Centymetrów zabrakło Andre Martinsowi, a podwyższyłby prowadzenie Legii!

Na murawie pojawia się również Walerian Gwilia. Gruzin zmienia Jose Kante.

80'

Zmiany w obu zespołach. Michał Nalepa zmieniony przez Marcusa da Silvę.

78'

To musiało się tak skończyć! Legia atakowała, atakowała i w końcu się udało! Luquinhas wypuścił Jarosława Niezgodę, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda daje Legii prowadzenie!

75'

Jose Kante ogląda żółtą kartkę.

72'

Dawid Schrtladze opuszcza murawę, a pojawia się na niej Rafał Siemaszko.

70'

76% do 24% posiadania piłki na korzyść Legii. To dużo mówi o tym meczu, tylko to nadal nie daje Legii gola.

68'

Pavels Steinbros znowu ratuje swój zespół! Teraz zdołał odbić strzał Jose Kante z 5 metra! Nieprawdopodobne!

67'

Marko Vesović melduje się na murawie w miejsce Igora Lewczuka.

64'

Co za bomba Arvydasa Novikovasa! Piłka odbija się od poprzeczki! Było bardzo blisko!

60'

Paweł Wszołek opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Jarosław Niezgoda.

59'

Szybka wymiana podań przez zawodników Legii, ale Luquinhas skutecznie został zablokowany. Znowu bez zagrożenia bramki Steinborsa.

56'

Sytuacyjny strzał Arvydasa Novikovasa mija bramkę Arki.

53'

Dobre dośrodkowanie Luisa Rochy po którym zakotłowało się pod bramką Steinborsa. Znowu Jose Kante nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

47'

Ależ sytuację miał teraz Luquinhas! Zawodnik Legii nie trafił w bramkę z 5 metrów! To musi być gol!

46'

Wojciech Myć rozpoczął drugą połowę!

49'

Koniec pierwszej połowy. Legia kontroluje przebieg meczu, ale na razie nie potrafi zdobyć bramki. W drugiej części meczu to goście będą mieć wszystkie asy w ręku.

47'

Niecelne uderzenie Jose Kante. Od bramki zacznie Arka.

45'

Sędzia dolicza 4 minuty.

42'

Dawit Schirtladze przeprowadził niezłą indywidualną akcję, którą zakończył strzałem w Majeckiego.

40'

Zamieszanie w polu karnym Legii. Luis Rocha starł się z Marko Vejinoviciem! Zawodnicy Arki domagali się karnego, ale Portugalczyk wybił piłkę czysto! Sędziowie VAR tylko potwierdzili decyzję Wojciecha Mycia. Gramy dalej.

39'

Gracz Arki otrzyma dodatkowe zawieszenie? Chyba powinien...

37'

Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką.

35'

Znowu Luis Rocha, znowu do Pawła Wszołka i znowu za mocno.

33'

Luis Rocha za mocno zagrał piłkę do Pawła Wszołka! Skrzydłowy Legii miał przed sobą pustą bramkę i ma pretensję do swojego kolegi z drużyny.

31'

Nando Garcia wylatuje z boiska! Powtórki jasno pokazały, że faul gracza Arki był po prostu bandycki! Słuszna decyzja sędziego.

29'

Wojciech Myć korzysta z VAR-u. Wiele osób jest zdezorientowanych o co chodzi, ale najprawdopodobniej konsultacja dotyczy faulu Nando Garcia na Andre Martinsie. Czy może będzie czerwona karta? Wyglądało to bardzo brzydko.

26'

Znakomita interwencja bramkarz Arki! Artur Jędrzejczyk miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, a wtedy Steinbors wyrósł jak spod ziemi i uratował swój zespół!

23'

Artur Jędrzejczyk zamknął akcję swojej drużyny, ale świetnie interweniuje Damian Zbozień, który w ostatniej chwili blokuje strzał kapitana Legii.

20'

17'

Było bardzo blisko gola dla Legii! Jose Kante świetnie uderzył głową, ale Pavels Steinbors intuicyjnie odbił piłkę. Jeszcze próbował dobijać Artur Jędrzejczyk, tylko że zrobił to bardzo niecelnie.

15'

Niezłe dośrodkowanie Domagoja Antolicia, jednak nikt z Legionistów nie zdołał zakończyć akcji strzałem.

11'

Artur Jędrzejczyk wygrywa pojedynek z Marko Vejinoviciem i zażegnuje niebezpieczeństwo spod swojej bramki.

8'

Pavels Steinbors znakomicie broni strzał Jose Kante! Potężny strzał Gwinejczyka!

5'

Paweł Wszołęk świetnie wyłożył piłkę Luquinhasowi, jednak strzał Brazylijczyka okazał się zbyt lekki.

3'

Bardzo ważna interwencja Domagoja Antolicia, który wybija piłkę spod nóg rywala.

1'

Wojciech Myć daje znak do rozpoczęcia meczu!

17:27

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

17:20

Zupełnie inna sytuacja jest aktualnie w Gdyni. Arka okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Tylko zwycięstwo pozwoli im wydostać się ze strefy spadkowej. Czy dadzą radę wicemistrzom Polski?

17:18

Jeżeli to Legia Warszawa zostanie zwycięzcą dzisiejszego meczu to przynajmniej do jutra może zasiąść na fotelu lidera. Legioniści aktualnie mają 23 punkty i wygrana pozwali im zrównać się z Cracovią.

17:15

17:13

17:10

Dobry wieczór Państwu! Czas na ostatni niedzielny mecz! Arka Gdynia gości na własnym stadionie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!