Koniec meczu! Legia pewnie pokonuje ŁKS i wraca na pozycję lidera!

92'

Dobre uderzenie Mateusza Cholewiaka. Tym razem świetnie broni jednak Arkadiusz Malarz.

90'

5 minut doliczone do tego spotkania.

89'

Świetne uderzenie Gwinejczyka z 20 metra! Arkadiusz Malarz był bez szans!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante podwyższa prowadzenie Legii!

87'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Przemysław Sajdak zmieniony przez Pirulo.

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Domagoj Antolić pewnie zamienia karnego na gola!

84'

Rzut karny dla Legii! Po analzie VAR arbiter wskazuje na wapno!

83'

Zawodnicy Legii domagają się odgwizdania rzutu karnego. Bartosz Frankowski słucha podpowiedzi czy nie było aby zagrania ręką!

81'

Mateusz Cholewiak debiutuje w barwach Legii Warszawa. Zmienia Luquinhasa.

79'

Srnić huknął z dystansu, ale piłka przeleciała daleko od bramki!

77'

Maciej Dąbrowski doznał urazu, który wykluczył go z gry. Zmienia go Jan Sobociński.

76'

Jose Kante dopadł do zagranej piłki, ale przerzucił piłkę nad poprzeczkę.

74'

oraz Łukasz Piątek.

74'

Posypały się żółte kartki dla zawodników gości. Ukarany Jan Grzesik....

73'

Dragoljub Srnić zmienia Macieja Wolskiego

72'

Świetna interwencja Arkadiusza Malarza, który broni strzał Jose Kante! Legia w natarciu!

72'

Maciej Rosołek był bardzo blisko drugiej bramki! Młody zawodnik trafił w słupek!

71'

Świetne dośrodkowanie Marko Vesovicia na głowę Macieja Rosołka, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki!

70'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Maciej Rosołek doprowadza do remisu!

68'

Walerian Gwilia zmienia Andre Martinsa.

67'

To powinien być gol! Luquinhas huknął z 15 metra, ale Arkadiusz Malarz popisuje się znakomitą interwencją!

65'

Tragiczne dośrodkowanie Marko Vesovicia. Legioniści nie byli w stanie oddać strzału na bramkę Malarza.

62'

Maciej Rosołek melduje się na murawie, w miejsce Arvydasa Novikovasa.

61'

Radosław Majecki spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala.

58'

Tym razem ukarany żółtą kartką został Przemysław Sajdak.

56'

Igor Lewczuk ukarany żółtą kartką.

54'

Przysnęła defensywa Legii! Łukasz Piątek otrzymał podanie na 5 metrze i wpakował piłkę do bramki! Legia przeważała, a traci gola. Mamy sporą niespodziankę!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Łukasz Piątek zdobywa bramkę!

50'

Luquinhas miał piłkę na 20 metrze i zamiast oddać strzał na bramkę to zdecydował się na podanie, które było bardzo niedokładne.

47'

Michał Karbownik świetnie dograł do pędzącego lewym skrzydłem Novikovasa. Litwin dośrodkował prosto w ręce Arkadiusza Malarza.

46'

Czas na drugie 45 minut!

18:25

49'

Koniec pierwszej części meczu! Legia kontroluje przebieg meczu, ale nie potrafi pokonać Arkadiusza Malarza. Liczymy na bramki po 15-minutowej przerwie!

46'

Znowu było bardzo blisko gola dla Legii! Arkadiusz Malarz odbił piłkę po strzale Wszołka i próbował dobić ją Jose Kante! Gwinejczyk staranował tylko bramkarza ŁKS-u, który potrzebuje pomocy medycznej.

41'

Ależ było blisko! Jose Kante tym razem oddał świetny strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę!

40'

Po raz kolejny dzisiaj Michał Karbownik świetnie minął rywali na lewym skrzydle. Dograł do Jose Kante, który znowu nie potrafił oddać dobrego strzału.

