Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 0
Korona KielceKorona Kielce
96'

Koniec meczu! Wisła Kraków znowu pokonuje Koroną Kielce i jest na najlepszej drodze do zwycięstwa grupy spadkowej!

92'

Piłkę meczową miał teraz Ivan Jukić! Zawodnik Korony fatalnie spudłował!

90'

5 minut dłużej potrwa ten mecz.

88'

Aleksander Buksa dostaje szansę. Zmienia Krzysztofa Drzazgę.

85'

Znowu świetnie interweniuje Lukas Klemenz. Razem z Mateuszem Lisem mają duży wpływ na te prowadzenie gospodzy.

83'

Jakub Żubrowski kolejnym zawodnikiem, który ogląda żółtą kartkę.

80'

Mocne uderzenie Jakuba Żubrowskiego i po raz kolejny broni Mateusz Lis!

79'

Ależ było blisko! Świetny strzał głową Elii Soriano minimalnie minął bramkę rywala!

76'

Zmiana także w ekipie Korony. Wato Arweladze schodzi, a wchodzi Oktawian Skrzecz.

76'

Patryk Plewka zmienia Pawła Brożka.

75'

72'

Dobre dośrodkowanie Marcina Cebuli, ale nikt nie zdołał wykorzystać sytuacji.

69'

68'

Centymetrów zabrakło, a Krzysztof Drzazga wpakowałby piłkę na 2:0!

67'

Mateusz Lis broni strzał Arweladze! Bramkarz Białej Gwiazdy jest dzisiaj bohaterem!

65'

Paweł Brożek przegrywa pojedynek sam na sam z golkiperem Korony!

63'

Wato Arweladze otrzymał świetne podanie, ale nie trafił w piłkę z 5 metrów!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marko Kolar pewnie wykorzystuje rzut karny!

58'

Ukarany także Bartosz Rymaniak za dyskusje z arbitrem.

58'

Paweł Sokół za ten faul został ukarany żółtą kartką.

57'

Rzut karny dla Wisły Kraków! Sędzia zadecydował, że bramkarz Korony sfaulował stopera Wisły!

56'

Dużo pecha mają dzisiaj zawodnicy obu drużyn. Teraz Lukas Klemenz został uderzony przez bramkarza rywali.

55'

Oskar Sewerzyński jest drugim zawodnikiem dzisiaj, który musi zejść z powodu kontuzji. W jego miejsce wchodzi Ivan Jukić.

53'

Felcio Brown Forbes schodzi, a zmienia go Elia Soriano.

52'

Zamieszanie w polu karnym Korony! Strzał Pawła Brożka w ostatniej chwili zablokowany.

50'

Felicio Brown Forbes znowu oddaje mocny strzał na bramkę Mateusza Lisa, tylko że znowu brakuje dokładności.

49'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Korony! Zabrakło niewiele do oddania strzału!

46'

Daniel Stefański daje znak do rozpoczęcia drugiej części meczu!

21:30

48'

Koniec pierwszej części meczu! Jak na razie mamy bardzo ciekawy bezbramkowy remis! Dużo strzałów z dystansu, jednak brakuje wykończenia.

46'

Znowu broni Mateusz Lis! Młody golkiper Wisły ratuje swój zespół.

45'

Tym razem próbował Basha, ale jego strzał również był silny i niecelny.

43'

Potężne uderzenie Marqueza! Zabrakło naprawdę niewiele!

40'

Ivan Marquez również ogląda żółty kartonik.

39'

Żółtą kartkę ogląda Vukan Savicević.

38'

Felicio Brown Forbes oddał bardzo groźny strzał z dystansu! Mateusz Lis końcówkami palców odbił futbolówkę!

35'

Bardzo dobrze gra dzisiaj Lukas Klemenz. Już któryś raz spokojnie blokuje dośrodkowanie rywala.

33'

30'

Kolejna próba Wato Arweladze i znowu kompletnie nieudana.

27'

Rafał Pietrzak ukarany żółtą kartką.

24'

Krzysztof Drzazga w ostatniej chwili został uprzedzony przez Marqueza. Mogło być bardzo groźnie.

21'

Wato Arweladze uderza bardzo wysoko ponad bramką.

18'

Felicio Brown Forbes uderzył prosto w bramkarza Wisły.

16'

Niecelne uderzenie Marko Kolara. Zabrakło naprawdę niewiele.

14'

W końcu na murawie pojawił się Maciej Śliwa, który zmienił kontuzjowanego Sławomira Peszko.

13'

Vukan Savicević wychodził już sam na sam z bramkarzem, ale Sawerzyński czysto przerwał akcję rywala!

10'

Sławomir Peszko został bardzo brzydko sfaulowany i nie da rady kontynuować gry. Za chwilę doświadczonego skrzydłowego zmieni jeden z rezerwowych.

7'

Oskar Sewerzyński już na samym początku meczu ukarany żółtą kartką.

6'

4'

Wato Arweladze huknął w stronę bramki rywala i piłka trafiła w poprzeczkę!

1'

Rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego!

20:27

Daniel Stefański wyprowadza obie ekipy! Czas na hymn Wisły Kraków!

20:25

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 6:2 dla Białej Gwiazdy. Czy zawodnikom obu zespołów uda się powtórzyć taki wyczyn?

20:22

20:20

Oba zespoły walczą już tylko o zwycięstwo w grupie spadkowej. Aktualnie Wisła Kraków ma dwa oczka więcej niż ich dzisiejszy rywal z Kielc. Są więc na dobrej drodze, aby zająć 9 miejsce w ostatecznym rozrachunku Lotto Ekstraklasy. Czy dzisiaj udowodnią swoją wyższość nad resztą drużyn z grupy spadkowej?

20:15

20:12

20:10

Dobry wieczór Państwu! Czas na drugi piątkowy pojedynek 35 kolejki Lotto Ekstraklasy! Na relację LIVE z meczu Wisła Kraków - Korona Kielce zaprasza Bartłomiej Modzelewski!