Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
95'

Koniec meczu! Arka przerywa serię bez zwycięstwa, za to Wisła notuje 7. porażkę z rzędu!

93'

Marcus da Silva wchodzi na ostatnie minuty za Michała Nalepę.

92'

Z rzutu rożnego centrował Jakub Błaszczykowski. Anemicznie głową uderzył Maciej Sadlok, a obrona Arki wyjaśnia sytuację dalekim wybiciem.

90'

Szymon Marciniak dolicza co najmniej 5 minut do drugiej odsłony.

89'

Niewiele brakowało, by Marko Velijović pokonał Michała Buchalika! Po raz drugi w tym meczu obija poprzeczkę!

88'

Arka dąży do strzelenia drugiej bramki, by odebrać "Białej Gwieździe" nadzieję na remis. Najpierw wywalczyła rzut rożny, a po chwili rzut wolny blisko "szesnastki" gospodarzy po przewinieniu Chuki.

86'

Mateusz Młyński zmienia Kamila Antonika.

84'

Niepotrzebnie zaostrza się to spotkanie. "Żółtko" na koncie Azera Busuladzicia za faul na Jakubie Błaszczykowskim.

81'

Sam poszkodowany uderza nad bramką Pavelsa Steinborsa.

80'

Damian Zbozień skosił Kamila Wojtkowskiego blisko swojego pola karnego. Nie dość, że Wisła będzie mieć okazję do wyrównania, to sam zostaje upomniany żółtą kartką.

79'

Aleksander Buksa wchodzi za Jeana Carlosa Silvę.

78'

Żółta kartka dla Lukasa Klemenza za faul na Dawicie Schirtladze.

76'

10 078 widzów w Krakowie.

73'

Azer Busuladzić doskakuje do piłki, którą zgubił Jakub Błaszczykowski. Uderza jednak wysoko nad bramką.

71'

Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Po podaniu z lewej strony Maciej Jankowski z bliska głową kieruje piłkę do siatki!

71'

GOL DLA ARKI! MACIEJ JANKOWSKI!!!

68'

"Kuba" na spalonym.

67'

Rafał Boguski kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie pojawia się dawno niewidziany Jakub Błaszczykowski!

66'

Gdynianie krótko cieszyli się z bramki Dawita Schirtladze! Sędzia Szymon Marciniak nie uznaje tego trafienia - Gruzin był na spalonym!

66'

Michał Buchalik na raty broni strzał z dystansu.

63'

Kamil Wojtkowski pozostaje na murawie w gustownej czerwonej opasce.

62'

Sztab medyczny "Białej Gwiazdy" opatruje Kamila Wojtkowskiego. Prawdopodobnie będzie konieczna zmiana.

60'

Ależ dogodna sytuacja Wisły! Jean Carlos, po podaniu Chuki, zagrywa w pole karne do Pawła Brożka. Ten został jednak w ostatniej chwili zablokowany przez Damiana Zbozienia.

58'

Chuca zmienia Michała Maka.

52'

Gol dla Arki nie zostaje uznany! Pusty przelot po wrzutce Michała Nalepy notuje Michał Nalepa, co wykorzystał Christian Maghoma, ale uczynił to jednak z pozycji spalonej!

51'

Kolejna próba Kamila Antonika, tym razem posyła piłkę tuż obok bramki Wisły!

49'

Po chwili Michał Buchalik pewnie interweniuje po uderzeniu Michała Nalepy.

48'

Azer Busuladzić mocno chybił z dalszej odległości.

46'

Przerwa w grze. Dawit Schirtladze nie podnosi się z murawy po starciu z Lukasem Klemenzem.

46'

Druga odsłona rozpoczęta przez te same "jedenastki".

45'

+1'Koniec pierwszej połowy. Wisła Kraków bezbramkowo remisuje z Arką Gdynia

44'

To mogła być bramka samobójcza do szatni. Maciej Sadlok "przecina" zagranie Dawita Schirtladze w taki sposób, że piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką!

43'

Rykoszet od nogi Damiana Zbozienia nie zmylił Pavelsa Steinborsa. Spokojnie łapie piłkę.

42'

Żółta kartka dla Christiana Maghomy.

40'

Zakotłowało się przed bramką Michała Buchalika przy rzucie wolnym Michała Nalepy. Gospodarze nerwowo, ale poradzili sobie.

39'

Michał Buchalik z trudem odbija piłkę po strzale z lewej strony. Skutecznie zaasekurowali go obrońcy.

38'

Wrzutka na bliższy słupek do Adama Dancha, który głową przedłuża przed bramkę Wisły. Tam był jednak faul piłkarza Arki.

38'

Dawit Schirtladze nie poradził sobie na skrzydle z Davidem Niepsujem, ale zyskał korner dla gości.

36'

Płaski strzał Michała Maka zza linii 16. metra w bezpiecznej odległości mija bramkę Arki.

33'

6/3 Strzały/strzały celne 5/2

31'

Korner Arki nie przynosi rzut rożny. Po chwili rajd Kamila Antonika przerywa Maciej Sadlok. Co ważne, czysto.

30'

Sędzia gola nie uznał. Zapewne piłka niecałym obwodem przekroczyła linię bramkową!

29'

Kolejne atomowe uderzenie Marko Vejinovicia! Piłka odbija się od poprzeczki i po koźle zza linii bramkowej wychodzi na plac gry. Sędzia Szymon Marciniak "łapie kontakt z bazą"!

28'

Marko Velinović uderza z dystansu. Piłka po koźle sprawiła trochę problemów Michałowi Buchalikowi!

20:30

27'

Dawit Schirtladze poradził sobie na lewej stronie z rywalem. Zamiast podawać prostopadle w pole karne do wbiegającego kolegi, zdecydował se podać górą na prawą stronę za plecy Kamila Antonika.

25'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jean Carlos Silva. Pavels Steinbors odbija piłkę do boku.

23'

Aut dla Arki na wysokości pola karnego gospodarzy. Mocny wyrzut Damiana Zbozienia, po którym sytuację dalekim wybiciem wyjaśniają wiślacy.

21'

"Żółtko" na koncie Marko Vejinovicia.

17'

Zakotłowało się w polu karnym Wisły po dośrodkowaniu z prawej strony. Ostatecznie gospodarze wychodzą cało z opresji.

16'

Żółta kartka dla Macieja Sadloka za faul.

15'

Ponownie górą Pavels Steinbors. Pewnie interweniuje po zagraniu Kamila Wojtkowskiego z rzutu wolnego.

14'

Rzut wolny dla "Białej Gwiazdy". Gdynianie radzą sobie z dośrodkowaniem Macieja Sadloka.

12'

Nie ma gola dla Wisły! Błąd gości przy wyprowadzaniu piłki i Jean Carlos Silva podaje w pole karne do Pawła Brożka. Ten będąc oko w oko z Pavelsem Steinborsem kopie wprost w niego!