Koniec meczu! Legia Warszawa w półfinale Pucharu Polski!

92'

Ciekawe, czy taki był jego zamiar. Efektowna próba dośrodkowania ląduje w bramce Legii, wprawiając Radosława Cierzniaka w ogromne zakłopotanie.

91'

Druga bramka dla Bytovii! Sebastian Kamiński przecudownym centrostrzałem pokonuje Radosława Cierzniaka!

90'

Druga połowa przedłużona o dwie minuty.

88'

Legia spokojnie wymienia podania na połowie Bytovii.

86'

Odważnie na bramkę z 20 metrów uderzał Michał Jakóbowski, piłka mija słupek w niebezpiecznie bliskiej odległości.

84'

Orlande Kpassa pomagał sobie faulem w przyjęciu piłki na połowie Legii.

82'

Maksymilian Hebel wywalczył aut dla Bytovii na wysokości pola karnego Legii, ale piłkę przejmuje Radosław Cierzniak.

80'

Łukasz Moneta w obiecującej sytuacji uderza z lewej strony pola karnego, ale trafia wprost w Michała Szromnika.

78'

Żółtą kartką za faul na połowie rywala ukarany zostaje Michał Kopczyński.

77'

Uderzenie Cristiana Pasquato z rzutu wolnego przelatuje tuż obok słupka bramki Bytovii!

75'

Hildeberto Pereira ukarany żółtą kartką.

74'

Doskonałe dośrodkowanie z głębi pola, wychowanek Legii zdobywa gola głową! Niewysoki zawodnik gospodarzy zaskoczył obronę potężnym strzałem z około 11 metrów, precyzyjna główka ląduje w siatce!

72'

Kolejny gol dla Legii, kolejny dublet, zdobywcą bramki Sebastian Szymański! 4:1!

70'

Legia "zabiła" ten mecz bramką na 2:1. Goście nie mają już siły, kolejne bramki dla Legii są kwestią czasu.

68'

7240 kibiców obecnych dziś przy Łazienkowskiej.

67'

Ostatnia zmiana w tym meczu. Boisko opuszcza Kamil Wacławczyk, zmienił go Orlande Kpassa.

65'

Jak padła bramka? Sam na sam z bramkarzem stanął Łukasz Moneta, zawodnik sprowadzony z Ruchu Chorzów wyłożył piłkę Hildeberto Pereirze, który zdobył swojego drugiego gola w barwach Legii.

64'

Daniel Chima Chukwu melduje się na murawie w miejsce Armando Sadiku.

63'

Łukasz Turzyniecki z kartką za faul przy linii bocznej.

62'

Kolejne trafienie Hildeberto Pereiry, 3:1 dla Legii!

60'

...a Jakub Kuzdra, były zawodnik Piasta Gliwice, zmienia Sławomira Dudę.

59'

...Bartosza Biela zastępuje Maksymilian Hebel...

59'

Łukasz Moneta zmienia Jakuba Czerwińskiego...

57'

Za moment zmiany w obu zespołach.

55'

Wygląda na to, że rozmowa z trenerem Romeo Jozakiem w szatni pomogła gospodarzom. Grają teraz inaczej - znacznie lepiej.

53'

Bytovia miała szansę odpowiedzieć po rzucie rożnym, ale piłka przekroczyła linię końcową.

51'

Kolejne dogranie z boku pola karnego, do piłki dopada Sebastian Szymański, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę wyprowadza Legię na prowadzenie! Ależ wejście gospodarzy w drugą połowę!

49'

Legia szybko odwraca wynik! Sebastian Szymański, 2:1!

49'

Sebastian Szmański ruszył z piłką lewym skrzydłem, udało mu się dośrodkować ją pod nogi Hildeberto Pereiry, który lekkim strzałem pokonał Michała Szromnika.

47'

Wyrównanie! Hildeberto Pereira z pierwszym golem w barwach Legii! 1:1!

46'

Mecz wznowiony, piłkę ma Bytovia!

46'

Zmiana w zespole Legii w przerwie. Łukasz Broź zmienił Dominika Nagy'a.

21:44

Rezerwowi Legii w przerwie rozgrzewają się intensywnie. Być może zmiany nadejdą już w przerwie.

21:33

Legia gra fatalnie - bez jakiegokolwiek pomysłu na sforsowanie defensywy drużyny gości. Przy takiej grze odrobienie straty przez gości nie będzie niespodzianką. Dzisiaj wygląda to, jakby to Bytovia była mistrzem Polski, a Legia ekipą grającą w pierwszej lidze.

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę... kilkadziesiąt sekund przed upływem regulaminowych 45 minut.

