4 : 0
Górnik ZabrzeGórnik Zabrze
1. połowa3 : 0
22:39

Legia dzisiaj nie dała żadnych szans Górnikowi! Tym samym wskakują na pozycję lidera Lotto Ekstraklasy!

92'

Koniec meczu!

89'

Jose Kante przewrócił się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

86'

Daniel Liszka ukarany żółtą kartką.

85'

Była szansa na 5:0! Dominik Nagy znakomicie urwał się defensywie, ale tym razem Loska stanął na wysokości zadania.

84'

Jeden z najlepszych graczy - Carlitos opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Cristian Pasquato.

83'

Znakomita akcja Legii! Już któraś dzisiejszego dnia! Carlitos zdobywa swoją drugą bramkę!

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carltios po raz drugi!

78'

A Jose Kante zmienia Sebastiana Szymańskiego.

77'

Zmiany w obu drużynach. Łukasz Wolsztyński zmieniony przez Daniela Smugę.

76'

Faul pod polem karnym Górnika. Legia ma szanse na podwyższenie wyniku.

73'

Strzał Żurkowskiego ląduje prosto w rękawicach Majeckiego.

72'

Marko Vesović zakręcił rywalami w ich polu karnym, ale jego strzał leci w boczną siatkę.

71'

Adam Ryczkowski fauluje w ofensywie i Górnik traci szansę na zdobycie bramki.

68'

Damagoj Antolić wchodzi w miejsce Andre Martinsa.

67'

Tomasz Loska wyłapuje dośodkowanie swojego rywala.

66'

Adam Ryczkowski wchodzi, a schodzi Kamil Zapolnik.

65'

Wolsztyński zdobywa bramkę po świetnej akcji swojej drużyny, tylko że... sędzia liniowy wskazuje, że był spalony.

63'

Dzisiaj swój debiut w Ekstraklasie notuje Radosław Majecki. Bramkarz Legii po świetnym występie w Pucharze Polski dostał szansę od Ricardo Sa Pinto.

61'

Carlitos w ostatnim momencie został zablokowany! Hiszpan w końcu zaczyna grać jak w poprzednim sezonie!

58'

Dobry drybling Carlitosa, który jednak kończy się na 3/4 zawodniku Górnika.

56'

53'

Igor Angulo zostaje zmieniony przez Rafała Wolsztyńskiego. To oznacza, że od teraz partnerami w ataku będą dwaj bliźniacy.

50'

49'

Zbyt delikatny strzał Cafu. Tomasz Loska spokojnie łapie piłkę.

48'

Znakomity strzał Carlitosa! Zabrakło bardzo niewiele!

46'

Wracamy na Łazienkowską! Czy Górnik zdoła się podnieść po tak trzech mocnych ciosach?

47'

Koniec pierwszej części meczu! Legia nie daje żadnych szans Górnikowi.

45'

2 minuty doliczone do pierwszej części meczu.

44'

Paweł Bochniewicz ukarany żółtą kartką.

43'

To powinno być 4:0! Vesović w znakomity sposób urwał się prawym skrzydłem, wyłożył piłkę Nagy'owi który uderzył prosto w Loskę.

41'

Piłka po strzale Carlitosa poszybował minimalnie nad bramką!

40'

38'

Legia dzisiaj potrafi momentalnie wypunktować swoich rywali. Adam Hlousek wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Węgrowi, który spokojnie pokonuje Tomasza Loskę.

37'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy i Legia rozbija Górnika!

33'

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pewny strzał Michała Kucharczyka! Legia zasłużenie prowadzi 2:0!

29'

Rzut karny dla Legii! Sędzia nie miał wątpliwości po obejrzeniu powtórki!

27'

Zawodnicy Legii domagają się rzutu karnego! Dani Suarez zagrał piłkę ręką w polu karnym! Sędzia sprawdza sytuacje!

25'

Teraz Igor Angulo był bardzo bliski zdobycia bramki. Zabrakło mu kilka centymetrów do doprowadzenia do remisu.

22'

Znakomita akcja Legii, zakończona słabym strzałem Carlitosa.

18'

Było bardzo groźnie pod bramką Legii, ale ostatecznie piłką ląduje za linią bramkową.

17'

Adam Hlousek fauluje rywala pod swoim polem karnym. Górnik będzie miał bardzo groźną okazję.

16'

Marko Vesović został przypadkiem nadepnięty przez rywala i potrzebna jest pomoc medyczna.

14'

Legia od samego początku gra dużo, dużo lepiej. Teraz szybko rozegrali piłkę, którą otrzymał Carlitos i gospodarze prowadzą 1:0!

13'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

12'

Dobre dośrodkowanie Vesovicia. Carlitos czekał na piłkę, ale w ostatniej chwili akcja została przerwana.

9'

Łukasz Wolsztński został sfaulowany przez Artura Jędrzejczyka i zawodnik Legii ogląda żółtą kartkę.

8'

Strzał Carlitosa poszybował nad bramką.

6'

Marko Vesović wpadł w pole karne, tylko że w ostatnim momencie został powstrzymany.

4'

Sebastian Szymański świetnie uderzył na bramkę, ale Dani Suarez zdołał zablokować strzał.

3'

Zawodnicy wrócili na boisko i sędzia wznowił mecz licząc od 3 minuty!

17'

Powoli wraca przejrzystość na stadionie. Może za chwilę wrócimy do gry.

7'

Piłkarze mają spory problem z oddychaniem. Sędzia wysłał ich do szatni.

5'

Już mamy przerwę w grze. Kibice Legii odpalili racę i nie ma żadnej widoczności na stadionie... Szybko poszło.

4'

2'

Fajna akcja Legii. Wymienili kilka podań z pierwszej piłki, tylko że ostatnie zagranie nie trafiło do celu.

1'

Wojciech Myć gwiżdże po raz pierwszy!

20:30

20:25

Rozbrzmiał "Sen o Warszawie"! Zaraz ujrzymy zawodników wychodzących z tunelu!

20:22

Mistrzowie Polski mogą dzisiaj wskoczyć na pozycję lidera. Jeżeli wygrają dzisiejszy pojedynek to przynajmniej do jutra będą okupować pierwsze miejsce w tabeli.

20:17

Dzisiaj czeka nas historyczny klasyk. Legia jest 13-krotnym zdobywcą mistrzostwa Polski, a Górnik 14 razy podnosił najważniejsze trofeum w Polsce. Nie wątpliwie to Wojskowi są faworytem tego spotkania, ale jak będzie dzisiaj? Przekonamy się!