Niedziela, 28 kwietnia 2019, godz. 18:00
Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 1
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
19:54

Obie drużyny kontynuują serię bez zwycięstwa! Bardziej poszkodowany wydaje się Śląsk, który w tym momencie do bezpiecznego miejsca traci 3 punkty.

93'

Śląsk na koniec zmarnował dogodną okazję. Krzysztof Mączyński dograł zbyt słabo w pole karne. Po tej akcji sędzia zakończył mecz!

91'

Piotr Celeban przerywa kontratak rywala i ogląda żółtą kartkę.,

90'

3 minuty doliczone do tego meczu.

87'

Emmanuel Kumah wchodzi w miejsce Marko Kolara.

84'

Mariusz Pawelec ukarany żółtym kartonikiem.

83'

Dobre uderzenie Marcina Robaka, ale jeszcze lepsza interwencja Mateusza Lisa!

79'

Zmiana również w Wiśle. Krzysztof Drzazga opuszcza murawę, a melduje się na niej Maciej Śliwa.

78'

Michał Chrapek zmieniony przez Mateusza Radeckiego.

77'

Zamieszanie w polu karnym Śląsk i Mariusz Pawelec był bardzo bliski zdobycia gola samobójczego!

75'

9711 widzów przyszło dzisiaj na stadion Wisły Kraków.

73'

Michał Chrapek ukarany żółtą kartką.

70'

Farshad wchodzi na murawę, a schodzi z niej Robert Pich.

68'

Robert Pich nie sięgnął piłki zagranej przez Mączyńskiego. Stracona szansa na gola.

65'

Niecelne uderzenie Cholewiaka! Zabrakło bardzo niewiele!

63'

Wojciech Słomka zmienia Pawła Brożka.

61'

Świetne dośrodkowanie Mączyńskiego! Piłka minimalnie minęła bramkę Mateusza Lisa!

56'

Tomasz Kwiatkowski nakazuje grać dalej. Faulu nie było!

55'

Michał Chrapek przewraca się w polu karnym i sędzia główny słucha podpowiedzi z wozu VAR!

52'

49'

Robert Pich uderzył ze stojącej piłki i trafił w poprzeczkę! Jeszcze Michał Chrapek próbował strzału przewrotką, ale nie trafił w bramkę!

47'

Lukas Klemenz fauluje rywala pod swoim polem karnym! Będzie bardzo groźnie!

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Jakub Łabojko już na samym początku drugiej połowy ogląda żółtą kartkę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie na murawie widzimy dwóch rannych, chociaż jeżeli wynik się utrzyma to Śląsk Wrocław będzie w dużo gorszej sytuacji.

41'

Krótko rozegrany rzut wolny przez Mączyńskiego. Chrapek miałby świetną okazję, ale źle opanował piłkę.

36'

Sławomir Peszko próbował wyłożyć piłkę Brożkowi, który w nią nie trafił! Miał przed sobą pustą bramkę!

34'

31'

Przeciągnięte dośrodkowanie Pawła Brożka. Śląsk przejmuje piłkę.

28'

Znakomita akcja Wisły, zakończona znakomitym strzałem! Paweł Brożek świetnie wyłożył piłkę Kolarowi, który huknął pod samą poprzeczkę! Jakub Słowik bez szans!

27'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna bramka! Marko Kolar!

23'

Dobre uderzenie Marko Kolara! Zabrakło bardzo niewiele!

21'

Niecelne uderzenie Rafała Pietrzaka. Wściekły jest na siebie zawodnik Wisły.

19'

Zaskakujący strzał Mateusza Cholewiaka! Mateusz Lis końcówkami palców odbił piłkę!

16'

Lukas Klemenz fauluje Jakuba Słowika i Wisła Kraków traci szansę na zdobycie gola.

15'

Mateusz Lis wyłapuje dośrodkowanie rywala.

10'

Potężne uderzenie Rafała Pietrzaka, ale świetnie broni Jakub Słowik.

8'

Idealne dośrodkowanie Łukasza Brozia. Marcin Robak wyprzedził Grabowskiego i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marcin Robak otwiera wynik meczu!

6'

Dośrodkowanie Pietrzaka, po którym do strzału doszedł Klemenz. Piłka została jednak wybita przez Pawelca.

4'

Kompletnie nieudany strzał Michała Chrapka. Od bramki zacznie Jakub Słowik.

1'

Tomasz Kwiatkowski gwiżdże po raz pierwszy i Paweł Brożek rozpoczyna mecz!

17:57

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

17:55

17:53

Śląsk Wrocław znajduje się w fatalnej formie. Gospodarze wcale nie grają lepiej i w ostatnich 5 meczach również zdobyli tylko jedno oczko. Plus jest taki, że Biała Gwiazda nad strefą spadkową ma 11 punktów przewagi, więc presja na zawodnikach Macieja Stolarczyka jest dużo mniejsza.

17:51

17:48

17:44

W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy "Białą Gwiazdą" i Śląskiem wygrywała Wisła, a w ostatnim z nich zwyciężyła 1:0 po bramce Jakuba Błaszczykowskiego z rzutu karnego.

17:41

Witamy w relacji LIVE z meczu w, którym "Biała Gwiazda" skonfrontuje się ze Śląskiem Wrocław. Goście przegrali cztery ostatnie spotkania. Czy zdołają przełamać się w Krakowie?