Niedziela, 25 listopada 2018, godz. 15:30
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0 : 1
17:24

Legia zdobywa kolejne 3 punkty w tym sezonie i przynajmniej na 2,5 godziny wskakują na druga pozycję!

94'

Koniec meczu!

91'

Carlitos wychodził sam na sam z bramkarzem rywala, ale liniowy podnosi chorągiewkę.

89'

Bartosz Kopacz opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Daniel Dziwniel.

88'

Adam Matuszczyk ogląda żółtą kartkę. To jego 4 upomnienie w tym sezonie, czyli będzie musiał pauzować.

86'

Uderzenie Hamalainena z dystansu. Tym razem Dominik Hładun nie musiał nawet interweniować.

85'

Piękne, techniczne uderzenie Carlitosa! Piłka odbija się jednak od słupka! Legia coraz mocniej napiera swoich rywali!

82'

Kasper Hamalainen zdobywa bramkę po sporym zamieszaniu w polu karnym, tylko że wcześniej sędzia sygnalizuje spalonego.

81'

Chris Philipps zmienia Andre Martinsa. To 3 występ Luksemburczyka w tym sezonie.

80'

Carlitos popędził w stronę bramki rywala, chciał wyłożyć piłkę swojemu koledze, ale zrobił to zdecydowanie zbyt lekko.

77'

Bardzo mocne uderzenie Andre Martinsa. Piłka jednak o dobry metr mija bramkę Zagłębia!

75'

Andre Martins wyrównuje stan meczu, jeżeli chodzi o .... kary indywidualne. Paweł Gil ukarał go żółtym kartonikiem.

74'

Łukasz Janoszka wchodzi w miejsce Patryka Tuszyńskiego.

73'

Powinno być teraz 2:0! Strzał Carlitosa świetnie obronił Hładun, a dobitka Hlouska trafiła w poprzeczkę! Ależ było blisko!

70'

Kasper Hamalinen melduje się na murawie. Swój występ zakończył Sandro Kulenović.

69'

Carlitos przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

68'

Maciej Dąbrowski doszedł do strzału głową, który jednak mija bramkę Majeckiego.

66'

Filip Starzyński został drugim zawodnikiem Zagłębia, który ogląda żółtą kartkę.

63'

Świetne uderzenie Sandro Kulenovicia! Zabrakło bardzo niewiele!

61'

Zmiana także w drużynie Legii. Carlitos zmienia Sebastiana Szymańskiego.

60'

Jakub Mares wchodzi w miejsce Dawida Pakulskiego.

59'

Damjan Bohar za dyskusje z sędzią został ukarany żółtą kartką.

55'

Mocno niecelne uderzenie Sebastiana Szymańskiego. Piłka wylądowała na trybunach.

51'

Spory błąd Marko Vesovicia, który został naprawiony przez wracającego Michała Kucharczyka.

50'

46'

Mocne, ale niecelne uderzenie Jagiełły.

46'

Goście rozpoczęli od środka drugą połowę!

16:18

Legia po strzelonej bramce zaczęła kontrolować ten mecz, a Zagłębie po prostu nie ma pomysłu jak rozbić defensywę rywala.

46'

Koniec pierwszej części meczu!

45'

Pierwsza połowa potrwa 60 sekund dłużej.

42'

Sandro Kulenović nie zdołał opanować dobrego podania. Chorwat stracił szansę na oddanie strzału.

39'

Fajna wymiana podań przez graczy Legii. Ostatecznie jednak Zagłębie zdołało przerwać akcję Wojskowych.

36'

Ależ teraz Legia miała dużo szczęścia! Patryk Tuszyński otrzymał znakomite podanie i z 3 metrów przeniósł piłkę nad bramką! Aż sam złapał się za głowę!

34'

Radosław Majecki wyszedł z bramki i przerwał akcję gospodarzy. Dobra interwencja młodego golkipera.

33'

Dobre uderzenie Mateusza Wieteski, jednak piłka poszybowała nad bramką.

31'

Ogromne zamieszanie pod bramką Hładuna! Piłka minimalnie minęła słupek!

30'

Niezła akcja Legii kończy się zablokowanym strzałem Kucharczyka.

27'

Sebastian Szymański ukarany żółtą kartką.

25'

Seria dośrodkowań w pole karne Legii. Z każdym mistrzowie Polski radzą sobie bez problemu.

22'

Zagłębie długo utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

19'

Znowu zrobiło się nie małe zamieszanie po dograniu Andre Martinsa z rzutu rożnego. Tym razem jednak nikt nie zdołał oddać strzału.

18'

Kulenović dobrze urwał się defensorom rywala, jednak w ostatniej chwili został zablokowany prze Balicia.

16'

14'

Na szczęście obaj zawodnicy wracają na murawę.

13'

Dośrodkowanie Starzyńskiego w pole karne. Tam głowami zderzyli się Balić i Vesović. Wyglądało to dość groźnie.

10'

Andre Martins dośrodkował z rzutu rożnego, Dominik Hładun wypiąstkował piłkę prosto pod nogi Dominika Nagy'a, który oddał szybki strzał. Futbolówka odbiła się jednak od jednego z zawodników gospodarzy, a William Remy zdołał dobić ją do bramki.

9'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Wiliam Remy w swoim pierwszym meczu po kontuzji zdobywa bramkę!

7'

Błąd w rozegraniu piłki przez zawodników Legii. Zagłębie łatwo odzyskuje piłkę.

4'

Ostre wejście Williama Remy. Francuz tym razem nie otrzymał żółtej kartki.

1'

Paweł Gil gwiżdże po raz pierwszy!

15:28

Piłkarze wychodzą na murawę! Czekamy na pierwszy gwizdek!

15:25

Z powodu kontuzji nie zagra dzisiaj Artur Jędrzejczyk. To oznacza, że opaskę kapitana założy dzisiaj Michał Kucharczyk.

15:22

15:20

Zagłębie notuje 7 meczów bez wygranej. Dzisiaj o przełamanie tej statystki będzie piekielnie ciężko, gdyż do Lubina przyjeżdża podrażniony porażką z Pogonią mistrz Polski.

15:15

W składzie Legii możemy dzisiaj zobaczyć kilka niespodzianek. Do widoku Radosława Majeckiego w bramce wszyscy się zdążyli przyzwyczaić, ale w końcu do drużyny wraca William Remy. Sporym zaskoczeniem, jest również obecność Sandro Kulenovicia, który wchodzi w miejsce Carlitosa.

15:10

15:07

15:05

Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski, jednocześnie zapraszając na relację LIVE z meczu Zagłębia Lubin i Legii Warszawa!