Niedziela, 29 września 2019, godz. 17:30
Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
CracoviaCracovia
95'

Nic się jednak nie wydarzyło i sędzia kończy ten mecz! Michał Probierz po raz pierwszy jako trener Cracovii wygrywa w derbach, a Cracovia wskakuje na pozycję wicelidera!

94'

Ostatnia szansa dla Wisły! Emmanuel Kumah został sfaulowany na 30 metrze od bramki!

94'

Vukan Savicević ogląda żółty kartonik.

93'

Kamil Wojtkowski przewrócił się przed polem karnym rywala, ale sędzia nie używa gwizdka!

90'

Sędzia doliczył do tego meczu jeszcze 5 minut!

89'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Vullnet Basha zostaje zmieniony przez Przemysława Zdybowicza.

88'

Filip Piszczek świetnie odnalazł się w polu karnym rywala, ale oddał niecelny strzał głową.

85'

Oleksiej Dytyatev opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Michał Helik.

83'

Tomas Vestenicky nie opanował piłki zagranej przez Lopesa. A mogło być bardzo groźnie.

80'

Emmauel Kumah zmienia Chucę!

77'

Vullnet Basha fauluje Filipa Piszczka i Cracovia znowu będzie mogła zagrozić bramce Wisły.

76'

73'

Rumun otrzymał podanie na 18 metr i bez zastanowienia huknął w stronę bramki! Michał Buchalik był bez szans!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Sergiu Hanca daje prowadzenie Cracovii!

71'

Paweł Brożek żegnany owacjami na stojąco. Kapitan Wisły zostaje zmieniony przez Krzysztofa Drzazgę.

69'

66'

Nieudane uderzenie Macieja Sadloka z rzutu wolnego.

62'

Michal Pesković wyłapuje kąśliwe dośrodkowanie Macieja Sadloka.

58'

Pelle van Amersfoort opuszcza murawę. Zmienia go Filip Piszczek, który był bohaterem środowego meczu z Jagiellonią Białystok w Pucharze Polski.

56'

Vullnet Basha notuje bardzo nieudany strzał z dystansu. Piłka wylądowała w trybunach.

55'

52'

Stoper Wisły na szczęście wraca do gry, a kibice gospodarze gospodarzy rozpoczęli pokaz pirotechniczny.

51'

Pelle van Amersfoort za faul na Klemenzie ogląda żółtą kartkę.

50'

Lukas Klemenz mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna jest pomoc medyczna.

46'

Na drugą połowę nie wyszedł Mateusz Wdowiak, którego zmienił Tomas Vestenicky.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

47'

Koniec pierwszej połowy! Jak można się było spodziewać na murawie i poza nią mamy bardzo duże emocji, które jak na razie nie mają przełożenia na bramki. Czekamy na bramki po zmianie stron!

45'

Kibice oraz zawodnicy Wisły domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką gracza Cracovii. Gwizdek arbitra jednak milczy!

43'

Do notesu arbitra trafił też Michal Siplak.

43'

Ukaranych zostało dwóch zawodników. Kartkę obejrzał Lukas Klemenz.

42'

Mamy bardzo duże zamieszanie! Kilku zawodników obu drużyn wdało się w szarpaninę. Oj chyba posypią się kary...

41'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Cała akcja kończy się zablokowanym strzałem Lukasa Klemenza.

38'

Długa piłka Wojtkowskiego w stronę Chuci, ale Hiszpana uprzedził Pesković.

35'

Vullnet Basha notuje znakomitą interwencję, która przerywa kontratak gości.

32'

Rafael Lopes oddał bardzo groźny strzał sprzed pola karnego, tylko że piłka minimalnie minęła bramkę Buchalika!

30'

Pelle van Amersfoort nie utrzymał piłki na boisku, a mógł zagrozić bramce Wisły.

27'

Oleksiej Dytyatev zażegnuje niebezpieczeństwo wybijając groźne dośrodkowanie na rzut rożny.

24'

Nic nie było! Bramkarz Białej Gwiazdy zrobił to wręcz perfekcyjnie!

23'

Michał Buchalik wyszedł poza pole karne i uratował swój zespół przed stratą bramki! Problem jest w tym czy aby bramkarz Wisły nie zagrał piłki ręką?

21'

18'

Paweł Brożek w bardzo trudnej sytuacji oddał niezły strzał głową. Doświadczonemu napastnikowi zabrakło jednak dokładności i od bramki zacznie Pesković.

16'

Mateusz Wdowiak wbiegł w pole karne, dograł przed 16, ale świetnie blokują defensorzy Wisły.

14'

Vukan Savicević huknął z dystansu, tylko że trafił prosto w Janusza Gola.

10'

Maciej Sadlok już na początku meczu łapie żółtą kartkę. Obrońca Wisły bardzo brzydko sfaulował rywala.

9'

Vukan Savicević sprawdził czujność Peskovicia i bramkarz Cracovii zdał egzamin spokojnie broniąc strzał przeciwnika.

6'

Michal Pesković wyłapuje dośrodkowanie zawodnika Wisły.

3'

Michał Mak płasko dośrodkował w pole karne rywala, ale goście spokojnie zażegnują niebezpieczeństwo.

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek i goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

17:27

Kibice odśpiewują hymn Wisły Kraków, a zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

17:20

Michał Probierz notuje bardzo fatalną serię w derbowych meczach jako trener Cracovii. Ostatnie cztery mecze to porażki, a jedyne zwycięskie derby Krakowa zanotował jeszcze jako szkoleniowiec Wisły. Czy dzisiaj zdoła przełamać tą negatywną passę?

17:17

Lepszy bilans w tych bardzo prestiżowych pojedynkach ma Wisła Kraków. Na 104 oficjalne pojedynki Biała Gwiazda wygrała 42, Cracovia 36, a 26 razy padł remis.

17:13

17:10

W ostatnich latach Wisła Kraków miała sporo problemów. Mimo wielu zawirowań wokół Białej Gwiazdy derby Krakowa nadal elektryzują kibiców w całej Polsce. Ostatni mecz Wisła wygrała 3:2. Jak będzie dzisiaj?