Niedziela, 12 sierpnia 2018, godz. 15:30
Piast GliwicePiast Gliwice
1 : 3
97'

Koniec! Legia w końcu pokonuje swojego rywala i robi to w pełni zasłużenie! Po 60 minucie nie dali żadnych szans Piastowi i oby tak było w czwartek! Legię czeka bardzo trudna i ważna przeprawa!

95'

Carlitos znakomicie obsłużył Węgra, który spokojnie wykorzystał sytuację sam na sam!

94'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dominik Nagy dobija rywala!

94'

Jose Kante ukarany żółtą kartką.

92'

Zderzenie Dziczka i Jose Kante, po którym mieliśmy małą szarpaninę między piłkarzami obu drużyn.

90'

Az 5 minut doliczone!

89'

Mateusz Wieteska popełnił katastrofalny błąd, ale zdołał go naprawić... na swoje szczęście.

87'

Legioniści znowu wykorzystują stały fragment gry! Michał Kucharczyk dośodkował z rzutu rożnego i Jose Kante strzałem głową pokonuje Szmatułę!

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante strzela i Legia znowu prowadzi!

83'

Jakub Szmatuła ratuje swój zespół! Cafu idealnie obsłużył Carlitosa, który uderzył z 7 metra, ale parada golkipera Piasta utrzymuje remis!

81'

Niezła akcja Legii, tylko że dośrodkowanie Michała Kucharczyka nie doszło do celu..

80'

Tom Hateley zmienia Mateusza Maka i limit zmian w obu zespołach został wykorzystany!

79'

Mikkel Kirkeskov zauważył wysuniętego Arkadiusza Malarza i mało brakowało a zdobyłby cudowną bramkę z 50 metra!

75'

Artur Jędrzejczyk dograł w pole karne, a tam Jose Kante przegrał pojedynek ze stoperem Piasta.

71'

Strzelec wyrównującej bramki Michal Papadopulos schodzi z murawy, a w jego miejsce wszedł Piotr Parzyszek.

70'

Artur Jędrzejczyk zderzył się z Jakubem Szmatułą i obaj zawodnicy potrzebują pomocy medycznej. Prawy obrońca chyba nie da rady kontyunować gry, a Legia wykorzystała wszystkie zmiany!

69'

Ostatnia zmiana Legii Warszawa. Mateusz Żyro zmieniony przez Jose Kante.

66'

Potężne uderzenie Michała Kucharczyka, jednak na posterunku stoi Szmatuła!

65'

Bardzo duży błąd w defensywie Piasta. Carlitos miał przed sobą tylko Szmatułę, ale uderzył prosto w golkipera z Gliwic.

63'

Kolejne uderzenie piłkarza Mistrza Polski i kolejny niecelny. Tym razem próbował Mateusz Żyro.

62'

Cafu bardzo złym strzałem zamknął akcję Legii. Piłka poszybowała gdzieś daleko w trybuy.

60'

Znakomity powrót Czerwińskiego, który w ostatniej chwili przerywa dogranie Hołowni. Było bardzo blisko!

58'

Od razu jest też druga zmiana. Krzysztof Mączyński zmieniony przez Cafu.

58'

Szyba reakcja Aleksandara Vukovicia. Miroslav Radović schodzi, a w jego miejsce wchodzi Carlitos.

57'

Czech znakomicie zachował się w polu karnym rywala dobijając pięta strzał swojego kolegi!

56'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Papadopulos zdobywa bramkę na remis!

54'

Zakotłowało się pod bramką Legii, ale Inaki Astiz zdołał wybić piłkę!

53'

Bardzo dobra, ale jednak zbyt mocno posłana piłka przez Mączyńskiego do Antolicia. Legia traci posiadanie.

51'

Artur Jędrzejczyk dograł w pole karne, a tam Miroslav Radović sfaulował swojego rywala.

50'

Joel Valencia zostaje ukarany żółtą kartką.

46'

Czas na drugie 45 minut!

46'

Martin Konczkowski zmienia Jorge Felixa.

16:19

Legia nie jest stroną przeważającą w tym meczu, ale Artur Jędrzeczyk w swoim powrocie na murawę daje jej prowadzenie! Teraz jeszcze Mistrz Polski będą grać w przewadze, więc Piast ma bardzo duży problem!

47'

Bardzo, bardzo słaby strzał Antolicia i sędzia Złotek kończy pierwszą połowę.