43'

Michał Szromnik łapie piłkę po za mocnym dośrodkowaniu Cristiana Pasquato z rzutu rożnego.

41'

Po stronie Legii brakuje przede wszystkim zdecydowania - gospodarze nie oddają strzałów na bramkę.

39'

Zbyt lekkie uderzenie Kamila Wacławczyka z linii pola karnego łapie Radosław Cierzniak.

37'

Legia wreszcie próbuje zaatakować Bytovię, ale goście doskonale się bronią.

35'

Armando Sadiku obrócił się z piłką w polu karnym i uderzył , piłka odbije się jeszcze od obrońcy, ale znakomitym refleksem popisał się Michał Szromnik.

33'

Za mocne podanie od Tomasza Jodłowca do Armando Sadiku, piłkę przejmuje Michał Szromnik.

31'

Legia póki co prezentuje się bardzo słabo, a zespół gości doskonale to wykorzystuje.

29'

Cristian Pasquato uderza z ostrego kąta, Legia ma tylko rzut rożny.

27'

Po precyzyjnym dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska doświadczony napastnik Bytovii wyprowadza swój zespół na prowadzenie celnym uderzeniem głową! Goście potrzebują już tylko dwóch bramek!

25'

Gol, Bytovia na prowadzeniu po uderzeniu Janusza Surdykowskiego! Czekają nas emocje!

24'

Korner dla gości po zablokowanym uderzeniu Sławomira Dudy.

22'

Ponownie w akcji Cristian Pasquato, tym razem pomocnik Legii faulował przy linii bocznej Michała Jakóbowskiego.

20'

Cristian Pasquato zdecydował się na uderzenie z około 25 metrów, piłka szybuje ponad poprzeczką po uderzeniu Włocha.

18'

Nic z tego - akcję Bytovii ponownie przerywa gwizdek Sebastiana Jarzębaka.

16'

Kolejny rzut rożny dla gości po interwencji Hildeberto Pereiry.

14'

Sebastian Szymański próbował uruchomić Armando Sadiku prostopadłym podaniem w szesnastkę Bytovii, ale Albańczyka skutecznie zatrzymał obrońca.

12'

Kombinacyjna akcja Legii na prawym skrzydle kończy się stratą Michała Kopczyńskeigo.

10'

Bytovia miała rzut rożny, piłka została szybko wybita przed pole karne, a po chwili arbiter odgwizdał spalonego. Piłka dla gospodarzy.

8'

Aut dla gości na wysokości pola karnego Legii po interwencji Łukasza Turzynieckiego.

6'

Goście póki co stosują bardzo wysoki pressing, przez co legioniści zaliczają sporo prostych strat.

4'

Z około 20 metrów bardzo niecelnie uderza Sławomir Duda.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, Cristian Pasquato niezłym podaniem próbował uruchomić Armando Sadiku, Albańczyk był jednak na spalonym.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy, piłkę ma Legia Warszawa!

20:44

Przed pierwszym gwizdkiem minutą ciszy kibice oraz piłkarze uczczą pamięć zmarłęgo kilka dni temu Janusza Wójcika.

20:40

Piłkarze meldują się na murawie!

20:35

Do składu wraca Dominik Nagy, uważnie obserwować będziemy również występ Hildeberto Pereiry, który zagra na... prawej stronie obrony.

20:30

Co zrozumiałe, na stadionie nie będzie dziś zbyt wielu kibiców, jednak w sektorze gości zameldowała się także grupka sympatyków zespołu gości.

20:25

Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Marek Opałacz, Jakub Wilk, Orlande Kpassa, Jakub Kuzdra, Michał Szewczyk i Maksymilian Hebel.

20:20

Rezerwowi Legii: Konrad Jałocha, Łukasz Moneta, Kasper Hamalainen, Mateusz Żyro, Daniel Chima Chukwu, Łukasz Broź i Krzysztof Mączyński.

20:15

Trener Romeo Jozak wystawił dziś mocno rezerwowy skład. Szansę otrzymają dziś między innymi Sebastian Szymański, Radosław Cierzniak, Armando Sadiku czy Łukasz Turzyniecki.

20:10

Sędzią spotkania będzie pan Sebastian Jarzębak.

20:05

Już za około 40 minut rozpocznie się drugi zaplanowany na dzisiaj mecz ćwierćfinałów Pucharu Polski. W pierwszym z nich Górnik Zabrze pewnie pokonał Chojniczankę 3:0 i jako pierwszy awansował do półfinału.

20:00

Dzień dobry, z tej strony Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu Legia Warszawa - Drutex-Bytovia Bytów!