Wtorek, 30 października 2018, godz. 20:30
dogrywka 1. połowa0 : 0
dogrywka 2. połowa1 : 0
karne2 : 4
23:20

Bardzo dużo emocji! Niemniej jednak to Legia przechodzi dalej! Świetny mecz rozegrał Radosław Majecki, który coraz głośniej puka do pierwszej 11 Legii!

135'

Koniec rzutów karnych! Majecki bohaterem!

135'

Sandro Kulenović strzela i Legia przechodzi dalej!

134'

Papadopulos przedłuża nadzieje Piasta!

134'

Damagoj Antolić strzela i Legia jest coraz bliżej awansu!

134'

Sokołowski trafia w poprzeczkę!

133'

Cafu również się nie myli!

132'

Patryk Diczek strzela karnego!

131'

Kucharczyk pewnie zdobywa bramkę!

129'

Majecki świetnie broni rzut karny!

120'

Czas na rzuty karne!

123'

Koniec drugiej połowy dogrywki! Czas na rzuty karne!

119'

Jednak będą karne! Ogromne zamieszanie w polu karnym Legii, po którym Sokołowski pakuje piłkę z najbliższej odległości!

119'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Sokołowski zdobywa bramkę na remis!

118'

Antolić blokuje dośrodkowanie Gojko i Piast będzie miał rzut rożny!

114'

W Piaście natomiast schodzi Aleksander Jagiełło, a na murawie melduje się Patryk Sokołowski.

113'

Obaj trenerzy wykorzystują prawo do 4 zmiany w dogrywce. Jose Kante schodzi, a w jego miejsce wchodzi Sandro Kulenović.

113'

Legia zasłużyła na tę bramkę. Przeważali przez całe spotkanie. Teraz Damagoj Antolić wyłożył piłkę Carlitosowi, który nie dał szans bramkarzowi Piasta!

112'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

110'

Wydaje się, że piłka przekroczyła linię.

108'

Carlitos znowu został sfaulowany pod polem karnym. Tym razem jednak dośrodkowanie Antoicia odbija Plach.

105'

Czas rozstrzygnąć te spotkanie! Czy będą rzuty karne?

112'

Koniec pierwszej części dogrywki.

110'

Co tu się wydarzyło! Carlitos uderzył z rzutu wolnego, trafił w poprzeczkę i wydawało się, że przekroczyła linię bramkową! VAR zdecydował jednak inaczej! Druga, bardzo duża kontrowersja.

108'

Carlitos wycięty równo z trawą przez Konczkowskiego! Zawodnik Piasta ogląda żółtą kartkę, a Legia ma szansę na zdobycie bramki!

107'

Radosław Majecki znakomicie odbija strzał Jodłowca. Młody bramkarz imponuje pewnością w bramce.

104'

Sędzia odwołał swoją decyzję! Mamy sporą kontrowersję, gdyż wydawało się, że Kucharczyk został kopnięty przez bramkarza gospodarzy.

102'

Sędzia główny będzie sprawdzał, czy jego decyzja jest słuszna. Musimy chwilę poczekać na ostateczną decyzję. Jednocześnie mamy spore zamieszanie. Doszło do bardzo mocnej przepychanki, pomiędzy członkami obu drużyn.

101'

Rzut karny dla Legii!! Michał Kucharczyk uprzedził bramkarza Piasta, który robiąc wślizg nie trafił w piłkę, a w jego nogi!

99'

Denis Gojko zakręcił defensorami Legii, tylko że jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

96'

Papadopulos uderzył z ostrego kąta, jednak mocno niecelnie.

93'

Jose Kante opanował piłkę przed polem karnym, ale dobrze ustawiona defensywa Piasta przejmuje piłkę.

90'

Legia zaczyna od środka pierwszą część dogrywki!

94'

Koniec regulaminowego czasu gry! Już za kilka chwil rozpocznie się dogrywka!

92'

Carlitosa uderza prosto w ręce bramkarza.

90'

Szykuje nam się dogrywka. Sędzia doliczył 3 minuty, ale nie zapowiada się na zdobycie bramki.

86'

Jose Kante ukarany żółtym kartonikiem.

85'

Ostatnia zmiana tego meczu. Sebastian Szymański zmieniony przez Carlitosa.

82'

Radosław Majecki znowu świetnie odbija futbolówkę! Piłka po strzale Valencii leciał tuż pod poprzeczkę.

81'

Strzał Hlouska ląduje prosto w rękawicach bramkarza gospodarzy.

79'

Gerard Badia schodzi, a wchodzi Denis Gojko.

78'

Michał Kucharczyk miał na nodze piłkę meczową, ale jego strzał był po prostu....fatalny.

