Wisła KrakówWisła Kraków
3 : 0
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
22:24

Wisła nie dała dzisiaj żadnych szans Zagłębiu. Zagrali świetny mecz okraszony pięknymi akcjami! Zwycięstwo w 100% zasłużone!

95'

Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

93'

Cuesta wygrywa pojedynek 1vs1 z Pawłowskim! Zagłębie powinno mieć gola honorowego.

91'

Tomasz Cywka idealnie dograł na głowę Boguskiego, a ten spokojnie zamienia to na bramkę!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Boguski upolował dublet!

89'

Pol Llonch opuszcza boiska, a w jego miejsce wchodzi Vullnet Basha.

88'

86'

Wojtkowski huknął z woleja, tylko że zrobił to zdecydowanie za mocno!

85'

Wojtkowski świetnie podał do Lloncha, który uderza w słupek! Piłka jednak fortunnie uderza w Boguskiego i wpada do bramki!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rafał Boguski zdobywa bramkę!

83'

GOL! Mares zdobywa bramkę, tylko że Balić był na bardzo dużym spalonym. Dalej 1:0!

82'

Ostatnia zmiana, który desygnować może Mariusz Lewandowski. Paweł Żyra schodzi, a w jego miejsce wchodzi Patryk Tuszyński.

81'

Dominik Sulikowski wyciąga żółtą kartkę. Ukarany został Pol Llonch.

78'

Jakub Mares uderza zza pola karnego! Bardzo blisko bramki Cuesty!

77'

Tibor Halilović kończy swój występ, gdyż w jego miejsce wszedł Kamil Wojtkowski.

75'

73'

Rafał Boguski nie trafia z 2 metrów! Świetną interwencją popisał się Dominik Hładun!

71'

Dobra szansa dla Jakuba Maresa, który jednak niepotrzebnie wdał się w drybling i Cuesta zdołał wyłapać futbolówkę.

69'

Ależ znakomita akcja Wisły! Kilka podań na jeden kontakt, a wszystko kończy się mocnym strzałem Boguskiego! Tym razem jednak Dominik Hładun stanął na wysokości zadania.

66'

Zmiana także w ekipie Miedziowych. Bartłomiej Pawłowski melduje się na boisku, a schodzi z niego Jakub Tosik.

65'

Rafał Boguski zmienia Jesusa Imaza.

63'

Carlitos już pędził do sytuacji sam na sam. Sędzia liniowy wskazuje jednak, że był ofsajd.

61'

Za tą sytuację Carlitos ogląda żółtą kartką! Hiszpan nie zagra z Lechem! To jego 4 żółta kartka.

60'

Carlitos zderzył się z Hładunem i obaj piłkarze potrzebują pomocy medycznej.

57'

Zoran Arsenić ogląda żółty kartonik.

53'

To powinien być drugi gol Carlitosa! Hiszpan zakręcił obrońcami, uderzył na bramkę, ale tym razem świetnie broni golkiper Zagłębia!

49'

Bardzo dobra akcja Wisły! Strzał Bartkowskiego minimalnie minął bramkę Hładuna!

46'

Wracamy na stadion przy ul.Reymonta! Czas na drugie 45 minut!

46'

Jakub Mares zmienia w przerwie Arkadiusza Woźniaka.

21:17

Wisła wykorzystała swoją jedną z nielicznych sytuacji. Oczywiście bramkę zdobył Carltos, który coraz mocniej przybliża się do korony króla strzelców.

46'

Koniec pierwszej części meczu!

43'

Żyra wpadł w pole karne, ale nie wiadomy czemu nie podał do lepiej ustawionych kolegów...

39'

Filip Starzyński uderzył z dystansu, jednak piłka znacznie minęła bramkę.

36'

Zawodnicy Zagłębia grają dzisiaj bardzo nieodpowiedzialnie. Tym razem kartką ukarany Jakub Tosik.

35'

Nikola Mitrović znakomicie obsłużył Hiszpana, który najpierw zamarkował strzał, a później pewnym uderzeniem w długi róg pokonał Dominika Hładuna!

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Carlitos zdobywa bramkę!

33'

Dobre wrzucenie piłki w pole karne, a zza obrońców wybiegł Marcin Wasliewski. Wasyl jednak uderza niecelnie.

30'

Dominik Hładun bardzo pewnie interweniuje, jednocześnie opuszczając pole bramkowe.

28'

Kolejne żółtko. Tym razem ukarany Adam Matuszczyk.

24'

Filip Jagiełło zostaje ukarany żółtą kartką.

23'

Paweł Żyra znakomicie uderza, ale piłka tylko musnęła poprzeczkę! Ależ było blisko!

20'

Po kilku minutach ciekawych akcji, znowu mamy posuchę. Nic nie dzieję się pod bramkami obu drużyn.

15'

Indywidualna akcja Carlitosa spełzła na niczym. Trochę było tego za dużo i stracił posiadanie.

14'

Świetna okazja pod bramką Zagłębia! Jesus Imaz szybko obrócił się w stronę bramki, ale jego strzał był minimalnie niecelny.

11'

Pierwsza 100% okazja w tym meczu! Alan Czerwiński wpadł w 16 i uderzył na bramkę! Piłka o centymetry minęła słupek Wisły!

9'

Kolejny raz zakotłowało się w polu karnym gospodarzy i znowu defensorzy Białej Gwiazdy wybijają piłkę.

8'

Początek meczu bardzo statyczny. Żadna z drużyn nie pali się do ataku.

5'

Małe zamieszanie w polu karnym Wisły. Jesus Imaz zdołał jednak wyjaśnić sytuację.

1'

Pierwszy gwizdek właśnie rozbrzmiał!

20:27

Dominik Sulikowski wyprowadza oba zespoły!

20:24

Carlitos na pewno liczy, że wpisze się dzisiaj na listę strzelców. Hiszpan jest coraz bliżej korony króla strzelców. Ile bramek dzisiaj zdobędzie?

20:20

Pogoda na godzinę przed meczem nie rozpieszczała... Na całe szczęście już nie pada i mecz rozpocznie się bez żadnych przeszkód.

20:18

Wisła Kraków ma jeszcze realne szanse na Europejskie Puchary. Biała Gwiazda do czwartego Górnika traci tylko 6 punktów. Dzisiejsze zwycięstwo przybliży ich na bezpośrednią odległość do Zabrzan!

20:15

20:13

20:10

Obie drużyny nie mają już szans na mistrzostwo. Nie zmienia to jedna faktu, że walka trwać będzie do końca! Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!