Zagłębie LubinZagłębie Lubin
0'

Na dzisiaj to wszystko ! Dziękuję pięknie za uwagę !!

22:40

Dzisiejszy mecz wygrała drużyna lepsza, grająca mądrzej i pewniej !!! Zagłębie nie zostało odczarowane przez nowego szkoleniowca. Miedziowi notują kolejny mecz bez zwycięstwa.

93'

KONIEC!!!!! KORONA KIELCE MELDUJE SIĘ W PÓŁFINALE PUCHARU POLSKI !!!

90'

Tak samo ukarany Todorovski.

90'

Dlatego zarówno pierwszy - Kovacević. Otrzymuje żółtą kartkę

90'

Puszczają nerwy piłkarzom na boisku. Sędzia musi interweniować. Kovacević i Todorovski dość ostro wyjaśniali sobie jakieś nieporozumienie.

88'

W tym momencie chyba jakiś totalny kataklizm mógłby odebrać awans Koronie.

86'

Ostatnia zmiana również w drużynie gospodarzy. Za Soriiano na boisko wchodzi Kaczarawa.

84'

Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Za Świerczoka na boisko wchodzi Woźniak.

83'

Mamy zmianę w Koronie. Diow opuszcza plac gry, w jego miejsce pojawia się na boisku Dejmek.

82'

Piłka po szybkiej akcji na jeden kontakt odbiła się od któregoś obrońcy i spadła szczęśliwie pod nogi Burdenskiego, który znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i śmiało można powiedzieć, że przypieczętował awans Korony do półfinału !!!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Burdenski !!!!!!!!!!!

80'

Rusza do szaleńczych ataków Zagłębie czy uda się pokonać Alomerovicia ?

78'

Druga zmiana w Zagłębiu. Za Tosika na murawie pojawia się Pakulski.

75'

Już tylko kwadrans. Tylko tyle, a może aż tyle nadziei mają zawodnicy Zagłębia.

70'

Poprzeczka !!!!!! Gorąco pod bramką Alomerovicia!!! Tuszyński chciał zgrać głową w strefę środkową pola karnego, wyszło jednak z tego uderzenie i piłka zatrzymała się szczęśliwie dla piłkarzy Korny na poprzeczce !!!!

66'

Zmiana również w drużynie gospodarzy. Za Cvijanovicia na murawie pojawia się Jukić.

65'

Decyduje się na pierwszą zmianę w spotkaniu Lewandowski. Na boisku melduje się Janus, który zastępuje Jagiełłę.

62'

Bardzo dobra interwencja Matuszczyka po fantastycznym dośrodkowaniu Kosakiewicza w pole karne, gdzie czyhał na piłkę Soriiano. Zawodnik Zagłębia wybił piłkę głową na rzut rożny.

60'

Jeszcze pół godziny dzieli piłkarzy Korony od zameldowania się w półfinale rozgrywek o Puchar Polski.

57'

Zamykał akacje strzałem Rymaniak po rzucie rożnym wykonywanym przez Cvijanovicia. Tym razem uderzenie kapitana Korony bardzo niecelne.

51'

Niesportowe zachowanie Świerczoka, który odrywając się od obrońcy mocno popracował łokciem.

51'

Ze zdecydowanie większym animuszem rozpoczęli drugą część spotkania zawodnicy Zagłębia.

48'

Obie drużyny rozpoczynają drugą część spotkania identycznymi składami.

46'

Wracamy i zaczynamy granie !!! Czas na drugą część spotkania !!!

21:35

Wracamy za kwadrans !!!

21:34

Korona prowadzi absolutnie zasłużenie. Piłkarze gospodarzy pozostawili po pierwszych 45 minutach zdecydowanie lepsze wrażenie, chociaż nie można zapomnieć o ostatnich minutach meczu kiedy to Zagłębie zaczęło grać tak, jak powinno od pierwszych minut.

47'

Koniec pierwszej części spotkania !!!

45'

Dwie minuty dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

43'

Dobre dogranie w pole karne Todorovskiego z prawej flanki. Piłkę głową uderzył Janoszka. Strzał jednak bardzo niecelny.

41'

Złapali nieco wiatru w żagle zawodnicy gości w tych ostatnich minutach pierwszej części spotkania.

38'

I po raz kolejny gorąco pod bramką Alomerovicia !!! Strzał zza szesnastki Świerczoka i wybija piłkę na rzut rożny bramkarz Korony.

