1 : 3
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa1 : 2
22:28

Legia znowu fatalnie rozpoczyna sezon, ale skądś to znamy. Scenariusz Wojskowych jest wszystkim bardzo znany. Zagłębie było po prostu bardzo skuteczne i udało im się to przekuć w zwycięstwo!

93'

Koniec! Mistrzowie Polski przegrywają swój pierwszy mecz w sezonie!

90'

3 minuty doliczone!

89'

Pawłowski pada w polu karnym i sędzia znowu szuka pomocy w wozie VAR! Tym razem jednak podpowiedź jest negatywna dla piłkarzy Zagłębia.

87'

Znakomita kontra, znakomite podanie i Tuszyński dobił piłkę do pustej bramki! Legia na kolanach.

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Tuszyński wpisuje się na listę strzelców po raz drugi!

87'

Mateusz Żyro teraz musiał doprowadzić do remisu! Cafu podał idealnie, ale młody stoper nie trafia w światło bramki z bardzo bliskiej odległości!

85'

Kasper Hamalainen dostał znakomite podanie od Carlitosa, ale jego strzał z 6 metra leci nad bramką! Fin pudłuje wręcz fatalnie....

83'

Carlitos otrzymał bardzo trudną piłkę, ale opanował ją znakomicie. Szkoda tylko, że później zepsuł to fatalnym podaniem...

80'

Adam Hlousek fauluje pod swoim polem karnym i marnuje cenne sekundy swojej drużynie.

77'

Mateusz Żyro przerywa kontratak Zagłębia i ogląda żółtą kartkę.

75'

16.637 widzów ogląda dzisiejszy mecz przy Łazienkowskiej 3.

74'

Władisław Sirotow zmienia Filipa Starzyńskiego.

73'

Potężne uderzenie Carlitosa i piłka trafia w boczną siatkę! Było bardzo blisko!

70'

Damagoj Antolić zmienia Inakiego Astiza i Legia przechodzi na bardzo ofensywne ustawienie.

67'

Jose Kante uderza głową z 11 metra, ale zabrakło troszkę dokładności.

65'

Carlitos tak czarował w polu karnym rywala, że stracił piłkę. Czemu nie zakończył tego strzałem? Nie wiadomo..

62'

......a Adam Matuszczyk zmienia Filipa Jagiełłę.

62'

Jose Kante zmienia Miroslava Radovicia...

60'

Marko Vesović trafia do notesu sędziego.

58'

Sebastian Szymański uderza prosto w mur. Dalej mamy 2:1/

56'

Maciej Dąbrowski ogląda żółtą kartkę, a Legia będzie miała okazję na zdobycie bramki z rzutu wolnego.

54'

Dobre dośrodkowanie Hamalainena, ale Radović nie zdołał sięgnąć piłki.

50'

Bartłomiej Pawłowski uderza po krótkim słupku, ale znakomicie broni Arkadiusz Malarz!

46'

Po tych roszadach czas zacząć drugą połowę!

46'

Zmiana także w ekipie gości. Łukasz Janoszka pozostał na ławce, a wszedł Bartosz Kopacz

46'

Zmiana w Legii. Kontuzjowanego Remy'ego zmienia Carlitos.

21:23

Oglądamy bardzo ciekawy mecz na Łazienkowskiej. Bardzo dużo sytuacji podbramkowych, a od 30 minuty przeważała już Legia. Po przerwie na pewno będzie jeszcze dużo emocji!

50'

Koniec pierwszej części meczu.

47'

Bartłomiej Pawłowski wrócił do gry, ale William Remy po przerwie zostanie zmieniony. Widać, że nie da rady kontynuować tego meczu.

45'

William Remy i Bartłomiej Pawłowski zderzyli się w powietrzu i obaj potrzebują pilnej pomocy medycznej!

43'

Kolejne cudowne podanie Mateusza Żyro! Teraz Cafu dzięki temu wyszedł sam przeciwko Hładunowi, ale fatalnie marnuje tak dogodną okazję!

42'

William Remy uderza z dystansu i ..... piłka ląduje na dachu stadionu.

41'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Zagłębia! Kasper Hamalainen mógł doprowadzić do remisu!

39'

Mocny strzał Sebastiana Szymańskiego ląduje w głębokich strefach "Żylety"

37'

Cudownie obsłużony Adam Hlousek, który wyszedł sam na sam z Hładunem i płaskim strzałem pokonuje młodego golkipera Miedziowych!

36'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Adam Hlousek! Tym razem chyba wszystko prawidłowo!

34'

Cafu dogrywa idealnie na głowę Hamalainena, ale spokojnie broni Dominik Hładun.

32'

Nie ma gola! Jarosław Przybył po konsultacji z wozem VAR odwołuje bramkę! Radović był na spalonym!

31'

Miroslav Radović znakomicie mija rywala na skrzydle, dogrywa w pole karne, a tam kompletnie niekryty Hamalainen dobija do pustej bramki!

27'

Strzał Sebastiana Szymańskie znacznie mija wyznaczony cel. Brakuje dokładności w zagraniach gospodarzy.

24'

To mogło być 3:0! Znowu zakotłowało się pod bramką Legii, a Hamalainen prawie skierował piłkę do własnej bramki.

21'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Filip Starzyński pewnie zamienia 11 na bramkę!

20'

Rzut karny dla Zagłębia! Jarosław Przybył po obejrzeniu sytuacji wskazuje na wapno!

18'

Alan Czerwiński pada w polu karnym po starciu z Adamem Hlouskiem i sędzie będzie korzystał z pomocy wozu VAR!

16'

Bartłomiej Pawłowski mógł podwyższyć prowadzenie, ale Adam Hlousek w ostatniej chwili zablokował uderzenie!

15'

Filip Starzyński dograł w pole bramkowe. Pod bramką Malarza zrobiło się ogromne zamieszanie, w którym pogubił się Remy. Tuszyński wykorzystał tę sytuację i dobił piłkę do pustej bramki.

14'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Tuszyński!

12'

Cudowne podanie Mateusza Żyro do Cafu, który opanował piłkę wyłożył ją Hamalainenowi, a Fin trafia w słupek! Mogło być 1:0!

10'

Patryk Tuszyński mógł wyjść sam na sam z Malarzem, ale przegrał pojedynek z Mateuszem Żyro!

6'

Alan Czerwiński wpada w pole karne Legii, dogrywa, tylko że piłka notuje pusty przelot.

4'

Miroslav Radović dogrywa w pole karne, ale zabrakło dokładności. Od bramki zacznie Hładun.

1'

Jarosław Przybył dał znak do rozpoczęcia meczu, a od środka zaczęli Legioniści!

20:27

20:25

Sen o Warszawie rozniósł się po trybunach stadionu przy Łazienkowskiej 3!

20:22

20:20

Dean Klafurić przygotował dzisiaj kilka niespodzianek. Przede wszystkim jednym z trójki obrońców będzie dzisiaj Mateusz Żyro. Jest to debiut 19-letniego stopera w najwyższej klasie rozgrywkowej.

20:17

20:15

20:13

Wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Za niecałe 20 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:10

Za 20 minut swój sezon zainaugurują mistrzowie Polski! Na Łazienkowską przyjechało dzisiaj Zagłębie Lubin. Czy Legia zdoła udowodnić już w pierwszym meczu, że jest najlepszą drużyną w lidze?