Niedziela, 7 października 2018, godz. 18:00
1. połowa0 : 2
19:53

Dziękuje za uwagę i życzę dobrego wieczoru !

19:53

Drużyna Michała Probierza zagrała znacznie lepiej w drugiej połowie, jednak zabrakło po prostu szczęścia. Wisła grała bardzo mądrze w obronie i wychodzi z tego meczu zwycięsko

93'

Koniec spotkania !

91'

Doliczone 3 minuty !

88'

Żółtą kartką ukarany Cabrera

87'

Ostatnia zmiana w zespole Wisły, boisko opuszcza strzelec dwóch bramek Imaz, a na murawie melduje się Brożek

84'

Tym razem w ofensywie Wisła, Ondrasek otrzymał dobrą piłkę, ale nie przypieczętował wyniku

78'

Zmiana także w zespole gości, na boisku melduje się Wojtkowski, a opuszcza je Kostal

77'

Siplak w poprzeczkę ! Cracovia nie ma dzisiaj szczęścia

77'

Ostatnia zmiana w ekipie "Pasów", Strózik zastępuje Zenjova

70'

Pierwsza zmiana w zespole gości, Halilović zastępuje Korta

68'

Ależ okazja Cracovii, dośrodkowanie na głowę Rapy, który trafia w światło bramki, ale Lis kapitalnie broni i paruje piłkę na poprzeczkę

66'

Drugą zmianę przeprowadza Probierz, Budziński opuszcza boisko na rzecz Dąbrowskiego

62'

Żółta kartka dla Siplaka

57'

Arsenić ukarany żółtą kartką

57'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy, Airam Cabrera zastępuje Janusza Gola

53'

Główka Helika, ale ponownie niecelnie

47'

Mocne uderzenie Gola z ostrego kąta, ale Lis na posterunku

45'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę !

18:49

Zapraszamy za 15 minut na dalszą część emocji !

18:49

Cracovia przeważa, ale przez brak skuteczności i ostatnich podań, gracze "Pasów" nie trafili jeszcze do siatki. Wisła dostała dwa prezenty, które po prostu wykorzystali

47'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania !

46'

2 minuty doliczone !

45'

Błąd Sadloka i Budziński wyszedł sam na sam z Lisem, ale zawodnik Cracovii nie strzela bramki kontaktowej

42'

Rapa ukarany żółtym kartonikiem za brutalny faul na Pietrzaku

41'

Świetna akcja Wisły, Boguski "wjechał" z piłką w pole karne i wyłożył przysłowiową "patelnię" Ondraskowki, ale napastnik Wisły nie trafia do pustej bramki z 5 metrów !

39'

Kolejna akcja "Pasów", tym razem głową uderzał Helik, ale wywalczył tylko rzut rożny

37'

Dobre dośrodkowanie Budzińskiego na głowę Rapy, ale sędzia odgwizdał spalonego

34'

Ondrasek zgrał głową na skrzydło do Boguskiego, ten z pierwszej piłki dograł w pole karne i tylko dzięki nieporadności obrońców i Gostomskiego, Imaz strzelił drugiego gola

32'

Imaz podwyższa prowadzenie !

30'

Gol z 30 metrów, ale kapitalnie broni Lis

23'

Żółta kartka dla Gola

21'

Dobra kontra Wisły, Ondrasek przeszedł z piłką 15 metrów po czym oddał piłkę Imazowi, a ten z trudnego kąta zdobywa gola

19'

Wisła wychodzi na prowadzenie !

17'

Próba dogranie w pole karne przez Arsenića, ale niedokładnie

10'

Po 10 minutach to Cracovia jest zespołem lepszym, kontroluje środek pola i nie pozwala przyjezdnym skonstruować dobrej akcji

4'

Javi Hernandez dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale nikt nie zamknął tego podania

1'

Sędzia daje znak do rozpoczęcia meczu, od środka gospodarze !

17:58

Z głośników hymn w wykonaniu Macieja Maleńczuka, a to oznacza, że piłkarze są już na murawie! Trwa przywitanie kapitanów.

17:52

Na trybunach... zupełnie inaczej niż podczas poprzednich meczów. Są dzieci i młodzież, nie ma dorosłych. Szykuje się kulturalny doping.

17:51

"Pasy" teoretycznie w ustawieniu 4-4-2. Wydaje ma się jednak, że Budziński będzie ustawiony za plecami Hernandeza:

17:50

Tak przedstawia się ustawienie "Białej Gwiazdy":

17:49

Już za moment rozpoczniemy Derby Krakowa na stadionie przy Kałuży! Gdybyśmy mieli sugerować się tylko tabelą to za faworyta uznalibyśmy Wisłę. Taki mecz potrafi wyzwolić jednak nowe moce, dlatego Cracovii w ogóle nie należy skreślać. Piłkarze powoli kończą rozgrzewkę, czekamy na wielkie emocje!