Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
4 : 2
Wisła KrakówWisła Kraków
96'

Koniec meczu! Wisła Kraków grzęźnie coraz bardziej na dnie! Znakomity mecz i w Zabrzu mogą świętować!

93'

Cudowna akcja Hiszpana! Popędził w stronę bramki i bez żadnych skrupułów wpakował piłkę do siatki! Wisła dobija do 10 porażek z rzędu!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Jimenez! Górnik Zabrze wygra ten mecz!

90'

Aż 5 minut dłużej potrwa ten mecz!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Igor Angulo! Górnik odrabia straty!

86'

Rzut karny dla Górnika! Co za historia!

84'

Dawid Kopacz został kopnięty w polu karnym rywala! Sędzia słucha podpowiedzi z wozu VAR! Czy będzie rzut karny dla gospodarzy!

83'

Znowu świetne uderzenie Igora Angulo tylko tym razem cudem piłkę wybija Lukas Klemenz!

81'

Szymon Matuszek kolejnym graczem ukaranym żółtą kartką.

81'

Przemysław Zdybowicz wchodzi, a schodzi Damian Pawłowski.

80'

Ale mało brakowało! Igor Angulo huknął z 20 metra i trafił w słupek!

78'

Szymon Matuszek melduje się w miejsce Mateusza Matrasa.

76'

Perfekcyjne dogranie Igora Angulo w pole karne, gdzie Jesus Jimenez "szczupakiem" zdobywa gola! Ależ wymiana ciosów w Zabrzu!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Jimenez i znowu jest remis!

74'

Jean Carlos Silva zmienia Jakuba Błaszczykowskiego.

73'

Świetna interwencja Michała Buchalika! Bramkarz Wisły ratuje swoją drużynę!

72'

Lukas Klemenz przerywa akcję Jimeneza i zostaje ukarany żółtą kartką.

69'

Michał Buchalik zdołał wyłapać piłkę zagraną przez Jesusa Jimeneza.

68'

Michał Mak ogląda żółtą kartkę.

67'

Dawid Kopacz wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybija mu jeden z obrońców Wisły.

64'

Bardzo dobre dośrodkowanie Chuci, ale świetnie interweniuje Wiśniewski.

61'

Rafał Boguski zmienia Pawła Brożka.

61'

Świetny strzał Hiszpana z 25 metra i Martin Chudy nie miał szans! Co za mecz!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybka odpowiedź Wisły! Chuca!

59'

Łukasz Wolsztyński nie opanował piłki na 11 metrze od bramki! To mogło być groźne!

57'

Bardzo podobny gol do tego z pierwszych minut meczu! Łukasz Wolsztyński przyjął piłkę, obrócił się i płaskim strzałem pokonuje Michała Buchalika!

56'

Wejście smoka! Łukasz Wolsztyński doprowadza do remisu!

53'

Łukasz Wolsztyński zmienia Kamila Zapolnika.

50'

Chuca również ukarany żółtą kartką.

48'

Boris Sekulić ogląda żółtą kartkę.

47'

Świetna akcja Wisły Kraków! Szybka wymiana podań i niecelny strzał Kuby Błaszczykowskiego.

46'

Wracamy do Zabrza! Czy Górnicy odrobią straty?

46'

Daniel Ściślak nie wychodzi po przerwie na boisko. Zmienia go Filip Bainović.

46'

Koniec pierwszej połowy. Wisła wydała bardzo szybki cios i zamroczyła swojego rywala. Czy zdołają dotrzymać ten wynik i przełamać serię porażek? Przekonamy się po przerwie!

45'

Igor Angulo wygrał pojedynek główkowy, ale jego strzał przeleciał nad poprzeczką bramki Buchalika.

43'

Daniel Ściślak zdecydował się na strzał z 35 metra i posłał piłkę w trybuny.

40'

Statystyki delikatnie przemawiają na stronę gospodarzy. Nie daje im to jednak nic, a nic i nadal przegrywają ten mecz.

36'

David Kopacz ukarany żółtą kartką.

35'

Igor Angulo przyjął piłkę na 11 metrze, oddał strzał i.... w ostatnim momencie został zablokowany.

33'

Górnik jak na razie bez pomysłu na zaatakowanie bramki rywala. Wisła skutecznie blokue ataki gospodarzy.

30'

Piłka wpada do bramki Górnika po strzale Damiana Pawłowskiego! Sędzia liniowy podnosi jednak chorągiewkę do góry i nadal mamy 0:1! Bartosz Frankowski słuchał jeszcze podpowiedzi, ale podtrzymał tylko decyzję swojego asystenta.

28'

Próba dośrodkowania Michała Maka została zablokowana. Biała gwiazda ma jeszcze rzut rożny.

25'

22'

Nieczysto trafił w piłkę Mateusz Matras i Górnik stracił szansę na zdobycie bramki.

19'

Bardzo dobre dośrodkowanie w pole karne Górnika, ale Łukasz Burliga mija się z piłką!

16'

Dośrodkowanie Erika Janży i spokojnie piłkę wyłapuje Buchalik.

15'

Igor Angulo faulowany pod polem karnym rywala. Będzie groźna okazja dla gospodarzy.

12'

Kiepskie dośrodkowanie Erika Janży i Łukasz Burliga spokojnie zażegnuje niebezpieczeństwo.

8'

Michał Buchalik spokojnie broni strzał Davida Kopacza.

7'

Świetna akcja Chuci. Hiszpan zdołał wyłożyć piłkę swojemu koledze, który trafia prosto w ręce Martina Chudego.

4'

Michał Mak dograł w pole karne, pod nogi Pawła Brożka. Doświadczony snajper zdołał się obrócić i wpakować piłkę do siatki z bliskiej odległości!

3'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szybki cios Wisły! Paweł Brożek otwiera wynik meczu!

1'

Bartosz Frankowski używa gwizdka po raz pierwszy!

20:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

20:09

Przypomnijmy, że to w Zabrzu Błaszczykowski zaliczył pierwszy występ w Wiśle po powrocie z Niemiec. Górnik wygrał wtedy 2:0 po trafieniach Matrasa.

20:07

Tydzień temu Wisła przegrała z Lechią (0:1), z kolei Górnik uległ Zagłębiu (0:2).

20:03

Ławka Górnika: Neugebauer, Arnarson, Bauza, Matuszek, Bainović, Eizenchart, Rostkowski, Wolsztyński, Paluszek.

Ławka Wisły: Lis, Wasilewski, Szota, Boguski, Silva, Szot, Buksa, Zdybowicz.

20:02

W sierpniu wygrała Wisła po bramce Chuki (dziś na ławce). Jeżeli jednak chodzi o tabelę po 17. kolejkach to Górnik ma sześć punktów więcej. I nie jest w strefie zagrożonej spadkiem...

20:00

Po drugiej stronie mamy Górnik, który wyspecjalizował sie w remisowaniu meczów. Spośród ostatnich dwunastu w aż siedmiu dzielił się punktami.

19:59

Raz, dwa, trzy... DZIEWIĘĆ. Tyle porażek z rzędu w lidze poniosła Wisła Kraków. Czy dzisiaj nadejdzie kres tej czarnej serii?