipie gości. Scott Arfield schodzi, a wchodzi Glen Kamara.

83'

Dominik Nagy zmienia Marko Vesovicia.

82'

80'

Znowu było bardzo blisko! Igor Lewczuk uderzył głową, ale na drodze piłki stanął..... Domagoj Antolić.

76'

Znowu Allan McGregor musiał ratować swój zespół przed stratą bramki! Marko Vesovic wpadł w pole karne, uderzył bardzo mocno, ale doświadczony golkiper Rangers odbija piłkę!

73'

Bardzo dobre podanie Sandro Kulevnocia do Luquinhasa, ale Brazylijczyk uderza bardzo niecelnie.

72'

Alfredo Morelos ukarany żółtą kartką.

71'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Cafu schodzi, a na murawie melduje się Domagoj Antolić.

70'

68'

Nikola Katić oddał bardzo groźny strzał głową. Piłka minęła jednak bramkę LEgii.

65'

Marko Vesović jest kolejnym graczem Legii, który ogląda żółtą kartkę.

64'

Radosław Majecki świetnie broni w sytuacji sam na sam! Młody golkiper ratuje Legii przed stratą bramki.

63'

Luquinhas minął kilku rywali, dograł w pole karne do Kulenovicia, ale Chorwat nie zdążył dopaść do piłki.

62'

Po raz kolejny Walerian Gwilia dogrywa idealnie na głowę Igora Lewczuka. Doświadczony stoper po raz kolejny nie trafia w bramkę!

60'

Jon Flanagan znowu fauluje Pawła Stolarskiego i tym razem zostaje ukarany żółtą kartką.

57'

Rozpędzony Paweł Stolarski został sfaulowany. Będzie kolejna okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

53'

Alfredo Morelos wyszedł sam na sam z Majeckim, ale sędzia liniowy wskazuje, że był na spalonym.

51'

Paweł Stolarski ukarany żółtym kartonikiem.

49'

Bardzo mocne uderzenie głową Igora Lewczuka! Piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Glasgow Rangers!

47'

Znakomita akcja Legii! Wymienili kilka szybkich podań, a całość zamknął Walerian Gwilia! Zabrakło tylko trochę dokładności.

46'

Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

45'

Koniec pierwszej części meczu! Nie można odmówić Legii zaangażowania. Widać, że drużyna ze Szkocji posiada dużo wyższą jakość piłkarską. Niemniej jednak sprawa awansu jest otwarta, a Glasgow Rangers do ogrania.

43'

Znakomicie prezentuje się dzisiaj Igor Lewczuk. Doświadczony stoper jest podporą całej drużyny z Warszawy.

40'

Paweł Stolarski w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg Ojo! Mogło być bardzo groźnie!

39'

Artur Jędrzejczyk ogląda żółtą kartkę.

36'

33'

Radosław Majecki faulowany przez rywala w polu bramkowym.

30'

Było bardzo blisko gola dla Legii! Cafu wpadł w pole karne i miał przed sobą już tylko bramkarza rywali! Portugalczyk uderzył jednak w bramkarza Rangers! Szkoda!

28'

Joe Aribo dobrze dośrodkował w pole karne Legii, ale bardzo pewny dzisiaj Igor Lewczuk wybija na rzut rożny.

26'

Glasgow Rangers od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Nie przekłada to się jednak na okazje bramkowe.

24'

Mamy pierwszą karą indywidualną tego meczu. Żółtą kartką ukarany Andre Martins.

23'

Sandro Kulenović oddala zagrożenie spod bramki Legii Warszawa.

20'

Stadion przy Łazienkowskiej wygląda dzisiaj bardzo imponująco.

16'

Waleiran Gwilia faulowany w swoim polu karnym. Legia odzyskuje posiadanie.

14'

Bardzo dobra, ważna interwencja Igora Lewczuka. Przed bramką stał osamotniony Alfredo Morelos.

10'

Znakomita akcja Luquinhasa! Młody Brazylijczyk zszedł na prawą nogę i uderzył po długim słupku! Gdyby nie świetna interwencja McGregora to Legia wyszłaby na prowadzenie!

8'

Sheyi Ojo uderzył z 5 metra, ale zabrakło mu dokładności. Od bramki zacznie Majecki.

6'

Świetne dośrodkowanie Valriana Gwilii! Piłka spadła na głowę Igora Lewczuka i piłka minimalnie mija bramkę gości! Ależ było blisko!

3'

Agresywny początek meczu ze strony gości. Jak na razie jednak Legia daje radę i odpiera ataki rywala.

1'

Benoit Bastien użył gwizdka po raz pierwszy!

19:57

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

19:53

Aleksandar Vuković wprowadza w szeregi swojej drużyny stabilizację. Serbski szkoleniowiec wypuszcza w bój identyczny skład co w meczu z Atromitosem i Zagłębiem Lubin. Dużo kontrowersji jest na pozycji na postnika, ponieważ znowu od pierwszej minuty zagra Sandro Kulenović.

19:50

19:48

Faworytem tego dwumeczu jest niestety drużyna z Glasgow. Ekipa prowadzona przez Stevena Gerrarda wyceniana jest przez portal transfermarkt na 48 milionów. To o 18 milionów więcej niż wicemistrzowie Polski. Szkoleniowiec Rangers docenia jednak klasę przeciwnika i ocenia szansę na awans 50 na 50.

19:45

19:42

19:40

Dobry wieczór Państwu! Mimo, że mamy dopiero początek rozgrywek 2019/2020 to Legia Warszawa rozegra dzisiaj jeden z najważniejszych meczów tego sezonu! Wojskowi rozpoczynają ostateczną walkę o fazę grupową Ligi Europy! Na relację LIVE z pojedynku z Glasgow Rangers zaprasza Bartłomiej Modzelewski!