Lechia Gdańsklechia
0 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Koniec meczu! Oba zespoły nie poprawiły grę po przerwie i mecz kończy się bezbramkowym remisem.

92'

Flavio Paixao wstrzelił piłkę w pole karne, ale Marcin Wasilewski zażegnuje niebezpieczeństwo.

90'

Marcin Wasilewski przerwał akcję rywala i ogląda żółtą kartkę.

88'

Daniel Morys zmienia Michała Maka. To była ostatnia roszada w tym meczu.

87'

Michał Nalepa wybija piłkę zagraną przez Macieja Sadloka.

84'

Michał Buchalik końcówkami palców broni strzał Macieja Gajosa! To było bardzo groźne!

83'

Nie ma rzutu karnego! Gramy dalej!

82'

Flavio przewraca się w polu karnym rywala, ale gwizdek sędziego milczy! Krzysztof Jakubik słucha jednak podpowiedzi z wozu VAR.

81'

Lukas Klemenz ukarany żółtą kartką.

79'

Bardzo dobra indywidualna akcja Michała Maka. Żaden z jego kolegów nie zdołał jednak dopaść do zagranej futbolówki.

78'

Posypały się zmiany. Rafał Janicki opuszcza murawę, a Marcin Wasilewski na niej się melduje.

76'

Pierwsza zmiana następuje natomiast w drużynie Wisły Kraków. Jean Carlos Silva zmieniony przez Aleksandra Buksę.

72'

Piotr Stokowiec wykorzystuje ostatnią zmianę. Sławomir Peszko schodzi, a wchodzi Flavio.

70'

Maciej Sadlok posłał bardzo długą piłkę z rzutu rożnego. Futbolówka spadła na nogę Bashy, którego strzał był bardzo nieudany.

67'

Lukas Haraslin zamykał akcję swojej drużyny, ale oddał kompletnie nieudany strzał na bramkę rywala.

66'

Mocne uderzenie z woleja Michała Nalepy. Piłka minimalnie mija bramkę Wisły!

62'

60'

Strzał Michała Maka, ale Zlatan Alomerović zdołał odbić piłkę.

57'

Lukas Haraslin zmienia Rafała Wolskiego. Jest to 100 mecz Słowaka w barwach Lechii.

56'

Szansa na bramkę ze stałego fragmentu gry została zmarnowana po tym jak Kamil Wojtkowski dograł bardzo niedokładnie.

55'

Michał Mak faulowany pod polem karnym rywala! Będzie bardzo groźna okazja dla gości.

52'

Rafał Wolski ukarany żółtym kartonikiem.

50'

Niedokładne dośrodkowanie Davida Niepsuja i Wisła traci szansę na zdobycie gola.

46'

Wracamy na stadion Energa w Gdańsku! Krzysztof Jakubik daje znak do rozpoczęcia drugiej połowy!

46'

Egy Maulana Vikri nie pojawi się już na murawie. W jego miejsce pojawia się Jarosław Kubicki.

47'

Koniec bezbarwnej pierwszej połowy. Obie drużyny grają bez polotu i schodzą do szatni przy bezbramkowym wyniku.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą część meczu o 2 minuty.

42'

Sławomir Peszko szukał sobie miejsce na oddanie strzału, ale doświadczony skrzydłowy został zablokowany.

39'

Egy przewrócił się na skraju pola karnego rywala, ale sędzia nakazuje kontynuować grę.

36'

Kompletnie nieudany strzał Macieja Sadloka z rzutu wolnego. Od bramki zaczną gospodarze.

34'

31'

Potężne uderzenie Kamila Wojtkowskiego i po raz drugi w tym meczu piłka obija obramowanie bramki!

29'

Daniel Łukasik próbował podać prostopadle do Sobiecha, ale pierwszy przy piłce był Buchalik.

26'

Dobre dośrodkowanie Rafała Wolskiego, ale Artur Sobiech minął się z lecącą piłką.

22'

Potężne uderzenie Macieja Gajosa z rzutu wolnego! Piłka trafia w poprzeczkę! Było bardzo blisko gola dla Lechii!

21'

Maciej Sadlok fauluje rywala i zostaje ukarany żółtą kartką.

18'

Strzał Macieja Gajosa został zablokowany. Na razie oba zespoły bez pomysłu na sforsowanie defensywy rywala.

16'

13'

Jean Carlos Silva posłał bombę w stronę bramki Lechii Gdańsk! Gdyby nie świetna interwencja Alomerovicia to mielibyśmy cudownego gola!

9'

Słabiutkie dośrodkowanie Michała Maka. Od bramki zaczną gospodarze.

6'

Piłkarze i kibice Lechii domagają się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez Rafała Boguskiego. Sędzia jednak jasno pokazał, że o 11 nie ma mowy!

4'

Sławomir Peszko dograł w pole karne, ale Maciejowi Gajosowi nie udało się przygotować piłki do strzału.

17:30

Goście rozpoczęli mecz od środka boiska!

17:27

Zawodnicy obu drużyn wychodzą z tunelu! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek Krzysztofa Jakubika.

17:23

Egy Maulana Vikri dostaje dzisiaj szansę od Piotra Stokowca. Młody zawodnik z Indonezji po raz pierwszy zagra w wyjściowej 11 Lechii. Szkoleniowiec gdańskiego zespołu od pierwszej minuty wypuszcza także m.in Zlatana Alomerovicia, Rafała Kobrynia czy Adama Chrzanowskiego, którzy zazwyczaj nie są podstawowymi zawodnikami.

17:20

17:17

17:15

Dzień dobry! Za kilkanaście minut swój mecz rozpocznie kolejny pucharowicz. Lechia Gdańsk gościć będzie na własnym stadionie Wisłę Kraków. Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!