Koniec! Raków Częstochowa pokonuje Legię Warszawa i sprawia ogromną niespodziankę!

Łukasz Góra zmienia Piotra Malinowskiego.

115'

Cafu otrzymuje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska!

112'

Daniel Bartl dograł idealnie na głowę Andrzeja Niewulisa, który z bliskiej odległości pakuje piłkę do bramki!

112'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Andrzej Niewulis zdobywa bramkę!

111'

Artur Jęrzejczyk zostaje ukarany żółtym kartonikiem.

109'

Mateusz Praszelik wchodzi w miejsce Michała Kucharczyka.

108'

Świetne uderzenie Miłosza Szczepańskiego! Zabrakło dosłownie centymetrów!

105'

Czas na ostatnie 15 minut tego pojedynku!

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki!

102'

Tomas Petrasek oddał dobry strzał głową, ale świetnie broni Radosław Majecki.

99'

Znakomita akcja indywidualna Salvadora Agry! Portugalczyk uderzył jednak prosto w Szumskiego.

95'

Patryk Kun ukarany żółtą kartką.

94'

Patrick Friday Eze wchodzi w miejsce Sebastiana Musiolika.

91'

Mocne uderzenie Carlitosa! Piłka minimalnie minęła bramkę Rakowa.

90'

Jarosław Przybył rozpoczął właśnie pierwszą częśc dogrywki!

95'

Koniec regulaminowego czasu gry! Za chwilę będziemy mieć dogrywkę!

91'

5 minut doliczone.

90'

Jarosław Przybył długo oglądał sytuację na powtórkach, ale ostatecznie wskazał, że karnego nie było.

88'

Piłka uderzyła w rękę Salvadora Agry. Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale Jarosław Przybył potrzebuje pomocy z wozu VAR.

85'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Marcin Listkowski zmieniony przez Daniela Bartla.

81'

Sandro Kulenović zmienia słabiutkiego dzisiaj Hamalainena.

76'

Piotr Malinowski i Arkadiusz Kasperkiewicz zderzyli się głowami. Wyglądało to dosyć poważnie, a Malinowski ma chyba rozcięty łuk brwiowy.

75'

Salvador Agra melduje się na murawie, a schodzi z niej Iuri Medeiros.

73'

Medeiros dograł na głowę Carlitosa, jednak strzał Hiszpana pozostawił wiele do życzenia.

71'

Dogranie w pole karne Legii. Tam przewrócił się Niewulis, jednak gwizdek sędziego milczy.

68'

Nieporozumienie pomiędzy Kasperkiewiczem, a Szumskim. Mogło to się skończyć samobójem defensora Rakowa, ale jego kolega był czujny i odbił piłkę.

66'

Dobre dośrodkowanie Patryka Kuna, jednak w polu karnym Musiolik przegrał pojedynek z Majeckim.

62'

Cafu faulował rywala pod swoim polem karnym. Nie dość, że będzie groźnie to jeszcze został ukarany żółtym kartonikiem.

58'

Były piłkarz młodzieżowych drużyn Legii - Miłosz Szczepański zmienia Mateusza Zacharę!

57'

Minimalnie niecelne uderzenie Carlitosa! Legia coraz mocniej napiera na rywala.

56'

Ależ było teraz blisko! Iuri Medeiros oddał znakomity strzał, ale końcówkami palców odbił piłkę Jakub Szumski!

55'

Petr Schwarz ukarany żółtą kartką.

54'

Kasper Hamalainen otrzymał świetne podanie, tylko że uderzył wysoko ponad bramką....

50'

Marcin Listkowski uderza mocno, ale prosto w rękawice Radosława Majeckiego.

46'

Legia rozpoczęła właśnie drugą połowę od środka!

46'

Carltios wchodzi na murawę po przerwie, a zmienia Dominika Nagy'a.

18:48

Przede wszystkim Legia nie zachwycała w pierwszej części meczu. Widać, że Raków stawia im trudne warunki i druga połowa może być bardzo ciekawa.