37'

Aleeeeż fatalny błąd Rymaniaka i Alomerovicia !!!!!!!! Zbyt lekkie zagranie obrońcy Korony do bramkarza, zauważył to Janoszka i Alimerović wybijając piłkę trafił w wyprostowaną nogę Janoszki. Piłka odbiła się jednak od słupka !!!!

32'

Urazu doznał Balić. Nos zawodnika Zagłębia bardzo mocno krwawi, ale wydaje się, że piłkarz Miedziowych będzie wstanie kontynuować grę.

30'

Pół godziny gry za nami. Zagłębie cechuje dzisiaj duża niedokładność i bardzo słaba kreatywność w konstruowaniu akcji. Korona gra z dużym spokojem i pewnością siebie.

26'

Ależ ostre wejście w nogi Świerczoka zaliczył Diaw!!! Arbiter pokazuje żółtko, chociaż czerwień nie byłaby tutaj decyzją niesprawiedliwą !

23'

Wciąż biją głową w mur piłkarze Zagłębia, którzy wciąż nie potrafią stworzyć dogodniej sytuacji do strzelenia bramki.

16'

Gospodarze grają szybko na jeden dwa kontakty, naprawdę przyjemnie ogląda się dzisiejszego wieczoru zawodników Korony.

12'

Strzał z dystansu po ziemi Świerczoka ląduje prosto w "koszyczku" ułożonego przez Alomerovicia.

10'

Kapitalnie rozpoczynają dzisiejsze spotkanie gospodarze. Zagłębie na ten moment potrzebuje strzelić aż trzy bramki jeżeli chce się znaleźć w półfinale Pucharu Polski !

8'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Cvijanovicia, piłkę przedłużył na dłuższy słupek Kovacević, a do futbolówki dopadł Rymaniak i spokojnym strzałem pokonał Polacka.

8'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! RYMANIAK !!!!!!

4'

Początek meczu to spokojna gra obydwu zespołów.

1'

Rozbrzmiewa pierwszy gwizdek arbitra !! A to znak, że czas zacząć dzisiejszy pojedynek !!!!

20:45

Stadion uczcił minutą ciszy Śp. Janusza Wójcika. Dzisiejszego dnia odbył się pogrzeb byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

20:42

Jeszcze chwila i będziemy mogli zaczynać ! Piłkarze wychodzą na murawę !!!

20:30

Czy Mariusz Lewandowski w swoim trenerskim debiucie będzie wstanie odczarować fatalną passę swoich nowych zawodników? Przekonamy się o tym już za parę minut.

20:27

Taka postawa Miedziowych musiała zmusić działaczy do podjęcia decyzji o zwolnieniu Piotra Stokowca.

20:25

Zagłębie natomiast nie potrafi wygrać ( biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki) od 15.10.2017. Wtedy to Miedzowi cieszyli się po raz ostatni z wygranej, pokonując w Ekstraklasie Górnika Zabrze 3:2.

20:20

Faworytem dzisiejszego pojedynku wydają się być gospodarze dzisiejszego starcia, którzy w lidze nie przegrali od ośmiu spotkań, a w ostatniej kolejce odnieśli zwycięstwo po wspaniałym widowisku nad Legią Warszawa (3:2)

20:15

66- krotny były reprezentant Polski zastąpił na na stanowisku trenera Zagłębia Piotra Stokowca, który pożegnał się z posadą po ponad trzech latach pracy w Lubinie.

20:09

Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie. Zwłaszcza, że na stanowisku trenera w drużynie Miedziowych zadebiutuje dzisiejszego wieczoru Mariusz Lewandowski !!!

20:05

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu obu drużyn skromne zwycięstwo odnieśli gospodarze dzisiejszego pojedynku pokonując zespół Miedziowych 1:0.

20:04

A tak prezentuje się wyjściowy skład gości:

20:02

Na początek lecimy ze składa

mi ! Oto jedenastka gospodarzy:

20:02

Dzisiejszego wieczoru będę miał przyjemność relacjonować dla państwa rewanżowe spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Koroną Kielce i Zagłębiem Lubin.

20:01

Dobry wieczór ! Wita i kłania się nisko państwu Michał Granosik !!! Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich wielbicieli rozgrywek o puchar krajowy !!