Korona KielceKorona Kielce
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Koniec meczu! Wisła Kraków, która od 30 minuty grała w "dziesiątkę", wywozi z Kielc punkt po remisie (1:1) z Koroną.

94'

Jeszcze żółta kartka dla Kamila Wojtkowskiego.

93'

Jean Carlos Silva pognał w stronę pola karnego gospodarzy i chciał zagrać "na ścianę" z Przemysławem Zdybowiczem. Podanie zwrotne do Brazylijczyka było niedokładne, a wychodził on sam na sam z Markiem Koziołem...

92'

Do piłki wyskoczyli Ivan Marquez i Adnan Kovacević, a poprzeczka ratuje Wisłę przed utratę gola!

91'

Uros Duranović blokuje we własnym polu karnym Urosa Duranovicia. Korner dla gospodarzy.

90'

Do drugiej połowy Paweł Gil dolicza co najmniej 3 minuty.

89'

Przemysława Zdybowicz zmienia Pawła Brożka. Opaskę kapitana przejmuje teraz Maciej Sadlok.

88'

Erik Pacinda zagrywa miękko w "szesnastkę" do wbiegającego Urosa Duranovicia. Uprzedził go Lukas Klemenz.

87'

Milan Radin zagrywa w pole karne... do nikogo. Piłkę łapie bramkarz Wisły.

86'

David Niepsuj przerwał atak Ivana Jukicia na skrzydle, ale gospodarze mają korner. Bez zagrożenia pod bramką Michała Buchalika.

84'

Piotr Pierzchała zmienia Ognjen Gnjaticia, który od 2-3 minut sygnalizował uraz.

83'

Nie ma gola dla Korony! Matej Pucko dostaje świetną piłkę w okolicach narożnika pola karnego i uderzeniem z linii 16. metra obija lewy słupek, a dobitka Urosa Duranovicia trafia w boczną siatkę!

81'

Jean Carlos Silva zmienia Michała Maka.

80'

Ivan Jukić uderza z dystansu wysoko nad bramką.

79'

Ajjj. W drugie tempo Vukan Savicević podaje na lewą stronę do Michała Maka, który przeciągnął dośrodkowanie w pole karne do osamotnionego Pawła Brożka.

78'

Korner dla Korony. Niezła wrzutka na bliższy słupek, skąd Ivan Marquez główkuje obok bramki. Defensor Korony jest bardzo niepocieszony, że nie oddał celnego strzału.

76'

Matej Pucko zmienia Marina Cebulę.

75'

7 073 widzów w Kielcach.

74'

A teraz okazja Korony. Strzał Urosa Duranovicia zablokowany i korner.

Bez zagrożenia pod bramką Michała Buchalika.

73'

Laga Lukasa Klemenza do Kamila Wojtkowskiego była skazana na porażkę. Tym bardziej, że przyszło mu się zmierzyć sam na sam z Adnanem Kovaceviciem.

71'

Uros Duranović zmienia Michala Papadopoulosa.

70'

Strzał przemilczymy.

70'

Ożywił się Ivan Jukć. Najpierw pognał jak Usain Bolt na Michała Buchalika, a po chwili osaczony przez 2-3 rywali dał się sfaulować ok. 25 metrów od bramki gości.

68'

Żółta kartka dla Michalea Gardawskiego za faul na Macieju Sadloku.

68'

Deja vu z pierwszej połowy, gdy po stałym fragmencie gry dla Wisły z kontrą ruszył Marcin Cebula. Czystym wślizgiem piłkę spod jego nóg wybił Maciej Sadlok. Gdyby się pomylił to albo byłby drugi gol dla Korony, albo druga czerwona kartka.

64'

Vukan Savicević mocno ucierpiał w starciu z Mateuszem Spychałą. Konieczna była pomoc sztabu medycznego. Przez moment Wisła w "dziewiątkę".

64'

A teraz korner dla gospodarzy. Bez zagrożenia pod bramką Michała Buchalika.

62'

Piłka spada pod nogi Vullneta Bashy,który czymś podobnym do nożyc uderza metr-półtora nad poprzeczką.

