Niedziela, 4 sierpnia 2019, godz. 17:30
0 : 0
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
95'

Koniec meczu! Drugi mecz Legii przy Łazienkowskiej i znowu bez zwycięstwa. Legioniści zagrali niezły mecz, ale znowu zabrakło strzałów. Niemniej jednak mecz kończy się bezbramkowym remisem!

91'

Artur Jędrzejczyk uprzedził rywala i uratował swój zespół przed stratą bramki.

90'

Paweł Gil dorzuca do tego meczu jeszcze 4 minuty.

88'

Marko Vesović ucierpiał przy starciu z rywalem, potrzebuje chwili aby wrócić do siebie.

84'

Ostatnia roszada także w ekipie gości. Przemysław Płacheta zostaje zmieniony przez Adriana Łyszczarza.

83'

Aleksandar Vuković decyduje się na ostatnią roszadę. Luquinhas schodzi, a wchodzi Jose Kante.

81'

Luquinhas dobrze utrzymywał się przy piłce, ale zrobił o jeden zwód za dużo i stracił posiadanie.

79'

Marko Vesović minął dwóch rywali, dograł w pole karne, ale tam Golla wybija futbolówkę.

78'

Dominik Nagy zmienia Waleriana Gwilię.

76'

Przekombinowane rozegranie rzutu wolnego przez gości i od bramki zacznie Majecki.

74'

Andre Martins przerwał kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.

73'

Zmiana także w drużynie gości. Mateusz Cholewiak wchodzi, a schodzi Erik Exposito.

73'

Pierwsza zmiana w Legii. Jarosław Niezgoda zostaje zmieniony przez Sandro Kulenovicia.

71'

Legia od kilku minut nie daje szans na dojście do głosu swoim rywalom. Cały czas prowadzą grę, ale nie przekłada się to na konkretne sytuacje bramkowe.

67'

Jarosłąw Niezgoda wpadł w pole karne, próbował ją wyłożyć Gwilii, który miałby przed sobą pustą bramkę, ale Wojciech Golla zdołał wybić futbolówkę na rzut rożny.

65'

Kolejne uderzenie Novikovasa i znowu Litwin myli się i to znacznie.

62'

Jakub Łabojko melduje się na murawie w miejsce Michała Chrapka.

60'

Sprytnie rozegrany rzut wolnego przez Wojskowych. Gwilia wyłożył piłkę Novikovasowi, którego strzał ląduje w rękawicach Putnockiego.

58'

Krzysztof Mączyński faluje rywala pod swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla Legii, a zawodnik Śląska został ukarany żółtą kartką.

57'

Świetna, szybka akcja Legionistów. Marko Vesović dośrodkował z prawej strony, ale jeden z defensorów zdołał wybić piłkę.

54'

Bardzo mocne uderzenie z dystansu Jarosława Niezgody! Matus Putnocky końcówkami palców odbija na rzut rożny!

53'

Znakomita interwencja Marko Vesovicia. Czarnogórzec odebrał piłkę Erikowi Exposito i zażegnał niebezpieczeństwo.

49'

Walerian Gwilia uderzył na bramkę Śląska i piłkarze Legii domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką przez rywala. Paweł Gil pokazuje jednak, że o przewinieniu nie było mowy!

47'

Dobre dośrodkowanie Novikovasa. Igor Lewczuk wygrał pojedynek główkowy, ale piłka mija bramkę Ślaska.

46'

Wracamy na Łazienkowską 3! Paweł Gil rozpoczął właśnie drugą połowę tego spotkania!

47'

Koniec pierwszej połowy. Oba zespoły nie potrafiły jak na razie wykorzystać stworzonych okazji, więc do szatni schodzą z bezbramkowym remisiem.

45'

Strzał Roberta Picha ląduje obok bramki. Zdecydowanie zabrakło dokładności.

42'

Świetna akcja gospodarzy! Luquinhas wyłożył piłkę Novikovasowi, który jednak zbyt długo zabierał się z piłką i stracił ją na rzecz rywala.

40'

Zamieszanie pod bramką Legii. Cała akcja kończy się mocno niecelnym strzałem Płachety.

38'

Było bardzo blisko bramki! Arvydas Novikovas uderzył z 20 metra, piłka odbiła się od Mączyńskiego i o centymetry minęła bramkę Śląska!

35'

Przemysław Płacheta uderzył z dystansu, ale świetnie broni Radosław Majecki.

34'

Marko Vesović popędził prawym skrzydłem, dograł jednak prosto w ręce Matusa Putnockiego.

32'

Tym razem to Michał Chrapek próbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, ale uderzył zbyt mocne i od bramki zacznie Majecki.

28'

Fatalne uderzenie Wojciecha Golli. Piłka po jego strzale wylądowała na..... aucie.

25'

Matus Putnocky ratuje swój zespół! Luquinhas uderzył z 16 metra, ale golkiper Śląska popisuje się znakomitą paradą i Legia ma tylko rzut rożny.

21'

Jarosław Niezgoda wygrał pojedynek główkowy, ale Matus Putnocky zdołał obronić uderzenie snajpera gospodarzy.

20'

Walerian Gwilia dośrodkował z rzutu rożnego, prosto na głowę Igora Lewczuka. Zawodnik Legii strzela jednak obok bramki.

17'

Ależ teraz było blisko bramki dla Śląska! W pole karne poszybowało dośrodkowanie, a przed pustą bramką stał już Piotr Celeban! Gdyby nie interwencja Jędrzejczyka to doświadczony stoper Śląska skierowałby piłkę do siatki!

14'

Zamieszanie w polu karnym Śląska Wrocław! Jarosław Niezgoda już szykował się do strzału z 7 metra, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

12'

10'

Początek meczu bardzo spokojny. Żadna z drużyn nie stwarza sobie okazji do zdobycia gola.

7'

Arvydas Novikovas stracił piłkę na skrzydle, ale jednocześnie wywalczył rzut rożny.

4'

Dino Stiglec dograł w pole karne Legii, ale Artur Jędrzejczyk uprzedza rywala i uspakaja sytuacje.

1'

Po odśpiewaniu całego hymnu przez kibiców, Paweł Gil może dać znać do rozpoczęcia meczu!

17:27

Oba zespoły są już na murawie! Najpierw jednak czas na upamiętnienie Powstania Warszawskiego.

17:22

Śląsk Wrocław bardzo dobrze wszedł w rozgrywki 2019/2020. Dwa zwycięstwa, w dwóch pierwszych meczach na pewno dodały skrzydeł drużynie z Wrocławia. Trener Vitezslav Lavicka podkreślał, że w tym meczu powalczą o kolejny punkty.

17:18

Legia jako jedyna z polskich zespołów awansowała do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy. To jest jednak jedyna dobra wiadomość, gdyż gra Wojskowych pozostawiła wiele do życzenia. Czy dzisiaj to się zmieni i podopieczni Aleksandara Vukovicia zagrają na miarę swoich możliwości?

17:15

17:13

17:11

Dzień dobry Państwu! Zapraszamy bardzo serdecznie na relację LIVE z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław!