Niedziela, 16 września 2018, godz. 18:00
1 : 0
Lech PoznańLech Poznań
19:56

Legia wygrywa to spotkanie i nie ma co ukrywać w 100% na to zasłużyło. Mecz jak na "hit kolejki" stał na niskim poziomie, ale to jest piekielnie ważne zwycięstwo dla Mistrza Polski!

97'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

95'

Maciej Gajos huknął z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała w trybuny!

94'

Maciej Gajos został sfaulowany przez swojego rywala! Lech będzie miał przed sobą szansę na wyrównanie!

93'

Andre Martins ukarany żółtą kartką.

90'

Aż 6 minut doliczone, a Andre Martins zmienia Damagoja Antolicia.

90'

Ależ mało brakowało, a Tomczyk wyszedłby sam na sam z bramkarzem! Tylko spokój Jędrzejczyka uratował teraz Legię!

88'

Seria dośrodkowań przez graczy Lecha. Wszystkie zostały jednak wyłapane przez Cierzniaka.

86'

Dobra wymiana podań z pierwszej piłki przez zawodników Legii, ale Kucharczyk był na spalonym.

85'

84'

Cudowna interwencja Wietestki! Środkowy obrońca Legii idealnie "wyczyścił" atak Lechitów!

82'

Paweł Stolarski znakomicie obsłużył Radovicia, który zakręcił defensorem rywala i uderzył na bramkę! Gdyby nie bardzo dobra interwencja Putnockiego to mielibyśmy 2:0 dla Legii!

80'

Michał Kucharczyk mógł wykorzystać duży błąd defensywy gości! Jego strzał minął jednak bramkę Putnockiego.

79'

Lech nadal nie ma w tym meczu celnego strzału... kibice na pewno nie będą zadowoleni.

78'

Dimitris Goutas wchodzi w miejsce Thomasa Rogne!

76'

26264 widzów zasiadło dzisiaj na trybunach stadiony przy Łazienkowskiej 3.

75'

Na boisku pojawia się dawno niewidziany Miroslav Radović! Doświadczony pomocnik zmienia Sebastiana Szymańskiego.

72'

Jose Kante zmienia, bardzo mocno przeciętnego dzisiaj Carlitosa.

71'

Bardzo dobra akcja Legii. Stolarski wypuścił w bój Kucharczyka, któremu zabrakło jednak trochę dokładności, żeby dobrze obsłużyć Carlitosa.

70'

Pedro Tiba urwał się defensorom Legii, tylko że jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia.

68'

64'

Na murawie melduje się również Maciej Gajos, który zmienia Łukasza Trałkę.

64'

Podwójna zmiana w Lechu. Darko Jevtić zmieniony przez Pawła Tomczyka.

63'

Co za błąd Stolarskiego! Boczny obrońca Legii nie trafił w piłkę, co pozwoliło Trałce wyjść sam na sam z Cierzniakiem. Szybciej do futbolówki dobiegł jenak bramkarz gospodarzy.

62'

Był rzut karny dla Legii?

60'

Bardzo dobra akcja Szymańskiego! Kucharczyk dostał piłkę na 17 metrze, ale jego strzał został zablokowany.

57'

Daniel Stefański po bardzo dogłębnej analizie systemem VAR odwołuje swoją decyzję! Karnego nie ma!

55'

Rzut karny dla Legii! Dominik Nagy faulowany przez Thomasa Rogne!

53'

50'

Co tu się teraz wydarzyło! Cafu z bardzo bliskiej odległości trafia w poprzeczkę! Legia zaczęła drugą połowę z wysokiego C!

48'

Zamieszanie w polu karnym Lecha! Strzał Szymańskiego sprzed pola karnego został jednak zablokowany!

46'

Goście rozpoczęli drugie 45 minut od środka!

18:56

18:48

Może Legia nie gra dzisiaj bardzo dobrze, ale zdecydowanie zasługuje na te prowadzenia. Już same statystki przemawiają na korzyść gospodarzy 6:4 w strzałach 2:0 w celnych. Czekamy na to co wydarzy się po przerwie!

48'

Koniec pierwszej części meczu!

46'

Joao Amaral wyszedł sam na sam z Cierzniakiem! Zawodnik Lecha fatalnie jednak marnuje 1000% okazję!

