Niedziela, 8 grudnia 2019, godz. 17:30
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
0 : 3
94'

Koniec meczu! Legia bardzo pewnie pokonuje Śląsk Wrocław! Tym samym wicemistrz Polski zrównuję się punktami z Pogonią! Wojskowi naprawdę imponują formą w ostatnich meczach!

92'

Radosław Majecki spokojnie broni strzał rywala.

90'

3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

88'

Paweł Wszołek również ogląda żółtą kartkę.

87'

Filip Marković ukarany żółtą kartką.

85'

Schodzi także Walerian Gwilia, a wchodzi Mateusz Wieteska.

85'

Podwójna zmiana w Legii. Jose Kante zmieniony przez Macieja Rosołka.

84'

Paweł Wszołek dograł idealnie na głowę brazylijskiego skrzydłowego, a ten musiał tylko dopełnić formalności!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luquinhas i Legia prowadzi już 3:0!

81'

Zamieszanie w polu karnym Legii, ale goście zdołali zażegnać niebezpieczeństwo!

77'

Mateusz Cholewiak pojawia się na murawie w miejsce Damiana Gąski.

73'

Sporo szczęścia miał Gwinejczyk, któremu piłka spadła pod nogi, a on skierował ją do pustej bramki z ostrego kąta! Legia jest coraz bliżej wygranej!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante podwyższa prowadzenie Legii!

70'

Piotr Samiec-Talar uderzył z 7 metra, ale trafił prosto w bramkarza Legii!

69'

Filip Marković zmienia Jakuba Łobojko.

68'

Zmiana także w ekipie gospodarzy. Przemysław Płacheta schodzi, a wchodzi Piotr Samiec-Talar.

67'

3 minuty temu Andre Martins został zniesiony na noszach. Od tamtej pory Legia grała w 10, gdyż dopiero teraz w jego miejsce pojawia się Jarosław Niezgoda.

66'

Świetne uderzenie Jose Kante! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

64'

Andre Martins mocno ucierpiał i raczej nie będzie mógł kontynuować gry... wygląda to dosyć poważnie.

61'

Fatalne uderzenie Waleriana Gwilii! Gruzin posyła piłkę nad poprzeczkę.

60'

31 819 widzów ogląda mecz z wysokości trybun!

59'

Co tu się teraz wydarzyło! Matus Putnocky wykonał teraz nieprawdopodobne interwencja! Dwukrotnie obronił bardzo groźne uderzenia Luquinhasa!

58'

Słabiutkie uderzenie Waleriana Gwilii. Od bramki zaczną gospodarze.

57'

Andre Martins faulowany pod polem karnym Śląska! Będzie groźna okazja dla Legii.

54'

Andre Martins uderza z 25 metra, a piłka trafia w ręce Putnockiego.

51'

Diego Zivulić przerywa kontratak Legii i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

48'

Igor Lewczuk przypadkowo uderzył piłką w głowę Przemysława Płachety. Potrzebna jest pomoc medyczna.

46'

Czas na drugie 45 minut!

55'

Koniec długiej pierwszej połowy. Po tej wymuszonej przerwie obie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu. Niemniej jednak Legia prowadzi i po przerwie czeka nas jeszcze sporo emocji!

52'

Legia utrzymuje się przy piłce, ale nie ma to przełożenia na strzały.

48'

45'

10 minut dolicza sędzia do pierwszej połowy.

44'

Jose Kante pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy pokazuje, że Gwinejczyk był na spalonym!

43'

Znowu Majecki musiał interweniować. Teraz po strzale z ostrego kąta Erika Exposito.

42'

Miękkie dośrodkowanie Exposito i spokojnie interweniuje Radosław Majecki.

40'

Puerto uderza zbyt lekko, aby zagrozić bramce Legii.

37'

Aleksandar Vuković ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

36'

Walerian Gwilia wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zbyt długo czekał na strzał i stracił okazję.

34'

Płacheta dogrywa w pole karne, ale skutecznie interweniuje Jędrzejczyk.

35'

Wracamy do gry. Oby to był koniec fanowskich popisów na dzisiaj.

32'

Zawodnicy obu drużyn schodzą do szatni.... Kibice obu drużyn psują widowisko.

30'

Przerwa trwa już 5 minut. Kiedy sędzia wznowi grę...?

25'

Kibice obu drużyn rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Mamy chwilę przerwy.

22'

Świetne dośrodkowanie Marko Vesovicia! Jose Kante minął się z piłką, a miał przed sobą pustą bramkę!

20'

Dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilli, ale Igor Lewczuk uderza niecelnie.

17'

Exposito świetnie utrzymał się przy piłce, a później posłał ją prosto w ręce Majeckiego.

16'

Michał Karbownik wyłożył piłkę Wszołkowi, który spokojnie pokonuje bramkarza gospodarzy!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek otwiera wynik meczu!

14'

Strzał Domagoja Antolicia został zablokowany.

12'

Świetnie podanie Luquinhasa do Jose Kante, który trafia prosto w defensora rywali.

11'

Paweł Wszołek dogrywa w pole karne Śląska, ale spokojnie interweniuje Putnocky.

8'

Nie ma gola! Radosław Majecki broni strzał Roberta Picha!

6'

Rzut karny dla Śląśka! Igor Lewczuk fauluje rywala!

3'

Kibice Legii zameldowali się we Wrocławiu bardzo liczną grupą osób! Bardziej słychać kibiców z Warszawy!

1'

Piotr Lasyk używa gwizdka po raz pierwszy!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

17:23

17:20

Oba zespoły prezentują ostatnio znakomitą formę. Śląsk wygrał 5 ostatnich meczów z rzędu, a Legia na 6 spotkań przegrała tylko raz. Kto dzisiaj będzie górą?

17:18

Ostatni pojedynek pomiędzy Śląskiem, a Legią zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz ciężar gatunkowy jest jeszcze większy. Oba zespoły walczą o pozycję lidera.

17:15

17:12

17:10

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu, który zdecyduje kto najbliższy tydzień spędzi na fotelu lidera! Śląsk czy Legia!?