75'

Zmiana także w Legii. Dominik Nagy opuszcza murawę , a w jego miejsce pojawia się Marko Vesović.

73'

Joel Valencia wchodzi na murawę w miejsce Jorge Felixa.

70'

Gerard Badia dogrywa w pole karne, ale piłka nie dolatuje do celu.

67'

Radosław Majecki ratuje Legię Warszawa! Czerwiński uderzył z 5 metra, ale młody bramkarz odbił piłkę!

63'

Dominik Nagy przerywa akcję rywala i ogląda żółtą kartkę.

62'

Ależ fatalnie zmarnowana okazja Jose Kante! Gwinejczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem i uderzył prosto w niego! To musiał być gol!

61'

Niezłe dogranie Stolarskiego, które jednak nie zostało przecięte.

58'

Sebastian Szymański wpadł w pole karne, minął kilku rywali, ale jego dośrodkowanie został zblokowane!

54'

Groźny strzał Papadopulosa! Zabrakło bardzo niewiele do pełni szczęścia!

52'

Radosław Majecki spokojnie broni strzał Jorge Felixa.

50'

Niecelny strzał z dystansu Michała Kucharczyka.

47'

Andre Martins upadł na murawę bez ingerencji rywala. Konieczna jest zmiana. Za Portugalczyka wchodzi jego rodak - Cafu.

46'

Czas zacząć drugie 45 minut!

46'

Waldemar Fornlik po przerwie zdecydował się na zmianę. Michal Papadopulos wchodzi w miejsce Karstena Ayonga.

46'

Koniec pierwszej części meczu! Po dość słabej pierwszej połowie oba zespoły schodzą na przerwę!

45'

Cudowne podanie Martinsa do Kucharczyka, który z pierwszej piłki uderza na bramkę! Znowu jednak Plach ratuje swój zespół!

43'

Jagiełło zszedł na lewą nogę, ale jego strzał ląduje w rękawicach Majeckiego.

40'

Niedokładne dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. Brakuje dokładnych podań po obu stronach.

35'

Znakomita akcja Legii! Wymiana szybkich podań i Andre Martins uderzył w bramkarza Piasta!

32'

Tragiczne uderzenie Szymańskiego... Młody pomocnik Legii miał piłkę ustawioną na 17 metrze. Jak można zmarnować taką sytuację.

27'

Andre Martins dograł w pole karne i wszyscy jego koledzy minęli się z futbolówką..

26'

Damagoj Antolić został sfaulowany pod polem karnym rywala. Będzie dobra okazja dla Legii, ale Chorwat potrzebuje również pomocy medycznej.

24'

Płaski strzał Kante, lecz znakomicie broni Plach.

21'

Piłka po dośrodkowaniu Szymańskiego spadła pod nogi Antolicia, które ląduje na jednym z zawodników Piasta.

18'

Bardzo dobry strzał Szymańskiego! Zabrakło bardzo niewiele!

16'

Oba zespoły utrzymują piłkę w środku pola. Wygląda to bardzo słabo..

11'

Bardzo dobre prostopadłe Martinsa do Hlouska, który dograł w pole karne. Czerwiński wybija jednak piłkę.

7'

Tym razem Jose Kante zdołał oddać strzał, który jednak poszybował w ręce bramkarza gospodarzy.

6'

Jose Kante przegrywa pojedynek główkowy z obrońcą Piasta. Gdyby Gwinejczyk oddał strzał to mogło być groźnie.

4'

Przeciągnięte dośrodkowanie Stolarskiego i Piast odzyskuje posiadanie.

3'

Niezła akcja Legii, ale Szymański dogrywa zbyt słabo.

1'

Sędzia rozpoczyna to spotkanie!

20:28

Oba zespoły są już na murawie! Czas na przywitanie kapitanów!

20:26

Pierwszy mecz w barwach seniorskiej drużyny Legii zagra dzisiaj Radosław Majecki. Młody bramkarz Wojskowych będzie miał okazję udowodnić swoją wartość.

20:23

Legia Warszawa broni tytułu zdobytego w tamtym sezonie. Kibice mistrza Polski zawsze wymagają jak najwięcej, więc faworytem tego spotkania siłą rzeczy jest stołeczna drużyna.

20:20

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 12 sierpnia. Wtedy w ramach 4 kolejki Lotto Ekstraklasy, Legia wygrała 3:1. Dzisiaj porażka oznacza odpadnięcie z rozgrywek. Kto przejdzie dalej?

20:15

20:13

20:10

Czas na kolejny mecz 1/16 finału Pucharu Polski! Piast Gliwice gości dzisiaj na swoim stadionie Legię Warszawa! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!