46'

Po bardzo długiej analizie systemem VAR sędzia główny wyrzuca z boiska Marcina Pietrowskiego! Decyzja jak najbardziej słuszna, gdyż zawodnik Piasta przerwał akcję sam na sam zawodnika Legii! Dodatkowo goście będą mieć rzut wolny z 17 metra!

43'

Dominik Nagy dostał idealnie podanie od Antolicia, ale bardzo źle złożył się do strzału i zmarnował dogodną okazję!

41'

Pietrowski dośrodkował w pole karne Legii, ale tam Papadopulos fauluje Wieteskę.

38'

37'

Legia rozpoczęła fajną, szybką wymianę podań z pierwszej piłki, której nie potrafili skończyć...

34'

Mateusz Żyro został sfaulowany i Legia znowu będzie miała dogodną okazję ze stałego fragmentu gry.

32'

Marcin Pietrowski bardzo długo utrzymywał się przy piłce, wpadł w pole karne, ale nie zdołał już dograć do swoich kolegów.

29'

Błąd Inakiego Astiza próbował wykorzystać Valencia, który bardzo ładnie obsłużył swojego kolegę z zespołu. W ostatniej chwili akcja została przerwana przez zawodników gości.

26'

Po dośrodkowaniu Patryk Dziczka całą akcję zamykał Sedlar, któremu zabrakło centymetrów aby dopaść do lecącej piłki!

23'

Damagoj Antolić dograł z rzutu wolnego, a Artur Jędrzejczyk wskoczył najwyżej! Jakub Szmatuła nie miał żadnych szans!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Artur Jędrzejczyk zdobywa bramkę! Ależ powrót!

21'

Rzut wolny dla Legii w niedalekiej odległości od bramki Piasta! Będzie groźnie!

19'

Mateusz Mak dograł bardzo dobrze na głowę Papadopulosa, którego strzał pozostawił jednak wiele do życzenia.

18'

Bardzo dobry pomysł na podanie Dominika Nagy'a, ale zrobił to wszystko zbyt mocno i Michał Kucharczyk nie zdołał dopaść futbolówki!

17'

Papadopulos ładnie opanował piłkę w polu karnym rywala, tylko że później....nie trafił w piłkę!

14'

Mikkel Kirkeskov zderzył się z Radoviciem i jest opatrywany poza boiskiem.

12'

Słabiutki strzał Papadopulosa i Arkadiusz Malarz spokojnie wyłapuje piłkę.

9'

Duży błąd techniczny Dominika Naga, który mógł kosztować jego drużynę stratę bramki. Na szczęście jego koledzy zdołali uratować sytuację.

7'

Jakub Czerwiński doszedł do strzału głową, tylko że Arkadiusz Malarz nawet nie musiał interweniować.

4'

Teraz Piast odpowiedział tym samym, tylko że gospodarze byli dużo bliżej! Papadopulos pomylił się nieznacznie!

3'

Pierwsze zagrożenie pod bramką Piasta Gliwice. Damagoj Antolić dograł w pole karne z rzutu rożnego, ale strzał Mateusza Wieteski poszybował obok bramki.

1'

1'

Teraz już Mateusz Złotek oficjalnie rozpoczął mecz!

15:28

Ostatni żyjący "Cichociemny" symbolicznie rozpoczął mecz! Bardzo ładny obrazek, który uczcił tak ważne dla naszej historii osoby!

15:25

W składzie gospodarzy możemy zobaczyć natomiast Tomasza Jodłowca. Dla doświadczonego pomocnika jest to szczególnie ważny mecz, gdyż jest on wypożyczony z Legii do Piasta.

15:22

Do składu Legii Warszawa po długiej przerwie wraca Artur Jędrzejczyk. Reprezentant Polski rozegra dzisiaj swój pierwszy mecz w tym sezonie i jego dyspozycja jest wielką niewiadomą.

15:18

Piast Gliwice znakomicie rozpoczął swój sezon. Jest to najlepszy start w ich całej historii. Razem z Lechem tworzą parę drużyn, który wygrał wszystkie mecze jak do tej pory.

15:15

15:13

Legia aktualnie znajduje się w bardzo ciężkim położeniu. Po kompromitującej porażce z mistrzem Luksemburga kibice Wojskowych są wściekli. Dzisiaj zadanie nie będzie łatwiejsze, gdyż Piast jest w znakomitej formie. Czy Mistrz Polski zdoła wrócić na właściwe tory?

15:10

15:07

15:05

Witam Państwa bardzo serdecznie! Na relację LIVE z meczu Lidera Lotto Ekstraklasy i Mistrza Polski serdecznie zaprasza Bartłomiej Modzelewski!