61'

Zakotłowało się pod bramką Korony po centrze Macieja Sadloka. Ostatecznie sytuację na moment wyjaśnia Mateusz Spychała wybiciem na rzut rożny.

60'

Milan Radin nie podnosił się z muraw. Przypadkowo dostał łokciem od Kamila Wojtkowskiego. Konieczna jest interwencja sztabu medycznego.

59'

Ognjen Gnjatić upomniany żółtą kartką za "stempel".

58'

Vukan Saviciević uderza z dystansu. "Kontry nie będzie".

57'

Do wrzutki z prawego narożnika wyskakuje wysoko Adnan Kovacević, ale jego słaby strzał głową borni bramkarz Wisły.

56'

A teraz stały fragment gry dla gospodarzy. Piłka po rykoszecie (uderzał Milan Radin) wychodzi poza linię końcową. Michałowi Buchalikowi nie udało się utrzymać piłki w boisku.

54'

Rzut wolny dla gości z prawej strony. Dośrodkowanie nie sprawiło zagrożenia.

53'

Rzut wolny dla Wisły. Dobre dośrodkowanie na dalszy słupek, gdzie był Rafał Janicki. Ten nie zdołał uderzyć w stronę bramki.

51'

Teraz z prawej strony wrzucał Mateusz Spychała. Michal Papadopoulos urwał się spod krycia obrońcy "Białej Gwiazdy", ale nie na tyle, by głową skierować piłkę w stronę bramki.

51'

W odpowiedzi uderzał Vullnet Basha. Marek Kozioł pewnie interweniuje.

47'

Świetne dośrodkowanie Michaela Gardawskiego z lewej strony w pole karne między stoperów Wisły i Erik Pacinda główką z kilku metrów pokonuje Michała Buchalika!

47'

KORONA WYRÓWNUJE! ERIK PACINDA!!!

46'

Wiślacy zaczynają ze środka drugie trzy kwadranse.

46'

Zmiana w Wiśle na drugą połowę. Chuca zostaje w szatni, a na murawie jest Vullnet Basha.

20:58

A może powołanie do kadry?

20:56

Wracamy do Kielc, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Korona - Wisła Kraków. Po pierwszej połowie niespodziewanie prowadzą goście. Niespodziewanie, bo mimo gry w osłabieniu po czerwonej kartce dla Rafała Boguskiego, zdołali strzelić bramkę. A dokładniej uczynił to Paweł Brożek z rzutu karnego.

45'

+2' Paweł Gil zaprasza zawodników na przerwę. Mimo gry w przewadze, Korona przegrywa z Wisłą Kraków po bramce Pawła Brożka z rzutu karnego.

45'

+2' Mateusz Spychała w roli prawego skrzydłowego. Najpierw jego centrę zablokował Maciej Sadlok, a po chwili piłka uciekła mu poza linię boczną.

45'

Paweł Gil dolicza 2 minuty do pierwszej połowy.

45'

Pojedynek biegowy Ivana Jukicia z Chuką. Górą Hiszpan i od bramki grę wznawia Michał Buchalik.

43'

Wisła będzie dążyć do utrzymania wyniku do przerwy. Prowadzić mimo gry w osłabieniu -bezcenne.

40'

Korona dąży do szybkiego wyrównania. Ivan Jukić uderza jednak bardzo niecelnie.

38'

PAWEŁ BROŻEK NIE MYLI SIĘ!!!

Nie rozproszył go Kozioł Dance i uderza spokojnie oraz pewnie tuż przy prawym słupku. Marek Kozioł rzucił się w stronę lewego słupka!

37'

Paweł Gil nie ma wątpliwości! Po faulu Mateusza Spychały na Michale Maku sędzia wskazuje na "wapno"!

36'

Żółta kartka dla Ivana Jukicia. W starciu ucierpiał Chuca.

34'

2 Faule 8

32'

Erik Pacinda uderza zarówno nad murem, jak i nad bramką Wisły.

