0 : 0
Lech PoznańLech Poznań
102'

22:27

Mistrzostwo oddala się Lechowi coraz bardziej. Przy jutrzejszej wygranej Legii strata może być już nie do odrobienia. Wisła Płock cały czas liczy się w walce o podium. Końcówka sezonu zapowiada nam bardzo dużo emocji!

96'

6 doliczonych minut minęło! Wisła Płock remisuje bezbramkowo z Lechem!

94'

Jevtić dośrodkował w pole karne, gdzie zrobił się jeden wielki kocioł! Na samej linii wyłapuje piłkę Dahne!

91'

Ostatnia roszada w tym meczu. Damian Rasak wchodzi, a schodzi Dominik Furman.

89'

Co teraz się wydarzyło!? Jakub Łukowski był sam z bramkarzem Lecha! Nikogo nie było dookoła! Co z tego, jak trafił prosto w golkipera Kolejorza!

86'

Dilaver świetnie się ustawie i przerywa akcję Jose Kante.

84'

Jevtić dośrodkował prosto na głowę Gajosa, ale ten uderza bramkarza Wisły.

83'

Maciej Makuszewski w dość energiczny sposób pokazał swoje niezadowolenie. Za to został ukarany żółtą kartką.

81'

Arkadiusz Reca wpada w pole karne, lecz nie zdołał opanować zagranej futbolówki! Zmarnowana okazja!

80'

Szeregi Wisły opuścił Konrad Michalak. W jego miejsce wszedł Jakub Łukowski.

80'

Zmiany w obu ekipach. Najpierw na boisku melduje się Oleksij Chobłenko. Swój występ zakończył Christian Gytkjaer.

77'

Darko Jevtić wchodzi na boisko. Szwajcar zmienia Radosława Majewskiego.

76'

Adam Dźwigała ukarany żółtą kartką za faul na Makuszewskim.

75'

Christian Gytkjaer świetnie znalazł sobie miejsce do strzału głową po dośrodkowaniu Makuszewskiego! Brawo dla obu zawodników. Duńczykowi zabrakło niewiele.

73'

Cudowne uderzenie Macieja Gajosa! Kapitan Lecha trafia w poprzeczkę! Nawet jakby wpadł ten strzał do bramki to sędzia wcześniej użył gwizdka. Gytkjear zagrał piłkę ręką.

70'

Maciej Makuszewski wchodzi w miejsce Mario Situma! Popularny "Maki" powoli wraca do zdrowia!

69'

Najpierw rzut wolny, później rzut rożny. Nic z tego, Wisła nie potrafi wykorzystać stałego fragmentu.

67'

Pierwsza zmiana w tym meczu właśnie została przeprowadzona. Jose Kante wchodzi w miejsce Kamila Bilińskiego.

64'

Na trybunach fajerwerki, a na boisku wieje nudą....

62'

Bardzo dobra akcja gospodarzy fatalnie zepsuta przez Michalaka! Jego koledzy świetnie wymienili podania, a skrzydłowy ostatnie podanie wykonał wręcz tragicznie.

60'

Jóźwiak i Dźwigała zwijają się z bólu, po tym jak przypadkowo się zderzyli. Szymański z Gytkjaerem pokłócili się o tą sytuację. Sędzia na szczęście szybko uspokoił walczących zawodników.

57'

Kostewycz zauważył wysuniętego Dahne! Mało brakowało a zdobyłby bramkę ze swojej połowy!

56'

54'

Bardzo słabe uderzenie Kamila Jóźwiaka. Wisła Płock teraz ma szansę rozegrać akcję.

52'

Lech od kilku minut spokojnie utrzymuje się przy piłce. Wymieniają podania, ale nie za bardzo coś z tego wychodzi.

48'

Łukasz Trałka przerywa dośrodkowanie Arkadiusza Recy. Lech odzyskuje posiadanie piłki.

46'

Obie drużyny wróciły na murawę, tak więc czas zacząć drugą połowę!