47'

Zamieszanie w polu karnym Legii. Piłka wylądowała ostatecznie w rękawicach Radosława Majeckiego. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą część meczu.

45'

Tuż przed przerwą Raków będzie miał okazję na zdobycie bramki. Malinowski został sfaulowany przez Adama Hlouska.

41'

Bardzo dobra okazja dla Rakowa! Andrzej Niewulis uderzał z 5 metrów, ale świetnie broni bramkarz Legii!

40'

Faul w niedalekiej odległości od bramki Majeckiego. Będzie okazja dla gospodarzy.

36'

Radosław Majecki spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Legia uspokoiła grę i zaczyna ją kontrolować.

32'

Kasperkiewicz wybija piłkę zagraną przez Antolicia. Tym razem Raków uspokoił sytuację.

31'

Fatalny błąd w defensywnie. Igor Sapala pośliznął się po tym jak piłkę zagrał mu Kasperkiewicz. Hamalainen przejął futbolówkę, zagrał ją do Kucharczyka, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam.

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kucharczyk doprowadza do remisu!

27'

Iuri Medeiros próbował minąć rywala i stracił równowagę. Oczywiście o karnym nie może być mowy.

25'

Kolejny wygrany pojedynek Remy'ego z Musiolikiem. To Raków jest dzisiaj dużo bardziej groźny niż mistrzowie Polski.

22'

Nieudane uderzenie Hamalainena. Piłka wylądowała daleko od bramki.

20'

Sebastian Musiolik został zablokowany przez zawodników Legii.

19'

William Remy przepychał się z Mateuszem Zacharą w swoim polu karnym. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale gwizdek sędziego milczy.

17'

Tragiczny kiks Hamalainena. Fin otrzymał podanie na 5 metr, obrócił się i nie trafił w światło bramki... dodatkowo był jeszcze na spalonym.

15'

Petr Schwarz oddał strzał na bramkę rywala, jednak zrobił to zdecydowanie zbyt słabo.

12'

Dobre dośrodkowanie Pawła Stolarskiego, jednak zabrakło dołożenia nogi przez Michała Kucharczyka

8'

Michał Kucharczyk ruszył w stronę piłki, ale był na pozycji spalonej.

8'

Kolejna akcja Malinowskiego, który tym razem dograł w pole kare, gdzie Mateusz Zachara uderza niecelnie.

6'

Mocny początek gospodarzy! Piotr Malinowski spokojnie minął Hlouska, uderzył na bramkę i pokonał Majeckiego, który mógł zachować się dużo lepiej...

5'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piotr Malinowski otwiera wynik meczu!

3'

Paweł Stolarski przerwał akcję Rakowa i Radosław Majecki zaczyna od bramki.

1'

Jarosław Przybył dał znak do rozpoczęcia meczu!

17:58

Zawodnicy obu drużyn opuścili tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

17:55

17:52

Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Legia jest oczywiście mistrzem Polski i obrońcą trofeum Pucharu Polski. To właśnie podopieczni Ricardo Sa Pinto są faworytami tego meczu. Nie można jednak skreślać Rakowa, który dominuje w Fortuna 1 lidze i notuje znakomitą serię meczów bez porażki aż od sierpnia ubiegłego roku..

17:46

Ławka rezerwowych Legii: Radosław Cierzniak, Mateusz Wieteska, Salvador Agra, Andre Martins, Mateusz Praszelik, Carlitos, Sandro Kulenović.

17:43

Ławka rezerwowych Rakowa: Michał Gliwa, Rafał Figiel, Łukasz Góra, Daniel Bartl, Miłosz Szczepański, Szymon Lewicki, Patrick Eze.

17:40

Lider 1 Ligi kontra wicelider Ekstraklasy. W Częstochowie Raków zmierzy się z warszawską Legią w meczu, którego stawką będzie półfinał Pucharu Polski. Zapraszamy na relację LIVE!