38'

37'

Bardzo mocne i bardzo niedokładne uderzenie Luquinhasa.

33'

Artur Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką.

32'

Paweł Wszołek dograł do Jose Kante, który świetnie się utrzymał, ale oddał zdecydowanie zbyt słaby strzał.

31'

Jose Kante fauluje rywala w akcji ofensywnej i Legia traci szansę na zdobycie gola.

28'

Bardzo dobra akcja gospodarzy. Jose Kante dograł do Marko Vesovicia, którego dośrodkowanie zostało zablokowane.

25'

Michał Karbownik znakomicie minął kilku rywali i dograł na prawe skrzydło. Tam jednak Paweł Wszołek przegrał pojedynek biegowy.

24'

Dobre uderzenie Andre Martinsa bezpośrednio z rzutu wolnego! Portugalczykowi zabrakło bardzo niewiele do zdobycia pierwszego gola w tym meczu!

21'

Strzał z ostrego kąta Jose Kante. Gwinejczyk nie trafił jednak w bramkę.

19'

Guima potrzebuje pomocy medycznej po zderzeniu z Maciejem Dąbrowskim.

17'

Michał Karbownik uwodnił swoją szybkość. Z dużą łatwością wpadł w pole karne, ale w ostatnim momencie został powstrzymany.

15'

13'

Paweł Wszołek pędził w stronę zagranej prostopadle piłki, ale przegrał pojedynek biegowy z defensorem ŁKS-u.

12'

Marko Vesović dośrodkowuje zbyt mocne. Jose Kante nie miał szans dopaść do piłki.

9'

Świetna akcja gości. Grzesik dograł idealnie na nogę Guimy, który uderza jednak niecelnie.

7'

Znakomita interwencja Arkadiusza Malarza! Doświadczony golkiper końcówkami palców odbił piłkę uderzoną przez Jose Kante!

6'

Arvydas Novikovas faulowany na wysokości pola karnego. Legia będzie miała groźną okazję.

4'

Artur Jędrzejczyk z dużymi problemami, ale powstrzymuje atak gości.

1'

Bartosz Frankowsk używa gwizdka po raz pierwszy!

17:27

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

17:23

17:20

W piątek Legioniści stracili pozycję lidera. Wyprzedziła ich Cracovia, która wygrała swoje spotkanie. Wicemistrzowie Polski, aby wrócić na pierwsze miejsce musi dzisiaj zwyciężyć. Czy im się to uda?

17:17

Na Łazienkowską wraca dzisiaj Arkadiusz Malarz. Kapitan ŁKS-u przez kilka lat był zawodnikiem Legii, które okrasił wieloma sukcesami. Niedawno miało miejsce bardzo wzruszające pożegnanie, w którym kibice Wojskowych podziękowali mu za ten wspaniały czas. Dzisiaj również może liczyć na pozytywne przywitanie.

17:12

Po odejściu Jarosława Niezgody cały atak Legii opierać się będzie na Jose Kante. Klub z Łazienkowskiej planuje jeszcze transfer napastnika. Blisko podpisania kontraktu jest Tomas Pekhart - wysoki Czech jest już w Warszawie i niedługo ma zostać zawodnikiem Legii.

17:08

Legia bardzo dobrze przepracowała przygotowania zimowe. Porównując do ostatnich lat zmian w drużynie było mało - doszedł tylko Mateusz Cholewiak i Piotr Pyrdoł, a z klubu odeszli Jarosław Niezgoda i Cafu. Kręgosłup zespołu pozostał w Warszawie i na tym Aleksandar Vuković chce realizować swoją koncepcją.

17:05

17:02

17:00

Dzień dobry Państwu! Do gry w roku 2020 przystępują zawodnicy Legii Warszawa i ŁKS-u! Wojskowi walczą o powrót na pozycję lidera, a goście o uratowanie się przed degradacją. Kto dziś zwycięży? Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!