21:19

Jak na razie nie oglądaliśmy bramek w Płocku, ale dużo więcej z gry ma Lech. Kolejorz nie potrafi jednak przekuć tego na bramki. Jak będzie po 15 minutowej przerwie?

48'

Koniec pierwszej części meczu!

46'

Cezary Stefańczyk ucierpiał przy starciu z rywalem i pierwsza połowa potrwa trochę dłużej.

44'

Semir Stilić przerywa kontratak rywala i oczywiście musi zostać ukarany żółtym kartonikiem.

41'

40'

Kamil Józiwiak próbował technicznego uderzenie, które minimalnie mija słupek bramki Wisły Płock!

37'

Mocne dośrodkowanie Michalaka, które ląduje prosto w rękach Putnocky'ego

35'

Oba zespoły grają bardzo ociężale. Lech wygląda lepiej, jest bliżej zdobycie gola, jednak nie tego oczekujemy po meczu 2 i 4 drużyny z tabeli.

32'

Thomas Dähne rośnie na bohatera Wisły Płock! Przed chwilą obronił 1vs1 z Situmem, a teraz praktycznie znikąd wyleciał i obronił strzał głową Gytkjaera!

29'

Najgroźniejsza okazja jak do tej pory! Mario Situm wyszedł sam na sam z Dahne, ale przegrywa ten pojednyek! To powinno być 1:0!

25'

Christian Gytkjaer znowu był bardzo bliski, ale po raz kolejny zabrakło mu kilku centymetrów. Uprzedzony przez defensora Wisły.

22'

Bardzo precyzyjne dośrodkowanie Majewskiego! Uryga w ostatniej chwili uprzedził Gytkjaera i Lech ma tylko rzut rożny.

21'

Żółta kartka dla Dominika Furmana.

19'

Łukasz Trałka zamykał akcję swojej drużyny. Uderzył jednak prosto w Dominika Furmana.

17'

Semir Stilić dośrodkowuje bardzo dobrze w pole karne, ale Nico Varela był na bardzo dużym spalonym.

14'

Pierwszy żółty kartonik tego meczu, a zarazem czwarty w sezonie Radosława Majewskiego. Nie będzie mógł zagrać w meczu z Jagiellonią.

11'

Zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu Michalaka. Niestety nic z tego nie wychodzi, a dodatkowo Nico Varela leży z grymasem bólu na murawie.

8'

Tomasz Kwiatkowski otrzymał podpowiedź i nakazał grać dalej. Karnego nie było!

7'

Mario Situm przewraca się w polu karnym! Będzie interwencja wozu VAR!

5'

Łukasz Trałka "potraktowany" łokciem przez Kamila Bilińskiego. Snajper Wisły ma szczęście, że nie skończyło się to kartką.

3'

Dobra, bardzo składna akcja Lecha. Dośrodkowanie Situma trochę jednak przeciągnięte.

1'

Zegar odmierzający czas tego meczu wystartował!

20:27

Oba zespoły opuszczają tunel! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

20:23

Wygrana Legii w Pucharze Polski to ogromna szansa dla takiej drużyny jak Wisła. Teraz czwarte miejsce daje grę w Europejskich Pucharach. Dla podopiecznych Jerzego Brzęczka to jest na pewno kluczowy cel.

20:20

20:17

Lech po ostatniej porażce z Górnikiem Zabrze na własnym stadionie wypadł z pozycji lidera. Do Legii tracą dwa punkty, więc jeżeli wygrają mogą wrócić na pierwsze miejsce chociaż do jutra. Jeżeli jednak przegrają to mistrzostwo może się już oddalić za bardzo.

20:15

20:12

20:10

Dzień dobry Państwu! Już za 20 minut Tomasz Kwiatkowski rozpocznie mecz pomiędzy Wisłą Płock, a Lechem Poznań! Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Będe miał przyjemność poprowadzić dla Państwa relację LIVE z tego spotkania!