Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
19:54

Wisła Kraków przegrywa! To jest właśnie nasza liga! Lider Lotto Ekstraklasy musiał uznać wyższość przedostatniej drużyny w tabeli!

95'

Koniec! Pogoń Szczecin wygrywa!

91'

Vullnet Basha zostaje ukarany żółtą kartką.

90'

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. David Steć opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Sebastian Rudol.

87'

Zdenek Odrasek został ukarany żółtą kartką.

83'

"Balon" posłany w pole karne dał dużo korzyści! Jesus Imaz doszedł do strzału głową i wpakował ją do bramki!

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jesus Imaz zdobywa bramkę kontaktową!

81'

Kolejna zmiana. Hubert Matynia melduje się na murawie, a schodzi Zvonimir Kozujl!

80'

Ależ okazja Halilovicia! Gracz Wisły minął się z piłką w bardzo dogodnej sytuacji!

76'

Zmiana także w ekipie Pogoni. Radosław Majewski zmieniony przez Tomasza Hołotę.

75'

Kamil Wojtkowski wchodzi w miejsce Martina Kostala.

72'

Bardzo blisko hat-tricka Adama Buksy! Snajper Pogoni mógł pokonać bramkarza Wisły!

71'

Rafał Pietrzak ogląda żółtą kartkę.

68'

Niedokładne dośrodkowanie Majewskiego. Piłka zaliczyła "pusty przelot".

64'

Schodzi również Dawid Kort, a wchodzi Tibor Halilović.

63'

Podwójna zmiana w ekipie Wisły Kraków. Rafał Boguski został zmieniony przez Marko Kolara.

60'

Ricardo Nunes dograł w pole karne z rzutu wolnego. Piłka zatrzymuje się jednak na pierwszym zawodniku Wisły.

58'

Indywidualna akcja Adama Buksy, którego strzał ładuje na trybunach.

56'

Sędzia długo sprawdzał całą sytuację, ale zakończyło się to wszystko tylko żółtą kartką dla Jakuba Bartkowskiego.

53'

Łukasz Szczech sprawdza jedną z sytuacji w polu karnym Wisły. Czy będzie rzut karny dla gospodarzy?

52'

Majewski minął rywala i jego strzał ląduje na słupku! Pogoń nie daje pograć gościom!

50'

Majewski uderzył na bramkę, a zawodnicy Pogoni domagają się rzutu karnego po zagraniu ręką! Czy sędzia będzie sprawdzał tę sytuację?

48'

Zvonimir Kozulj idealnie obsłużył swojego kolegę, który z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa zdobywa drugą bramkę w tym meczu!

46'

Wisła rozpoczyna drugą połowę od środka boiska!

47'

To jest właśnie Lotto Ekstraklasa! Przedostatnia w tabeli Pogoń wygrywa z Wisłą Kraków, która przewodzi ligowej stawce! Czekamy na drugie 45 minut!

46'

Koniec pierwszej połowy!

43'

Ależ było blisko! Kamil Drygas doszedł do strzału głową! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów, a mielibyśmy 2:0 dla Pogoni!

40'

Potężne uderzenie Majewskiego, ale świetnie broni Mateusz Lis!

38'

Adam Buksa trafia do notesu sędziego. Łukasz Szczech pokazuje mu żółtą kartkę.

35'

Cudowne uderzenie Macieja Sadloka! Zabrakło dosłownie centymetrów, a były reprezentant Polski zdjąłby "pajęczynę" z okienka bramki!

32'

Bardzo dobra okazja! Zdenek Odrasek doszedł do strzału głową, ale jego uderzenie minęło bramkę

31'

Zvonimir Kozulj ukarany żółtą kartką.

28'

Bardzo dobra akcja Dawida Korta, który posyła piłkę prosto w trybuny.

25'

Dobre uderzenie Kamila Drygasa, ale lecąca piłka została zablokowana.

22'

Rafał Pietrzak uderzył z rzutu wolnego, jednak piłka poszybowała nad bramkę.

19'

Bardzo groźna sytuacja! Za krótkie podanie do Mateusza Lisa, ale młody bramkarz Wisły dał radę uratować sytuację.

16'

Mateusz Lis bardzo mocno zawinił przy tej bramce. Dał się zaskoczyć Adamowi Buksie, który go uprzedził i świetnym strzałem głową wpakował piłkę do siatki!

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Buksa otwiera wynik tego meczu!

13'

Kamil Drygas zakręcił rywalami, tylko że jego strzał został zablokowany!

12'

Znakomita akcja Wisły Kraków! Szybka wymiana podań z pierwszej piłki zakończona jednak niecelnym strzałem.

8'

Rafał Boguski próbował obsłużyć Ondraska, który jednak przegrywa pojedynek z obrońcą Pogoni.

5'

Świetne dośrodkowanie, po którym Zvonimir Kozulj oddał niezły strzał głową na bramkę. Był on jednak niecelny.

2'

Majewski wpadł w pole karne, ale niefortunnie piłka odbiła się od nierówności na boisku i doświadczony pomocnik nie dał rady oddać strzału.

1'

Sędzia główny dał znak do rozpoczęcia meczu!

17:57

Oba zespoły wychodzą na murawę!

17:53

17:48

Trener gości dzisiejszego meczu - Maciej Stolarczyk spędził w Szczecinie wiele lat. Dzisiaj jako szkoleniowiec lidera Lotto Ekstraklasy przyjeżdża na stare śmieci. Sam twierdzi, że aktualna Pogoń Szczecin to współautorski projekt jego i Kosty Runjanicia.

17:45

17:42

17:40

Dzień dobry! Czas rozpocząć 9 kolejkę Lotto Ekstraklasy! Lider Wisła Kraków jedzie do Szczecina aby zmierzyć się z przedostatnią w tabeli Pogonią! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!