Koniec! Wisła Kraków gromi ŁKS Łódź 4:0!

Znakomita akcja Wisły Kraków. Wszystko kończy Paweł Brożek, który dzisiaj jest w świetnej formie!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Brożek dobija ŁKS!

90'

3 minuty dłużej potrwa ten mecz

88'

Jakub Błaszczykowski otrzymał mocny cios w twarz. Potrzebna jest pomoc medyczna.

85'

Aleksander Buksa ukarany żółtą kartką.

84'

Rafał Kujawa zmienia Łukasza Sekulskiego.

83'

Seria strzałów na bramkę Kołby, ale wszystkie zostały obronione przez bramkarza gości.

79'

Strzał Aleksandera Buksy ląduje na słupku! Ależ było blisko!

76'

Maciej Stolarczyk wysyła na murawę Aleksandra Buksę, a ten zmienia Kamila Wojtkowskiego.

72'

Strzał Sekulskiego z dystansu. Napastnik ŁKS-u nie trafił jednak w bramkę.

70'

Łukasz Piątek melduje się na murawie w miejsce Macieja Wolskiego.

66'

Michał Kołba świetnie broni strzał Rafała Boguskiego!

65'

Patryk Bryła wchodzi, a schodzi Pirulo.

63'

Potężna bomba zawodnika Wisły! Vukan Savicević wpakował piłkę w samo okienko!

62'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vukan Savicević!

61'

Jakub Błaszczykowski pojawia się na murawie! Doświadczony zawodnik zmienia Chucę.

60'

57'

Strzał Jana Grzesika ląduje w rękawicach Buchalika, który dzisiaj jest w świetnej dyspozycji.

55'

Dobre dośrkodkowanie Savicevicia, ale obrońcy ŁKS-u zdołali wybić piłkę.

51'

Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u. Żaden z zawodników Wisły nie zdołał jednak oddać strzału.

48'

Słaby strzał z rzutu wolnego Macieja Sadloka. Od bramki zacznie ŁKS.

46'

Michał Buchalik znowu stanął na wysokości zadania ! Świetnie broni strzał rywala!

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Marcin Wasilewski zmienia w przerwie Lukasa Klemenza.

46'

Koniec pierwszej części meczu! Wisłą Kraków bardzo pewnie wygrywa z ŁKS-em Łódź.

43'

Obrońca Wisły Kraków wyskoczył najwyżej i mocnym strzałem głową pokonuje bramkarza ŁKS-u.

42'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! David Niepsuj podwyższa prowadzenie Białej Gwiazdy!

39'

36'

Jan Sobociński uderza głową i piłka leci wysoko nad bramką.

32'

David Niepsuj dogrywa w pole karne, ale defensywa gości zdołała zażegnać niebezpieczeństwo.

29'

Po bramce Pawła Brożka. tempo trochę spadło. Obie drużyny nie potrafią zagrozić bramce rywala.

24'

Vukan Savicević dograł idealnie na głowę Pawła Brożka i doświadczony napastnik Wisły strzela bramkę!

23'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Brożek zdobywa bramkę!

22'

18'

Maciej Wolski uderza na bramkę i znowu broni Buchalik.

15'

Paweł Brożek uderza prosto w ręce bramkarza ŁKS-u.

14'

David Niepsuj ukarany żółtą kartką.

12'

Paweł Brożek wpada w pole karne i znowu defensywa ŁKS-u uratowała sytuację.

10'

Maciej Sadlok wykończył akcję Wisły Kraków, tylko że jego strzał został zablokowany.

8'

Kolejny strzał na bramkę Buchalika, ale tym razem piłka przelatuje obok bramki.

5'

Mocny strzał Grzesika, ale bardzo dobrze broni Buchalik.

3'

Zamieszanie w polu karnym ŁKS-u, ale piłka ostatecznie ląduje ponad bramką.

1'

Szymon Marciniak gwiżdże po raz pierwszy!

20:27

Oba zespoły wychodzą na murawę!

20:22

20:18

Dzisiaj spotykają się ze sobą sąsiedzi z tabeli. Zarówno Wisła Kraków jak i ŁKS Łódź mają po 4 punkty. Kto dzisiaj odniesie zwycięstwo?

20:15

20:13

20:10

Dobry wieczór Państwu! Czas na pierwszy mecz 5 kolejki PKO Ekstraklasy! Wisła Kraków gości na własnym stadionie ŁKS Łódź! Na relację LIVE zaprasza Bartłomiej Modzelewski!