30'

CZERWONA KARTKA DLA RAFAŁA BOGUSKIEGO!!!

Z kontrą po rzucie rożnym Wisły ruszył Marcin Cebula, który przebiegł z piłkę ponad 30 metrów. Tuż przed własnym polem karnym powalił go Rafał Boguski i Wisła przez godzinę będzie grać w "dziesiątkę"!

29'

Paweł Brożek zagrywa w "uliczkę" do Macieja Sadloka, który podaje w pole karne do Michała Maka. Ten urwał się rywalowi i uderzył mocno pod poprzeczkę, ale Marek Kozioł paruje piłkę na korner!

29'

7/3 Strzały/strzały celne 2/1

27'

Ivan Jukić zagrywa w pole karne do Erika Pacindy, który uderza bez przyjęcia metr obok prawego (dalszego) słupka.

25'

Kielce! Żółto-czerwoni!

- niesie się po stadionie. Ne melodię "Go West" zespołu Pet Shop Boys.

23'

Kamil Wojtkowski na lewej stronie wpada w pole karne i pada na murawę! Sędzia nie widział podstaw do wskazania na "wapno".

21'

Michał Buchali 2, Erik Pacinda 0! Zawodnik Korony dopadł do bezpańskiej piłki na 25. metrze, po czym uderzył płasko w stronę prawego dolnego rogu. Bramkarz Wisły zdołał odbić piłkę na rzut rożny!

20'

Po chwili Maciej Sadlok uderza z lewej strony prawą nogą. Dwa-trzy metry obok bramki.

19'

Kamil Wojtkowski na lewym skrzydle zbiega z piłką w pole karne i uderza po dalszym rogu. Marek Kozioł z trudem odbija!

18'

Mateusz Spychała uderza z dystansu. Piłka po koźle wpada do "koszyczka" Michała Buchalika.

17'

Wyciągnął się jak struna Michał Buchalik, który z trudem odbija piłkę uderzoną nad murem przez Erika Pcindę! Piłka zmierzała do siatki przy prawym słupku!

16'

Rzut wolny dla Korony na wprost bramki, niespełna 25 metrów od niej. Może być groźnie.

15'

Próba dwójkowej akcji Ivana Jukicia z Michaelem Gardawskim na lewej stronie. Centra drugiego z wymienionych w pole karne, skąd Lukas Klemenz bez kalkulacji wybija na uwolnienie.

14'

Żółta kartka dla Davida Niepsuja za faul.

12'

Niezłe dośrodkowanie z narożnika na dalszy słupek, gdzie piłka bardziej odbiła się od zaskoczonego takim obrotem spraw Milana Radina niż ten uderzył w stronę bramki. Michał Buchalik łapie piłkę.

11'

Michael Gardawski w roli lewoskrzydłowego. W ostatniej chwili zablokował go David Niepsuj. Korner dla Korony.

9'

Dynamiczna akcja Ivana Jukicia, który "złamał" akcję z lewej strony do środka. Podaje przed pole karne do Marcina Cebuli, ale najpierw został on zablokowany, a po chwili w prosty sposób traci piłkę.

8'

W odpowiedzi Lukas Klemenz zagrywa z pominięciem do drugiej linii do rozpędzonego Michała Maka. Za mocno i Marek Kozioł wznawia grę z "piątki".

8'

Próba górnego podania na wolne pole od Erika Pacindy. Skutecznie blokowany przez stoperów Wisły nie zdołał dobiec do piłki.

5'

Solową akcję środkiem chciał przeprowadzić Erik Pacinda. Poradzili sobie z nim Lukas Klemenz i Kamil Wojtkowski.

20:04

W Kielcach

2'

Nie wyszło lewą, to Korona zaatakowała prawą stroną. Mateusz Spychała dobrze podłączył się do akcji ofensywnej, ale jego prostopadłe podanie na wolne pole od Michala Papadopoulosa "przecina" Rafał Janicki.

1'

Aut dla Korony na wysokości pola karnego gości. Daleko wyrzucał Michael Gardawski, ale radzą sobie krakowianie.