TSG 1899 HoffenheimTSG 1899 Hoffenheim
0 : 3
Hertha BerlinHertha Berlin
95'

Koniec meczu! Hertha dopisuje trzy punkty po naprawdę udanym meczu. Szkoda - z naszego punktu widzenia - że nie brylował Piątek.

94'

Jeszcze jedna ostatnia zmiana w Hercie. Tymczasem Jarstein dobrze interweniuje.

93'

Blisko takiego wyniku jak w Dortmundzie. Słupek Maiera. Podawał Piątek.

91'

Sędzia doliczył pięć minut. Jedna już minęła

90'

Na placu gry pojawił się Elmkies.

87'

Skjelbred zszedł, Ascacibar wszedł.

86'

83'

Geiger z kartką. Hoffenheim wyraźnie słabsze w tym meczu.

79'

Ngakam za Ibisevicia. 35-latek zagrał dziś koncertowo.

79'

Na murawie melduje się też Maier. Zmienił Cunhę.

80'

JEST PIĄTEK! Zmienił Lukebakio.

73'

GOOOOOOOOOOOOL! CUNHA! Ależ zabawa. Wbiegł w pole karne i załadował po długim słupku. 3:0 dla Herthy!

72'

Hertha radzi sobie także w obronie. Zablokowany strzał.

66'

Nie ma Zubera, jest Geiger.

66'

Mamy kolejne zmiany w Hoffenheim. Wchodzi Bruun Larsen.

66'

Hertha dąży do trzeciego gola. Gra bardzo dobrze.

62'

Weteran błyskawicznie podwyższa prowadzenie. Uderzył z najbliższej odległości. Asysta Mittelstadta.

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ibisević głową na 2:0! Ależ tempo Herthy!

60'

Pekarik uderzył mocno. Piłka może nawet nie trafiłaby do siatki, ale jej tor niefortunnie zmienił Akpoguma. Gol samobójczy, Hertha na prowadzeniu!

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! TO SAMOBÓJ!

57'

Ibisević! Groźny, trudny dla bramkarza strzał. Piłka wybita na róg.

55'

CO ZA PUDŁO! Wprowadzony Beier marnuje znakomitą okazję. Kopnąl obok mając przed sobą jedynie bramkarza.

55'

Podwojony Lukebakio zaliczył stratę. Źle podał, próbując wystawić piłkę przed polem karnym.

53'

Sędzia często przerywa akcje gwizdkiem. Tym razem wolny dla Hoffenheim. Do bramki jednak daleko.

49'

Baumgartner z żółtą kartką. To czwarta kartka w meczu, pierwsza dla piłkarza Hoffenheim.

48'

Czekamy na wejście Piątka. Zmiany spodziewamy się około 70 minuty.

46'

Beier wszedł za Bebou. Czyżby kontuzja?

46'

Czas na drugą odsłonę. Mecz właśnie został wznowiony.

45'

Koniec pierwszej połowy. Bramek nie ma, ale widowisko jest przednie. Hertha miała wiele okazji, by objąć prowadzenie.

42'

Co za akcja Herthy! Baumann fantastycznie zatrzymał Cunhę. Akcję wypracował Ibisević. Stary wyjadacz gra dziś pierwsze skrzypce.

40'

Trzecia kartka w meczu. Ukarany Grujić.

34'

Niezły pomysł Herthy z wolnego. Boyata przedłużył dośrodkowanie, ale piłka została wybita w trakcie lotu.

30'

Czekamy na wznowienie gry. Bebou dostał w miesięń - cierpi.

30'

Zasłużona kartka dla Boyaty. Faulował Bebou.

30'

Co za szans dla Hoffenheim! Piłka wpadła w pole karne, ale nabiegający nie trafił w nią czysto. Efekt? Przechwyt bramkarza.

27'

Jarstein uprzedza Bebou. Całkiem otwarty mecz. Nie brakuje sytuacji z obu stron.

25'

Bebou przed szansą na gola! Tylko korner dla gospodarzy.

24'

Cunha z okolicy szesnastki. Strzał z prostego podbicia, ale też niecelny.

22'

Ibisević aktywny. Walczył z dwoma rywalami i zdołał kopnąć - tyle że nad poprzeczką. Słaba próba.

20'

Ibisević podwojony w polu karnym. Nie zdążył oddać strzału po przełożeniu na lepszą nogę.

17'

Torunarigha ucierpiał i wymaga pomocy medycznej.

17'

Grujić traci piłkę przed szesnastką Herthy. Ma czego żałować, bo akcja zapowiadała się calkiem obiecująco.

14'

W każdym z pięciu meczów wciąż bez bramek.

11'

Pekarik otrzymał żółtą kartkę. Protestuje trener Labbadia.

8'

Strzał na bramkę Herthy został zablokowany przez obrońców.

6'

Baumann wyłapuje piłkę po wrzutce z prawej flanki. W szesnastce kotłowało się.

4'

Pressing ze strony Herthy. Na razie bez ważnego przejęcia.

2'

Gospodarze na niebiesko, goście w strojach czerwono-czarnych.

1'

Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Mecz się zaczął!

15:28

Piątek w maseczce zajął miejsce na trybunie. Pełni dziś funkcję rezerwowego.

15:27

Piękna pogoda, ale puste trybuny. Za chwilę początek meczu.

15:11

Od ostatnich meczów tych zespołów minęły przeszło dwa miesiące.

15:11

Hertha naturalnie bez Salomona Kalou, który zdradził tajemnice szatni, nagrywając filmik na żywo. Ten zawodnik raczej już nie zagra w drużynie.

15:09

Hertha przystępuje do meczu z trzynastego miejsca, mając siedem punktów straty do ósmego Hoffenheim. Końcówka sezonu dla piłkarzy ze stolicy zapowiada się wyłącznie o utrzymanie ligi.

15:08

Niestety, debiutujący trener Bruno Labbadia usadził Krzysztofa Piątka na ławce rezerwowych. W ataku zacznie wiekowy już Vedad Ibisević.

14:50

W sobotę 16 maja wraca niemiecka Bundesliga. W meczu z Hoffenheim Krzysztof Piątek znalazł się na ławce. Witamy w relacji LIVE z meczu TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlin! Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 15:30!