Niedziela, 8 marca 2020, godz. 17:30
1 : 2
Piast GliwicePiast Gliwice
95'

Koniec meczu! Legia Warszawa przegrywa z Piastem Gliwice! Mistrzowie Polski wskakują na pozycję wicelidera i do Wojskowych tracą 8 punktów!

93'

Arvydas Novikvoas dogrywa na głowę Mateusza Wieteski, ale stoper Legii przegrywa pojedynek z Urosem Korunem.

90'

Sędzia dorzucił do tego meczu jeszcze 5 minut.

90'

Marko Vesović opuścił boisko, a w jego miejsce pojawił się Arvydas Novikovas.

86'

Frantisek Plach notuje bardzo ważna interwencję zdejmując piłkę z głowy Rosołka.

85'

I to była ostatnia akcja Patryka Sokołowskiego. Zmienia go Kristopher Vida.

84'

Patryk Sokołowski wpadł w Radosława Majeckiego i za to ogląda żółtą kartkę.

83'

Paweł Wszołek uderzył z 7 metra i zabrakło bardzo niewiele, a Legia wyrównałaby stan meczu!

80'

..... ale Mikkel Kirkeskov także trafia do notesu sędziego.

80'

Ukarany żółtą kartką Paweł Wszołek....

79'

Zderzenie Pawła Wszołak z Mikkelem Kirkesovem. Zawodnik Piasta leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej.

77'

Zmiana także w ekipie gości. Tomas Huk zmienia Piotra Parzyszka.

77'

Aleksandar Vuković zwiększa siłę rażenia. Maciej Rosołek zmienia Luquinhasa.

74'

Marko Vesović z dużym spokojem minął trzech rywali, tylko że zabrakło mu już siły na strzał. Spokojnie broni golkiper Piasta.

73'

Dzieje się pod bramką Piasta! Legioniści oddali kilka strzałów, a defensorzy Piasta ofiarnie wybijali piłkę z samej linii!

72'

Patryk Tuszyński wchodzi na murawę, a schodzi z niej Gerard Badia.

71'

Znakomita akcja Domagoja Antolicia! Chorwat minął kilku rywali, uderzył sprzed pola karnego, ale świetnie broni Frantisek Plach!

70'

Świetna akcja Legii! Wymienili kilka szybkich podań, a strzał Karbownika został zablokowany!

69'

Ależ było blisko! Sebastian Milewski dopadł do dośrodkowania Badii i piłka uderzyła w poprzeczkę!

66'

Zamieszanie w polu karnym Piasta, ale Legia zdołała wywalczyć tylko rzut rożny.

65'

Marko Vesović próbował wykorzystać swoją szybkość, ale Mikkel Kirkeskov zdołał wygrać z nim pojedynek.

61'

Fatalne uderzenie Michała Karbownika. Piłka poszybowała daleko od bramki.

58'

Po strzelonej bramce tempo meczu mocno spadło. Piast szanuje piłkę, wymieniając podania na własnej połowie.

55'

Mateusz Cholewiak pojawia się na boisku, w miejsce Waleriana Gwilii.

54'

Artur Jędrzejczyk wygrał pojedynek główkowy, ale przerzucił piłkę nad bramką Piasta.

53'

Mateusz Wieteska popełnił błąd. Wybił piłkę prosto pod nogi Gerarda Badii. Hiszpan wpadł w pole karne i huknął bez zastanowienia w samo okienko bramki Radosława Majeckiego!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cudowny gol! Gerard Badia!

49'

Martin Konczkowski dogrywa w pole karne, ale tam świetnie interweniuje Artur Jędrzejczyk.

46'

Jarosław Przybył daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

50'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie mamy remis, ale po przerwie może dziać się więcej! Na pewno duży wpływ miała czerwona kartka, który rozbiła plan Legii na ten mecz.

48'

Tom Hateley uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka minęła bramkę Majeckiego.

48'

Paweł Wszołek walczył o piłkę z Jakubem Czerwińskim. Stoper Piasta miał dużo bliżej do futbolówki i zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

45'

4 minuty potrwa jeszcze pierwsza część meczu.

42'

Jorge Felix uderza bardzo niedokładnie. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

40'

Walerian Gwilia ukarany żółtą kartką.

39'

Mikkel Kirkeskov uderza z dystansu, ale trafia prosto w ręce Majeckiego.

37'

Piotr Parzyszek wygrał pojedynek główkowy w polu karnym i zabrakło bardzo niewiele, a zdobył by bardzo ładnego gola!

35'

Hiszpan świetnie odnalazł się w polu karnym i strzałem głową pokonuje Radosława Majeckiego!

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jorge Felix doprowadza do remisu!

31'

Gerard Badia był na spalonym. Legia wznowi grę ze stojącej piłki.

28'

Martin Konczkowski zdążył zatrzymać piłkę w polu gry, ale za jego plecami był Karbownik, który odzyskuje posiadanie.

26'

Paweł Wszołek wyłożył piłkę Walerianowi Gwilli! Gruzin huknął z 11 metra i posłał piłkę w gąszcz kibiców zgromadzonych na Żylecie.

24'

Ważna interwencja Jakub Czerwińskiego, który zatrzymał rozpędzonego Pawła Wszołka.

20'

Tom Hateley zdecydował się na strzał z dystansu, ale Anglik został zablokowany.

17'

14'

W ogóle nie widać straty zawodnika! Michał Karbownik wstrzelił piłkę w pole karne, tam opanował ją Domagoj Antolić, który mocnym strzałem pokonuje bramkarza Piasta!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Domagoj Antolić i Legia wychodzi na prowadzenie!

12'

Michał Karbownik świetnie wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Wszołkowi, który trafił w rywala!

9'

Po długiej analizie sędzia anulował żółtą kartkę i pokazał bezpośrednią czerwoną kartkę! Jose Kante wylatuje z boiska!

7'

Jest wideoweryfikacja! Czy Jose Kante otrzyma czerwoną kartkę?!

5'

Sprytne uderzenie Waleriana Gwilii! Gruzin uderzył niecelnie, ale wyglądało to efektownie.

3'

Pierwszy groźny strzał Marko Vesovicia. Piłka trafiła jednak prosto w ręce Frantiska Placha.

1'

Legioniści rozpoczęli mecz od środka boiska!

17:27

Jarosław Przybył wyprowadza obie ekipy!

17:23

17:20

Mimo trudnego początku sezonu Piast powoli wraca na odpowiednią ścieżkę. Jeżeli udałoby im się pokonać Legię to wskoczą na pozycję wicelidera. Celem Mistrzów Polski jest awans do Europejskich Pucharów, a punkty w dzisiejszym pojedynku mogą ich do tego celu mocno przybliżyć.

17:17

Rozpędzona lokomotywa pod nazwą Legią Warszawa rozjeżdża kolejnych rywali. Aktualnie zajmują oczywiście pierwsze miejsce w tabeli i mają 9 punktów przewagi nad drugą Cracovią. Po tym meczu mogą jeszcze powiększyć przewagę i odskoczyć na 12 oczek.

17:15

17:12

17:10

Dzień dobry Państwu! Czas na hit 26 kolejki PKO Ekstraklasy. Mistrz Polski przyjeżdża na teren wicemistrza i aktualnego lidera polskiej ligi, czyli Legii Warszawa! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!