Niedziela, 28 lipca 2019, godz. 15:00
Korona KielceKorona Kielce
1 : 2
96'

Koniec meczu! Legia strzela bramkę w ostatniej sekundzie meczu! Takie zwycięstwa budują atmosferę w drużynie. Zobaczymy czy będzie to impuls do lepszej gry Wojskowych!

95'

Co za historia! Paweł Stolarski wyrzucił piłkę długą piłkę z autu. Jose Kante przedłużył i Walerian Gwilia pakuje ją do bramki!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Walerian Gwilia! W ostatnich sekundach meczu!

92'

Ależ było blisko! Walerian Gwilia dograł idealnie na głowę Igora Lewczuka, ale doświadczony obrońca posyła piłkę nad bramkę.

90'

4 minuty doliczone.

89'

Bardzo dobre uderzenie notuje Uros Duranović! Radosław Majecki zdołał jednak wyłapać futbolówkę.

85'

Oba zespoły od kilkunastu minut grają bardzo zachowawczo. Nie możemy doczekać się akcji ofensywnych....

81'

Inaki Astiz kolejnym zawodnikiem, który zostaje ukarany żółtą kartką.

79'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Marcin Cebula zmieniony przez Erika Pacindę.

76'

Uros Duranović mocno ucierpiał przy starciu z rywalem. Potrzebna pomoc medyczna.

74'

Za przerwanie kontrataku przeciwnika żółtą kartką zostaje ukarany Jose Kante.

73'

Artur Jędrzejczyk zgubił krycie w polu karnym rywala, tylko że jego strzał daleki był od ideału.

72'

Sprytne uderzenie Andre Martinsa. Piłka szybowała po ziemi, ale końcówkami palców obija ją bramkarz gospodarzy.

71'

Kolejny faul tuż przy 16 gospodarzy. Teraz Mariusz Złotek pokazuje już żółtą kartkę. Ukarany zostaje Ivan Marquez.

69'

Dobre uderzenie Waleriana Gwilii odbija Patryk Sokół. Sędzia wcześniej odgwizduje faul w murze i Korona zacznie ze stojącej piłki.

68'

Ostatnia zmiana w ekipie Legii. Dominik Nagy zmienia Tomasza Jodłowca.

67'

Jose Kante faulowany tuż przed polem karnym Korony! Będzie bardzo groźnie.

65'

Jose Kante próbował obsłużyć Luquinhasa, ale defensorzy Korony zdołali przerwać podanie Gwinejczyka.

63'

Aleksandar Vuković zmienia także Arvydasa Novikovasa. Na murawie melduje się Walerian Gwilia.

62'

Uros Duranović zmienia Michala Papadopulosa.

61'

Zmiany w obu drużynach. Jose Kante pojawia się na murawie, a schodzi Jarosław Niezgoda.

60'

Igor Lewczuk ogląda żółtą kartkę.

58'

Dobra akcja Legii. Inaki Astiz podał do Jarosława Niezgody, który wyłożył piłkę Arturowi Jędrzejczykowi. Kapitan gośći uderzył jednak za słabo i spokojnie broni Paweł Sokół.

55'

Michael Gardawski ukarany żółtą kartką.

51'

Marcin Cebula wpadł w pole karne, ale Inaki Astiz w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą gola!

48'

Daniel Dziwniel fatalnie dogrywa w pole karne Legii. Od bramki zacznie Majecki.

46'

Nastąpiła jedna zmiana w przerwie. Na murawę nie wybiegł Wato Arweladze, a zmienił go Ivan Jukić.

46'

Czas na drugie 45 minut!

48'

Koniec pierwszej części meczu! Legia przed przerwą opadła z sił i aktualnie jest remis. Wracamy po 15-minutowej przerwie!

47'

Wato Arweladze wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala, ale trafia prosto w Radosława Majeckiego!

