Koniec meczu. Arka Gdynia remisuje bezbramkowo z Wisła Kraków.

93'

Groźne uderzenie Nalepy, ale świetnie broni Buchalik.

90'

4 minuty potrwa jeszcze ten mecz.

85'

Mateusz Hołownia posłał dośrodkowanie w pole karne Arki, ale tam świetnie radzą sobie defensorzy.

82'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Adam Deja zmieniony przez Frederika Helstrupa.

80'

Chuca schodzi, a Gieorgij Żukow wchodzi na murawę.

77'

Po dośrodkowaniu piłka ląduje na poprzeczce bramki Arki Gdynia!

73'

W ekipie gospodarzy schodzi Maciej Jankowski, a wchodzi Kamil Antonik.

72'

Zmiany w obu drużynach. Lubommir Tupta zmieniony przez Macieja Sadloka.

69'

Oskar Zawada melduje się na murawie w miejsce Michała Kopczyńskiego.

67'

Lukas Klemenz był blisko zdobycia bramki, ale znowu zabrakło dokładności!

66'

Dośrodkowanie Nalepy po raz kolejny zostało zatrzymane przez defensorów Wisły.

63'

Alon Tugeman wchodzi na murawę w miejsce Rafała Boguskiego.

62'

Było bardzo blisko gola po strzale Błaszczykowskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę rywali!

61'

Nikola Kuveljić kolejnym graczem, który ogląda dzisiaj żółtą kartkę.

58'

Gieorgij Żukow podaje zbyt mocno. Wisła nie zagroziła bramce Steinborsa.

55'

Rafał Janicki ukarany żółtą kartką.

51'

Spokojny początek drugiej połowy. Kolejne dośrodkowanie Wisły było nieudane.

47'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły okazało się zbyt mocne. Od bramki zacznie Buchalik.

46'

Zaczyna się druga część tego pojedynku!

46'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Gdyni nie oglądaliśmy bramek!

43'

Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie. Żadna drużyna nie wyróżnia się swoją grą.

37'

Niecelne dośrodkowanie Lukasa Klemenza.

33'

Lukas Klemenz bardzo pewnie powstrzymuje kontratak Arki.

30'

Mateusz Młyński ukarany żółtą kartką.

28'

Słaby strzał Kuby Błaszczykowskiego. Steinbors broni bez żadnego problemu.

25'

Mocne uderzenie oddaje Adam Deja, tylko że piłka trafia prosto w Buchalika.

19'

Słabe dośrodkowanie Adama Marciniaka ląduje prosto w rękawicach Buchalika.

15'

Rafał Janicki wygrywa pojedynek z rywalem i przerywa groźną akcję gospodarzy.

11'

Maciej Jankowski ukarany żółtą kartką.

6'

Było bardzo blisko! Piłka po strzale Kuby Błaszczykowskiego trafiła w słupek, a później jeszcze Adam Marciniak wybija futbolówkę z samej linii bramkowej!

4'

Przeciągnięte dośrodkowanie Hołowni. Zmarnowana okazja gości.

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek!

17:57

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

17:50

W ostatnich pojedynkach Arka Gdynia ma patent na Biała Gwiazdę. Wisła z Arkowcami nie wygrała od 17 lutego 2018 roku. Czy dzisiaj zdołają przełamać tę niemoc?

17:44

17:38

Oba zespoły mają w tym roku jeden cel - utrzymać się w PKO Ekstraklasie. Arka Gdynia do znajdującej się na ostatnim bezpiecznym miejscu Wisły Kraków traci 6 punktów. Dzisiaj ta sytuacja może ulec zmianie i dzisiejsi rywale złapią ze sobą kontakt.

17:35

17:32

17:30

Dzień dobry Państwu! Czas na ostatnią kolejkę rundy zasadniczej sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu Arka Gdynia - Wisła Kraków!