Wtorek, 25 września 2018, godz. 17:30
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
0 : 1
19:34

Legia miała dużo szczęścia! Drugie 45 minut było dużo słabsze w wykonaniu gości. Niemniej jednak Legia przechodzi dalej!

94'

Koniec! Sędzia gwizdnął po raz ostani!

93'

Arkadiusz Malarz ratuje Legię! Końcówkami palców odbija lecąca piłkę!

93'

Mateusz Hołownia fauluje rywala pod polem karnym swojej drużyny! Nie dość, że zostaje ukarany żółtą kartką to Chojniczanka ma świetną okazję!

88'

Radosław Janukiewicz znowu ratuje swój zespół! Wygrywa pojedynek 1vs1 z Carlitosem!

87'

Pierwsza od bardzo dawna dobra akcja Legii. Tym razem Carlitos był jednak na spalonym.

85'

Surdykowski wpadł w pole karne Legii, ale sędzia pokazuje, że był spalony.

84'

Carlitos podał w stronę pędzącego Andre Martinsa, który został jednak uprzedzony przez defensora gospodarzy.

81'

Posypały się kartki dla zawodników Legii. Artur Jędrzejczyk tym razem zapisuje się w protokole meczowym.

80'

Paweł Stolarski trafia do notesu sędziego.

79'

Paweł Zawistowski zmienia Krzysztofa Danielewicza.

77'

Sebastian Szymański minął kilku rywali, tylko że zabrakło strzału....

77'

Cafu minął się z piłką zagraną przez Szymańskiego.

73'

Danielewicz dograł z rzutu rożnego. Piłka prawie znalazła się w bramce, ale czujny był Arkadiusz Malarz.

70'

Tomasz Foszmańczyk melduje się na murawie. Schodzi Emil Drozdowicz.

69'

Celny, ale zbyt słaby strzał Cafu. Radosław Janukiewicz nie miał problemu z wyłapaniem piłki.

67'

Zbyt mocne dośrodkowanie Kucharczyka. Legia traci szansę na zdobycie bramki.

64'

Dominik Nagy ukarany żółtą kartką.

63'

Carlitos dograł w pole karne, ale prosto w ręce Janukiewicza.

60'

Andre Martins uderzył na bramkę, jednak kompletnie mu to nie wyszło...

57'

Michał Kucharczyk wchodzi w miejsce Miroslava Radovicia.

54'

Emil Drozdowicz doszedł do strzału głową, ale bardzo dobrze interweniuje Arkadiusz Malarz.

53'

Krzysztof Danielewicz huknął z rzutu wolnego, tylko że piłka poszybowała w trybuny.

49'

Emil Drozdowicz przewraca się w polu karnym Legii, ale gwizdek sędziego milczy!

46'

Chojniczanka zaczyna drugą połowę od środka boiska!

18:30

Legia prowadzi w Chojnicach zdecydowanie zasłużenie. Gospodarze mogę cieszyć się, że Mistrzowie Polski strzelili tylko jedną bramkę.

48'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Kolejna świetna interwencja Janukiewicza! Sebastian Szymański mocno uderzył na bramkę, ale przegrał pojedynek z golkiperem gospodarzy.

42'

Jose Kante zostaje zmieniony przez Carlitosa. Gwinejczyk doznał jakiegoś drobnego urazu.

37'

Radosław Janukiewicz spokojnie broni strzał Sebastiana Szymańskiego.

35'

Świetna akcja Miłosza Przybeckiego! Jego strzał był bardzo mocny, ale minimalnie niecelny.

33'

Sędzia otrzymał sygnał z wozu VAR! Bramka nie została uznana! Miroslav Radović był na spalonym. Dalej mamy 0:1.

32'

Świetna akcja Legii! Miroslav Radović otrzymał podanie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie dał mu żadnych szans!

29'

Cafu dograł idealnie na głowę Michała Pazdana, który pewnym strzałem pokonuje Janukiewicza!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Pazdan otwiera wynik meczu!

27'

Miłosz Przybecki zmienia kontuzjowanego Damiana Piotrowskiego.

26'

Piłka po strzale Sebastiana Szymańskiego poszybowała minimalnie nad bramką!

24'

Piotrowski leży na murawie po starciu z rywalem. Chyba będzie potrzebna zmiana.

22'

Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Nikt z piłkarzy Legii nie zdołał jednak oddać strzału.

18'

Bardzo mocne dośrodkowanie Piotrowskiego w pole karne Legii. Wojciech Trochim minął się jednak z lecącą piłką.

15'

Cudowna interwencja Radosława Janukiewicza! Dominik Nagy uderzył z 11 metra, ale doświadczony golkiper odbija mocno lecącą piłkę!

12'

Pierwsza bardzo groźna okazja gospodarzy! Damian Piotrowski miał piłkę na 3 metrze i nie trafił w światło bramki! Tragiczne pudło!

11'

Fatalne uderzenie Szymańskiego. Piłka ląduje w trybunach.

10'

Bardzo dobra interwencja Pawła Stolarskiego, który idealnie przerywa akcję Piotrowskiego.

7'

Świetne podanie Andre Martinsa, który idealnie obsłużył Jose Kante. Jego strzał był niecelny.

6'

Stolarski zbyt mocno dograł piłkę w pole karne. Futbolówka przeleciała nad głowami Legionistów.

4'

Niezła próba Sebastiana Szymańskiego. Piłka mija jednak bramkę Janukiewicza.

3'

Jędrzejczyk fauluje w polu karnym rywala i Legia traci szansę na zdobycie bramki.

1'

Z nieco ponad 10 minutowym opóźnieniem rozpoczyna się to spotkanie!

17:37

Oba zespoły wychodzą na murawę!

17:34

17:27

Piłkarze Legii dopiero kilka minut temu wyszli na rozgrzewkę. Możliwe więc, że mecz troche się opóźni, ze względu na dogrywkę w meczu ŁKS'u i Lecha.

17:23

17:20

17:16

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Legia - Chojniczanka 4:1 (Puchar Polski, 18.11.2015) Chojniczanka - Legia 1:2 (Puchar Polski, 28.10.2015)

17:16

Dla mistrza Polski będzie to pierwsza wizyta w Chojnicach od trzech lat. W sezonie 2015/16 przyszło jej wtedy walczyć o półfinał krajowego pucharu. I nie od razu poszło gładko; na gola Stojana Vranjesa odpowiedział bowiem Patryk Mikita. Dopiero trafienie Ondreja Dudy uspokoiło sytuację.

17:14

Czy Legia ma się czego bać? Chojniczanka od paru sezonów występuje w 1 lidze, a w tym poważnie myśli o awansie. Skład i ławkę tworzą właściwie zawodnicy z przeszłością ekstraklasową.

17:12

Legia, choć piłkarsko ostatnio nieco wypłowiała, ciągle przyciąga jak magnes. W Chojnicach chętnych na obejrzenie jej meczu jest więcej niż miejsc dostępnych na stadionie.