46'

Piękny gol Czecha, który wyprzedził Inakiego Astiza i bramkarz Legii nie miał żadnych szans przy uderzeniu napastnika gospodarzy!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! To co się nie udało przed chwilą udało się teraz! Michal Papadopulos doprowadza do remisu!

44'

Znakomita interwencja Radosława Majeckiego! Młody bramkarz z dużymi problemami broni uderzenie Michala Papadopulosa.

42'

Słabiutkie uderzenie notuje Arweladze. Radosław Majecki takie uderzenie mógłby złapać z zamkniętymi oczami.

39'

Domagoj Antolic próbował obsłużyć pędzącego w stronę bramki Luquinhasa. W ostatniej chwili jednak Daniel Dziwniel zażegnuje niebezpieczeństwo.

36'

34'

Po raz kolejny Matej Pucko notuje dobrą indywidualną akcję. Zawodnik Korony z dużym spokojem minął Pawła Stolarskiego, ale Artur Jędrzejczyk zdołał zablokowań jego uderzenie.

31'

Matej Pucko próbował zaskoczyć Radosława Majeckiego. Jego strzał minął jednak bramkę Legii.

28'

Chwila przerwy w grze na uzupełnienie płynów przez zawodników. Temperatura nie sprzyja grze w piłkę.

26'

Znakomita akcja Pawła Stolarskiego! To dzięki niemu Legia prowadzi. Obrońca Wojskowych minął kilku rywali, a później wyłożył piłkę Litwinowi, który strzela pierwszego gola w barwach wicemistrza Polski!

25'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arvydas Novikovas otwiera wynik meczu!

22'

Artur Jędrzejczyk ofiarnie walczył o piłkę w polu karnym rywala. Udało mu się przebić, jednak nie zdołał utrzymać futbolówki w boisku.

19'

Dobra indywidualna akcja Luquinhasa. Brazylijczyk minął kilku rywali, ale jego strzał został zablokowany.

17'

Pierwszy groźny strzał ze strony Korony Kielce! Próbował Wato Arweladze, ale piłka szybuje wysoko nad bramką.

13'

Bardzo bliski szczęścia był teraz Jarosław Niezgoda. Strzał głową napastnika Legii minimalnie minął słupek!

10'

Znakomite dośrodkowanie Arvydasa Novikovasa! Zabrakło niewiele, a Jarosław Niezgoda miałby szanse skierować piłkę do pustej bramki!

8'

Arvydas Novikovas wpadł w pole karne, tylko że jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

5'

Jarosław Niezgoda uderzył głową na bramkę, ale zabrakło mu dokładności. Z linii 5 metrów zacznie Korona.

3'

Bardzo dobre dośrodkowanie Arvydasa Noivkovasa! Gdyby piłka minęła obrońców Korony to Jodłowiec miałby przed sobą pustą bramkę!

1'

Goście rozpoczynają mecz od środka boiska!

14:56

Mariusz Złotek wyprowadza oba zespoły!

14:53

Dzisiaj bardzo sentymentalną podróż przebywa Aleksnadar Vuković. Aktualny szkoleniowiec Legii w Koronie spędził ostatnie lata swojej kariery rozgrywając w jej barwach prawie 100 spotkań. Dzisiaj jednak nie ma mowy o sentymentach i interesuje go tylko zwycięśtwo.

14:50

14:47

Na swój debiut w barwach Korony Kielce czeka Michał Żyro. Skrzydłowy, który w Legii spędził wiele lat po raz kolejny mecz zaczyna na ławce. Czy Gino Lettieri da mu dzisiaj szansę?

14:43

Aleksandar Vuković po raz kolejny zaskakuje składem. W porównaniu do czwartkowego meczu Serb zmienił praktycznie całą formację defensywną. W pierwszym składzie wybiegną m.in Paweł Stolarski, Inaki Astiz i Igor Lewczuk, który rozegra swój pierwszy mecz od kiedy wrócił do Legii.

14:40

14:37

14:35

Dzień dobry Państwu. Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Za około 25 minut rozpocznie się mecz Korony Kielce z Legią Warszawa!