Środa, 25 października 2017, godz. 18:00
Chrobry GłogówChrobry Głogów
0 : 2
Arka GdyniaArka Gdynia
19:58

Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam na relację LIVE z meczu Bytovii z Legią!

19:57

Arka tak samo jak wczoraj Górnik udowodniła, że drużynom z zaplecza Ekstraklasy brakuje jeszcze dużo do tego wyższego poziomu. Nie można jednak odbierać Chrobremu walki i zaangażowania, gdyż w drugiej połowie było go dużo.

94'

KONIEC! Paweł Gil kończy spotkanie.

94'

Luca Zarandia wpadł w pole karne z prawego skrzydła, wstrzelił piłkę w pole karne, a tam Danielak niefortunnie interweniuje i pokonuje swojego bramkarza!

93'

GOOOOOOOOOOOOOL! Karol Danielak strzela sobie samobója!

93'

Antoni Łukasiewicz ratuje swoich kolegów wybijając piłkę w ostatnim momencie.

90'

Arka zamknęła swoich rywali na ich połowie i nie pozwala rozpocząć akcji. Chyba już nie dadzą strzelić sobie bramki.

87'

Sypią się kary pod koniec meczu. Teraz ukarany Antoni Łukasiewicz.

84'

Seweryn Michalski fauluje przed swoim polem karnym i za to ogląda żółty kartonik.

83'

Marcus Da Silva ukarany żółtą kartką za przerwanie akcji przeciwnika.

81'

Arka teraz mogła złapać trochę oddechu. Może ich seria rzutu rożnych nie przyniosła żadnej sytuacji to jednak chociaż na moment mogła odetchnąć defensywa gości.

79'

Błąd Marciniaka wykorzystał Bach, który dograł idealnie na głowę Kaczmarka. Strzał rezerwowego gospodarzy uderzył jednak zbyt słabo i piłka ląduje w rękach Pilarza.

77'

Filip Jazvić zmienia Alvaro Rey'a.

76'

Krzysztof Pilarz znakomicie broni strzał Mateusza Machaja! Ależ teraz napierają gospodarze!

74'

Dobre dośrodkowanie Machaja. Szkoda, że jest to któreś z kolei i nic z tego nie wychodzi.

73'

Luca Zarandia ogląda żółtą kartkę.

70'

Płasko wstrzelił piłkę w pole karne przez Mateusza Machaja, lecz łatwo radzą sobie z tym zagraniem defensorzy Arki.

67'

Mateusz Machaj oddaje centrostrzał i piłka odbija się od poprzeczki! Dzieje się teraz w Głogowie!

66'

Piłka trafia w słupek po uderzeniu Marciniaka! Było bardzo blisko!

65'

Michał Żebrakowski świetnie wybiega do prostopadłej piłki, ale równie znakomicie broni Anatoli Gospodinow.

65'

Zabrakło centymetrów, a Serhij Napołow doszedłby do 100% szansy! Jednak Tadeusz Socha świetnie przeszkadzał rywalowi.

63'

Strzelec gola, Ruben Jurado opuszcza murawę. W jego miejsce Michał Żebrakowski.

62'

Faul w ofensywnie Michalskiego. Naprawdę szkoda, gdyż była dobra akcja gospodarzy.

60'

Oraz od razu Przemysław Trytko zostaje zmieniony przez Konrada Kaczmarka.

60'

Jakub Bach zmienia Bartosza Machaja.

57'

Anatoli Gospodinow nie miał żadnego problemu z wyłapaniem strzału Zarandii.

53'

Zamieszanie w polu karnym Chrobrego. Frederik Helstrup oddaje strzał, który ląduje gdzieś daleko poza bramką.

50'

Marcel Gąsior mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji. Szkoda.

46'

I goście rozpoczęli drugą część meczu.

46'

Zmiana w przerwie. Michał Nalepa schodzi, a Luca Zarandia wchodzi.

46'

Koniec pierwszej połowy. Poziom do przerwy na pewno nie porywa. Drużyną lepszą na pewno jest Arka, lecz i obrońcy tytułu nie grają wybitnie. Czekamy na lepsze 45 minut!

44'

Anatoli Gospodinow podejmuje szaloną decyzję o wyjściu za pole karne, ale dzięki temu mogł przejąć futbolówkę.

41'

Oj dużo błąd popełnia Frederik Helstrup. Na jego szczęście czujny był Krzysztof Pilarz, który wyłapuje piłkę.

40'

Defensorzy Chrobrego teraz ratują sytuację wybijając dośrodkowanie z prawej flanki.

37'

Kompletnie bez pomysłu gra dzisiaj Chrobry. Marnie to wygląda.

33'

Michał Nalepa świetnie pokazuje się do prostopadłej piłki lecz jego przyjęcie pozostawia wiele do życzenia i to Chrobry jest teraz w posiadaniu.

29'

Kolejna znakomita okazja Arki Gdynia! Tym razem Siergiej Kriwiec myli się i to znacznie.

26'

Mateusz Machaj znalazł sobie trochę miejsca, ale jego strzał leci minimalnie ponad bramką.

23'

Wywołałem wilka z lasu! Cudowna akcja Chrobrego, a Michał Ilków-Gołąb huknął prosto w poprzeczkę! Aj zabrakło tak niewiele!

22'

Dużo szarpaniny w grze obu drużyn. Brakuje jakiejś dokładności, błysku. Praktycznie nic się nie dzieje w tym meczu.

18'

Siergiej Kriwiec oddaje bardzo niecelny strzał z dystansu.

16'

Siergiej Kriwiec dochodzi do znakomitego podania prostopadłego, a później wykłada dla Jurado "patelnię". Tego nie dało się nie trafić!

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ruben Jurado daje prowadzenie gościom!

11'

Karol Danielak wpada na zły pomysł przez co bardzo łatwo oddaje posiadanie Gdynianom. Szkoda bo akcja zapowiadała się ciekawie.

8'

Przemysław Stolc świetnie powstrzymał zapędy Rubena Jurado.

4'

Michał Nalepa oddaje bardzo groźny strzał! Zabrakło niewiele, a mielibyśmy 0:1.

2'

Mateusz Machaj próbował prostopadle zagrać do Trytki, który nie zdołał dojść do piłki.

1'

Paweł Gil gwiżdże po raz pierwsza, a gospodarze pierwszym kopnięciem rozpoczynają ten mecz!

17:57

Jest to bardzo sentymentalny mecz dla Grzegorz Nicińskiego. Szkoleniowiec Chrobrego spędził w Gdyni kilka dobrych, okraszonych sukcesami lat. To on wprowadził Arkę do finału Pucharu Polski!

17:54

Gospodarze liczą na doświadczenie swoich zawodników. Tacy zawodnicy jak Mateusz Machaj czy Przemysław Trytko znają grę na najwyższym krajowym poziomie od podszewki.

17:50

Czy po 90 minutach piłkarzom Arki będą dopisywać równie dobre humory?

17:45

To Arka Gdynia stoi dzisiaj w roli faworyta. Ekipa Leszka Ojrzyńskiego marzy o powtórzeniu sukcesu sprzed roku. Łatwo nie będzie nawet w dzisiejszym meczu. Chrobry eliminując Piast Gliwice udowodnili, że przeciwko drużynom z Ekstraklasy grać potrafią.

17:40

Przeciwko swojej drużynie grać będą dzisiaj Przemysław Trytko oraz Przemysław Stolc, którzy w Gdyni spędzili kilka sezonów.

17:37

Skład Arki Gdynia!

17:36

Skład Chrobrego Głogów!

17:32

Z tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Razem będziemy przeżywać emocje tego meczu!