44'

Bardzo dobra, indywidualna akcja Pedro Tiby! Nie udało mu się jednak zachować piłki w boisku.

43'

Paweł Stolarski nie pozwala dzisiaj poszaleć Kamilowi Jóźwiakowi. Bardzo dobra gra obrońcy Legii.

40'

Radosław Cierzniak wychodzi poza pole karne i ratuje swój zespoł przed stratą bramki!

37'

Carlitos długo walczył o piłkę z zawodnikiem Lecha. Gdy udało mu się wygrać ten pojedynek to futbolówka opuściła plac gry.

34'

32'

Cudowne prostopadłe podanie Szymańskiego! Dominik Nagy wyprzedził obrońców, minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki!

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy otwiera wynik tego meczu!

28'

Strzał Carlitosa był bardzo niecelny. Od bramki zacznie Putnocky.

25'

Dominik Nagy bardzo dobrze wywalczył piłkę, wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

22'

20'

Tragiczne dośrodkowanie Pawła Stolarskiego. Piłka poszybowała w trybuny.

18'

Artur Jędrzejczyk po raz kolejny doszedł do strzału! Tym razem piłka poszybowała kilka metrów nad bramką.

16'

Piękna oprawa kibiców Legii Warszawa.

13'

Co ciekawe do notesu sędziego trafił również Artur Jędrzejczyk. Posypały się kary indywidualne na początku tego meczu...

13'

Vernon De Marco również ukarany żółtym kartonikiem.

12'

Co teraz się dzieje na boisku! Carlitos i Tiba starli się ze sobą, a po chwili zabrały się wszyscy zawodnicy, którzy znajdują się na murawie! Legionista został ukarany żółtą kartką.

9'

Christian Gytkjaer był bardzo bliski zdobycia bramki! Jóźwiak wyłożył mu piłkę, a Duńczyk nie trafił w bramkę z 5 metrów!

7'

Kolejne już dośrodkowanie w pole karne Lecha. Tym razem jednak Artur Jędrzejczyk był na spalony,

6'

Cafu huknął z dystansu, ale na posterunku stał Matus Putnocky.

3'

Bardzo dobre dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego! Zabrakło centymetrów, a Jędrzejczyk wpakowałby piłkę do bramki!

1'

Daniel Stefański gwiżdże po raz pierwszy! Czas na wielkie widowisko!

17:56

Legia wystąpi dzisiaj w specjalnych koszulkach, którymi uhonorują 100 rocznicę niepodległości naszego kraju!

17:53

Ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami to cztery zwycięstwa Legii i tylko jedna wygrana Kolejorza. Czy Wojskowi podtrzymają dobrą statystykę w meczach z największym rywalem?

17:48

Maciej Makuszewski znowu niestety leczy kontuzję. Reprezentant Polski w ostatnich miesiącach ma bardzo dużo pecha, gdyż za każdym jak zaczyna wchodzić na wysoki poziom to uraz hamuje jego rozwój..

17:45

17:42

Na ławce Legii zasiądzie dzisiaj Andre Martins. Nowy nabytek Mistrza Polski będzie miał okazję na debiut. Szkoleniowiec Wojskowych twierdzi, że Portugalczyk jest gotowy do gry!

17:40

W bramce Legii nadal możemy zauważyć nazwisko Radosława Cierzniaka. Dla wielu może być to zaskoczenie, chociaż nie ma co ukrywać, że Ricardo Sa Pinto bardzo wierzy w byłego bramkarza Dundee United

17:37

Nikt nie odbiera, że zarówno Legia jak i Lech to dwie wielkie piłkarskie marki. Z formą są jednak na sporym zakręcie, więc dzisiaj można spodziewać się walki z obu stron. Aczkolwiek historia pokazywała nam bardzo różne scenariusze. Jak będzie dzisiaj? Przekonamy się już za nieco ponad 20 minut!

17:35

17:32

17:30

Ekstraklasa wraca po dwutygodniowej przerwie w wielkim stylu! Mecze są bardzo ciekawe, pada dużo bramek, a na deser na stół swoje karty wykładają dwa największe kluby w Polsce! Czas na wielkie derby Polski!

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będę miał zaszczyt poprowadzić relację LIVE z tego spotkania!