Niedziela, 27 października 2019, godz. 17:30
7 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
1. połowa3 : 0
91'

Koniec meczu! Legia Warszawa demoluje Wisłę Kraków aż 7:0. Teraz Biała Gwiazda musi podnieść się z tego wielkiego kryzysu, ponieważ sytuacja wygląda coraz gorzej...

91'

Katastrofalna seria błędów w defensywie Wisły. Paweł Wszołek dograł do Jarosława Niezgody, który dobija Białą Gwiazdę.

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jarosław Niezgoda! To nie koniec strzelaniny w Warszawie!

87'

83'

Dobry strzał Jose Kante! Tym razem jednak Michał Buchalik broni to uderzenie.

81'

Paweł Wszołek spokojnie kończy akcję swojej drużyny, będąc na 11 metrze od bramki.

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To jest już pogrom! Paweł Wszołek zdobywa pierwszego gola od powrotu do Ekstraklasy!

78'

Jose Kante próbował podwyższyć prowadzenie! Tym razem zabrakło jednak trochę dokładności.

75'

Duży błąd Lukasa Klemenza, który wybija piłkę pod nogi Novikovasa. Litwin huknął z 17 metra bez zastanowienia i Michał Buchalik nie miał żadnych szans!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas i w Warszawie jest już 5:0!

73'

Ależ było blisko! Walerian Gwilia uderzył z dystansu, piłka odbiła się od zawodnika Wisły i uderza w poprzeczkę!

70'

Ostatnia zmiana tego meczu. Jarosław Niezgoda zmienia Andre Martinsa.

66'

Załamany Paweł Brożek opuszcza murawę. Zmienia go Jean Carlos Silva.

65'

62'

16 strzałów, 9 celnych Legii Warszawa. 2 strzały, 1 celny Wisły Kraków. Ta statystyka bardzo dużo mówi o tym meczu....

61'

Bardzo pewna interwencja Radosława Majeckiego, który dusi pierwszą od bardzo dawna akcję Wisły.

59'

Na murawie pojawia się także Walerian Gwilia, który zmienia Domagoja Antolicia.

58'

Pierwsza zmiana w Legii. Mateusz Praszelik melduje się w miejsce Luquinhasa.

57'

Mieliśmy chwilę przerwy w grze, gdyż Lukas Klemenz potrzebował pomocy medycznej po starciu z kapitanem Legii.

55'

Artur Jędrzejczyk ukarany żółtym kartonikiem.

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Buchalik broni strzał Jose Kante, ale Gwinejczyk zdołał dobić do pustej bramki! Mamy hat-trick Gwinejczyka!

52'

Rzut karny dla Legii! Po długiej analizie sędzia zadecydował, że Luquinhas został sfaulowany przez Chucę!

49'

Luquinhas przewrócił się w polu karnym rywala, ale jak na razie gwizdek sędzie milczy. Czy Krzysztof Jakubik będzie sprawdzał sytuację? Brazylijczyk był kopnięty przez rywala.

49'

Michał Buchalik wyłapuje dośrodkowanie Antolicia. Tym razem bez zagrożenia pod bramką gości.

46'

Natomiast Chuca pojawił się w miejsce Michała Maka.

46'

W przerwie Maciej Stolarczyk zdecydował się na roszady. Kamila Wojtkowskiego zmienił Przemysław Zdybowicz.

46'

Wracamy na Łazienkowską! Czas na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie Wisła Kraków jest tylko tłem dla Legii Warszawa. Wojskowi prowadzą wysoko i w pełni zasłużenie.

45'

Lukas Klemenz fauluje Luquinhasa i zostaje ukarany żółtą kartką.

44'

Potężne uderzenie Wojtkowskiego, tylko że piłka trafia prosto w rękawice Radosława Majeckiego.

42'

Zamieszanie w polu karnym Wisły po dograniu przez Antolicia! Ostatecznie futbolówka ląduje w trybunach, gdyż Mateusz Wieteska uderzył całkowicie nieudanie.

38'

Jose Kante ukarany żółtą kartką za brzydki faul pod swoim polem karnym.

35'

33'

Domagoj Antolić dośrodkował perfekcyjnie z rzutu rożnego. Gwinejczyk musiał tylko dostawić głowę i zrobił to perfekcyjnie! Legia Warszawa gromi Wisłę Kraków!

32'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante razy dwa!

31'

Kolejna świetna akcja Legii! Jose Kante tym razem został zablokowany przez Wasilewskiego.

27'

Świetna interwencja Mateusz Wieteski, który zdejmuje piłkę z głowy Marcina Wasilewskiego!

24'

Legia jak na razie neutralizuje wszystkie ataki rywala. Defensywa Wojskowych funkcjonuje bardzo dobrze!

21'

18'

Michał Karbownik posłał świetną piłkę do Pawła Wszołka, który od razu dograł ją na głowę Jose Kante!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante i Legia prowadzi już 2:0!

16'

Świetny drybling Luquinhasa, który jednak dogrywa niedokładnie.

15'

Zbyt lekki strzał Novikovasa. Buchalik broni bardzo spokojnie.

13'

Minimalnie niecelny strzał głową notuje Jose Kante! Zabrakło naprawdę niewiele!

10'

Świetne dośrodkowanie Arvydasa Novikvoasa! Maciej Sadlok w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą gola.

8'

Akcja Legii Warszawa prawą stroną boiska. Tam jednak Paweł Wszołek został zablokowany.

5'

2'

Świetna akcja Legii! Arvydas Novikovas dograł do Michała Karbownika, który wyłożył piłkę Brazylijczykowi! Mocny cios gospodarzy!

1'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za początek meczu! Luquinhas!

1'

Krzysztof Jakubik używa gwizdka po raz pierwszy!

17:18

Spotkanie przy Łazienkowskiej poprowadzi Krzysztof Jakubik z Siedlce. Za system wideoweryfikacji odpowiedzialni będą Jarosław Przybył i Konrad Sapela.

17:12

Rezerwowi Wisła Kraków: Lis, Szota, Drzazga, Chuca, Szot, Grabowski, Zdybowicz, Pawłowski.

17:11

17:10

Rezerwowi Legia: Cierzniak, Remy, Gwilia, Nagy, Agra, Kostorz, Praszelik, Niezgoda.

17:08

17:07

Legię w ostatnim czasie dopadła plaga kontuzji. Zwłaszcza w obronie. Dobrą informacją jest powrót o gry Artura Jędrzejczyka, który odcierpiał pauzę za kartki, ich limit w meczu z Lechem przekroczył za to Luis Rocha. Jędrzejczyk zagra dzisiaj na prawym boku defensywy. Po przeciwległej stronie zobaczymy Michała Karbownika.

17:03

Ekipa "Białej Gwiazdy" z pewnością nie będzie faworytem. Wisła przegrała cztery ostatnie ligowe mecze. Co więcej, na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Dwa razy zremisowała, a pozostałe cztery spotkania przegrała. Z kolei Legia przed tygodniem w prestiżowym starciu pokonała Lecha Poznań.

17:00

Kolejny ligowy klasyk przy Łazienkowskiej. W niedzielę o godzinie 17:30 Legia Warszawa skonfrontuje swoje siły z przeżywającą trudne chwile Wisłą Kraków. Witamy w relacji LIVE!