Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 3
1. połowa0 : 2
94'

Koniec! Legia wygrywa bardzo pewnie i mistrz Polski zagra w 1/4 finału Pucharu Polski!

93'

Radosław Majecki końcówkami palców odbija lecącą futbolówkę.

92'

Sandro Kulenović w końcu zdobywa bramkę, ale..... sędzia liniowy wskazuje, że był spalony.

91'

Sandro Kulenović został wypuszczony w bój przez swojego kolegę, ale Janicki zdołał mu przeszkodzić.

89'

Fatalne uderzenie Pasquato. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

87'

Cafu świetnie podał do Kulenovicia, który wyprzedził bramkarza, a później się przewrócił. O rzucie karnym nie ma jednak mowy.

83'

Miroslav Radović opanował piłkę, wyłożył ją Cafu, który po raz drugi dzisiaj nie pozostawia cienia szansy bramkarzowi gospodarzy.

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cafu po raz drugi!

81'

Michał Borecki zmienia Macieja Konę.

80'

Janicki odbija strzał Szymańskiego.

78'

Mocne uderzenie z dystansu Pasquato. Janicki miał sporo problemów, ale udało mu się uratować swój zespół.

73'

Sandro Kulenović wyłożył piłkę Radoviciowi, który jednak nie trafia w światło bramki z bliskiej odległości! Wychodzi brak gry doświadczonego zawodnika.

72'

Ostatnia zmiana w ekipie Legii. Michał Kucharczyk zmieniony przez Sebastiana Szymańskiego.

70'

Kasper Hamalainen kończy swój występ. W jego miejsce pojawia się dawno już niewidziany Miroslav Radović!

65'

Jakub Bach wstrzelił piłkę w pole karne Legii, ale ląduje ona prosto w rękawicach Majeckiego.

62'

Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Bartosz Machaj schodzi, a wchodzi Konrad Kaczmarek.

60'

Legia w drugiej połowie mocno przystopowała, a co za tym idzie cały mecz bardzo mocno zwolnił.

55'

Rafał Maćkowski opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Jakub Bach.

53'

Paweł Stolarski wrzucił piłkę w pole karne, ale tam nikt nie zdołał wykończyć akcji strzałem.

50'

Pewna interwencja Majeckiego, który spokojnie wyłapuje dośrodkowanie Ratajczaka.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Cristian Pasquato wchodzi w miejsce Marko Vesovcia.

47'

Koniec pierwszej połowy! Legia spokojnie prowadzi z niżej notowanym rywalem. Czy druga połowa będzie równie jednostronna?

45'

Hamalainen zbyt długo ciągnął piłkę i stoperzy Chrobrego poradzili sobie z dryblingiem Fina.

42'

40'

Legia w znakomity sposób rozgrywa dzisiaj piłkę. Szybkie podania z pierwszej piłki. Wygląda to naprawdę ładnie.

37'

Paweł Stolarski otrzymał dokładne podanie, wyłożył piłkę Cafu, który mocnym i precyzyjnym strzałem pokonał Janickiego!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Cafu podwyższa prowadzenie gości!

35'

31'

Straszny, okropny błąd Marka Wasiluka. Chris Phillips posłał długie podanie w pole karne, a obrońca Chrobrego jak gdyby nigdy nic przepuścił piłkę. Michał Kucharczyk spokojnie to wykorzystał.

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Kucharczyk daje prowadzenie Legii!

26'

Dobra wymiana podań zawodników Legii, tylko że dośrodkowanie Vesovicia pozostawiło wiele do życzenia.

23'

Zamieszane pod bramką Legii. Majecki tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

19'

William Remy doszedł do zagranej piłki, jednak przy okazji sfaulował rywala i stracił szansę na zdobycie bramki.

18'

Legia coraz mocniej napiera swojego rywala, powodując bardzo proste błędy. Sandro Kulenović minął jednym zwodem dwóch rywali, ale jego strzał został obroniony przez bramkarza rywali!

16'

Marko Vesović zamykał kontrę swojej drużyny, ale jego uderzenie było kompletnie nieudane...

14'

Znakomita akcja Legii prawym skrzydłem! Kucharczyk otrzymał piłkę na 11 metrze, tylko że uderzył prosto w Janickiego!

11'

Niezłe dogranie w stronę Kulenovicia, który zgrał piłkę prosto w ręce bramkarza gospodarzy.

9'

Damian Sędziak jest pierwszym zawodnikiem, który został ukarany żółtą kartką.

6'

Jarosław Ratajczak uderzył z rzutu wolnego, jednak piłka odbiła się od zawodników Legii i wylądowała poza polem karnym.

5'

William Remy fauluje rywala tuż przed swoim polem karnym. Będzie dogodna okazja do zdobycia bramki.

2'

Pierwsza akcja gości, ale po dośrodkowaniu z rzutu rożnego fauluje Mateusz Wieteska. Piłka dla Chrobrego.

1'

Legioniści zaczęli ten mecz od środka!

20:27

Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za kilka minut zaczynamy.

20:26

Obie drużyny rozegrały do tej pory tylko jedno oficjalne spotkanie. Doszło do niego w Pucharze Polski w 1980 roku. Wówczas w półfinale rozgrywek legioniści zwyciężyli 4:0.

20:14

O rundzie jesiennej piłkarze Chrobrego chcieliby szybko zapomnieć, a już zwłaszcza o jej końcówce. Drużyna z Głogowa przegrała pięć ostatnich spotkań, w których nie strzeliła ani jednego gola i przezimuje na odległym 14. miejscu w tabeli Fortuna 1 Ligi.

20:12

W 1/8 finału Pucharu Polski legioniści zameldowali się z dużymi problemami. Pod koniec października w Gliwicach pokonali Piasta dopiero po wygranej w serii rzutów karnych. Wcześniej w I rundzie skromnie wygrali z Chojniczanką.

20:10

Przyjazd Legii do Głogowa wzbudził ogromne zainteresowanie miejscowych kibiców. Już w poniedziałek dolnośląski klub poinformował, że sprzedały się niemal wszystkie wejściówki. Na tym kameralnym obiekcie zasiądzie zatem dziś niemal 3 tys. widzów.