Czwartek, 1 sierpnia 2019, godz. 18:00
KuPS KuopioKuPS Kuopio
0 : 0
95'

Koniec meczu. Legia była fatalna, nie ma powodów do zadowolenia. Niemniej jednak Wojskowi przechodzą dalej i czekają na zwycięzce z pary Atromitos - Dunajska Streda.

90'

Ostatnia zmiana Legii. Tomasz Jodłowec zmienia Dominika Nagy'a, a sędzia dorzuca jeszcze 5 minut!

90'

To jest niewiarygodne! Rangel zdobywa gola, ale na szczęście był spalony! Legia jest w tym meczu katastrofalna.

89'

Ariel Ngueukam wchodzi, a schodzi Issa Thiaw.

86'

Tragedia... Sandro Kulenović nie strzela gola. Bramkarz gospodarzy broni strzał Chorwata.

85'

Rzut karny dla Legii! Jeden z piłkarzy Kuopio zagrał ręką w swoim polu karnym!

83'

Issa Thiaw minął dwóch rywali, wpadł w pole karne, ale na szczęście uderzył niecelne.

79'

Straszne.... Arvydas Novikovas miał bardzo dużo miejsca w polu karnym rywala i w sytuacji sam na sam uderzył 5 metrów od bramki. To niemożliwe...

74'

Ilmari Niskanen ukarany żółtą kartką.

75'

Ville Saxman kończy swój występ, a na murawie pojawia się Ats Purje.

71'

Strzał Antolicia został zablokowany, ale Legia będzie mieć jeszcze rzut rożny.

68'

Bardzo dobre dośrodkowanie Gwilii, ale nie wiadomo dlaczego Artur Jędrzejczyk nie dostawił nogi będąc na 5 metrze od bramki.

67'

Rangel brutalnie przerwał akcję Legii i musiał zostać ukarany żółtym kartonikiem.

66'

Igor Lewczuk zmienia kontuzjowanego Williama Remy.

63'

WIlliam Remy leży na murawie. Potrzebna jest pomoc medyczna.

60'

Zaskakująca zmiana Vukovicia. Carlitosa opuszcza murawę, a wchodzi Domagoj Antolić.

59'

William Remy przerwał kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

56'

Novikovas nabił piłką Carlitosa i od bramki zaczną gospodarze.

54'

Kolejne dobre podanie do Kulenovicia, tylko że napastnika Legii uprzedził Otso Virtanen.

51'

Ależ pudło Sandro Kulenovicia! Pierwsza 100% okazja Legii, ale Chorwat w sytuacji sam na sam trafia w boczną siatkę.

48'

Dominik Nagy ukarany żółtą kartką.

46'

Czas na drugie 45 minut! Oby lepsze w wykonaniu Legii!

47'

Ogromny błąd w defensywie Legii! Rangel miał przed sobą tylko Majeckiego, ale fatalnie zmarnował okazję! Po tej akcji sędzia kończy pierwszą połowę, po której gra Legii pozostawia wiele do życzenia...

45'

Reuben Ayarna huknął w stronę bramki! Potężnie lecąca piłka minimalnie minęła poprzeczkę!

42'

Ilmari Niskanen oddaje zbyt lekki strzał, aby zagrozić bramce Legii.

38'

Kulenović czekał przed pustą bramką na podanie od kolegi. Bramkarz KuPS zdołał jednak wyłapać futbolówkę.

36'

Dobre prostopadłe podanie Carlitosa do Novikovasa. Litwin dogrywa jednak niedokładnie i obrońcy gospodarzy przejmują piłkę.

33'

Pierwszy celny strzał Legii. Próbował Kulenović, jednak Otso Virtanen spokojnie broni.

31'

Kolejne dogranie w szesnastkę KuPS i znowu gospodarze wybijają futbolówkę.

28'

Fatalne dośrodkowanie Carlitosa... Finowie przejmują posiadanie.

25'

Ależ dużo szczęścia miała teraz Legia! Finowie dobrze dośrodkowali w pole karne rywala i mocno się zakotłowało! Na szczęście Kulenović został sfaulowany i Wojskowi zaczną spod swojej bramki.

21'

Radosław Majecki wyszedł na skraj pola karnego i uratował Legię przed stratą bramki.

18'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale żaden z piłkarzy Legii nie zdołał oddać strzału.

18'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Legii. Radosław Majecki zaczyna od bramki.

15'

Dobre dośrodkowanie Valeriana Gwilii, ale Artur Jędrzejczyk nie zdołał sięgnąć piłki.

11'

Artur Jędrzejczyk wyprowadził piłkę poza obszar gry i Majecki zacznie od bramki. Niestety na razie to gospodarze kontrolują grę.

6'

Dośrodkowanie w pole karne Legionistów, ale William Remy zażegnuje niebezpieczeństwo.

4'

Fatalny błąd defensywy Legii! Obrońca gości podał do Majeckiego, a ten złapał piłkę! Mamy pośredni rzut wolny z linii pola karnego!

1'

Gospodarze notują pierwsze kopnięcie!

17:56

Oba zespoły są już na murawie! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

17:52

Wicemistrzowie Polski nie mogą być pewni awansu. Pierwszy mecz przy Łazienkowskiej zakończył się wynikiem tylko 1:0. Teraz nie można liczyć na remis tylko trzeba walczyć o wysokie zwycięśtwo.

17:48

Legia jest dzisiaj faworytem tego spotkania. Nikt nie zakłada innego scenariusza niż awans do kolejnej rundy eliminacji. Łatwo jednak nie będzie. KuPS Kuopio posiada sztuczną nawierzchnię, a Wojskowi nie są przyzwyczajeni do gry w takich warunkach.

17:45

17:43

17:40

Dzień dobry Państwu! Już dzisiaj dowiemy się czy polskie drużyny przedłużą swoją przygodę w Europejskich Pucharach! Rozpoczyna Legia, która mierzyć się będzie z fińskim KUPS Kuopio.