Przed rewanżem w Warszawie sprawa awansu wydaje się jasna, aczkolwiek dopóki piłka w grze....Tymczasem dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne spotkania!

Koniec spotkania w Bytowie. Legia wygrywa 3:1!

Sędzia dolicza minimum 2 minuty do czasu gry.

Bramka Sadiku po fatalnym błędzie Wolskiego! Legia prowadzi 3:1!

Żółtą kartką ukarany zostaje Poczobut.

84'

Dośrodkowanie w pole karne Legii, jednak pewnie interweniuje Jędrzejczyk.

80'

Kolejne uderzenie z dystansu Surdykowskiego i znów było groźnie! Piłka jednak po raz kolejny przelatuje nad bramką gości.

76'

Uderzenie Kamińskiego z wolnego trafiło w mur, zaś dobitka przeleciała wysoko nad bramką Legionistów. Wznowi Cierzniak.

75'

Uderzenie z dystansu Surdykowskiego broni Cierzniak! To mogło być wyrównanie!

74'

Oszmaniec spokojnie wyłapuje dośrodkowanie jednego z Legionistów. Przy piłce gospodarze.

71'

Mamy zmianę w drużynie Legii. Niezgoda wchodzi w miejsce Jodłowca.

69'

Uderzenie Szymańskiego spokojnie wyłapuje Oszmaniec.

66'

Sędzia wznawia spotkanie!

22:06

Zarówno światło jak i zawodnicy powracają powoli na bytowski stadion.

21:55

Zawodnicy aktualnie kierują się do szatni.

21:53

Mamy małe problemy techniczne w Bytowie. Dokładniej chodzi o to, iż na stadionie w Bytowie zgasło światło.

64'

Mamy również zmianę w drużynie gospodarzy. W miejsce Dudy melduje się Wolski.

62'

Mamy zmianę w ekipie gości. Turzyniecki melduje się w miejsce Astiza.

59'

Próba dośrodkowania prze Jakóbowskiego zostaje zblokowana. Wciąż przy piłce utrzymują się jednak zawodnicy z Bytowa.

56'

W drugiej połowie jak na razie bez groźniejszych sytuacji z obu stron. Miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni.

53'

Próba uderzenia przez Dudę zza pola karnego zostaje zblokowana. Przy piłce wciąż jednak gospodarze.

21:38

Bytovia - Legia

49'

Zbyt mocne zagranie do Pasquato. Wznowi Oszmaniec.

46'

Natomiast druga to pojawienie się Kamińskiego w miejsce Szewczyka.

46'

W drużynie gospodarzy mamy natomiast podwójną zmianę. Pierwszą z nich jest wejście Jakóbowskiego w miejsce Wilka.

46'

Druga połowa rozpoczyna nam się od zmian. Jędrzejczyk wchodzi w miejsce Brozia.

46'

Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i zaczynamy drugą część spotkania!

21:29

Zawodnicy wychodzą już na murawę. Za moment rozpoczniemy drugą część spotkania.

45'

Koniec pierwszej części gry. Do przerwy w Bytowie mamy 2:1 dla Legii.

44'

Bramka kontaktowa dla gospodarzy! Na listę strzelców wpisuje się Szewczyk!

41'

Na spalonym złapany teraz wilk. Przy piłce goście.

37'

Od paru minut spokojnie rozgrywają piłkę goście. Zawodnicy z Bytowa jak na razie nie mają pomysłu jak zagrozić bramce rywala.

33'

Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka zostaje dośrodkowana w pole karne, jednak bez większych problemów interweniowała defensywa gości.

29'

Legia podwyższa wynik! Bramkę na 2:0 zdobywa Pasquato!

27'

Uderzenie Dudy z rzutu wolnego, jednak piłka po jego strzale dość wyraźnie mija bramkę Cierzniaka.

24'

Rzut rożny dla Legii. Piłka powędrowała w pole karne, jednak sędzia dopatrzył się przewinienia w polu karnym jednego z zawodników gości.

21'

Od kilku minut żadna ze stron nie potrafi w znaczący sposób zagrozić bramce rywali.

17'

Rzut rożny dla Legii. Piłka wędruje w pole karne, jednak dobrze interweniowała defensywa gospodarzy.

14'

Próba dośrodkowania przez Hlouska, jednak piłka minęła wszystkich w polu karnym gości.

11'

Ależ był blisko teraz Surdykowski! Piłka po jego próbie uderzenia z dystansu przeleciała minimalnie nad bramką Cierzniaka!

8'

Próba prostopadłego dogrania w wykonaniu jednego z zawodników gości, jednak bardzo dobrze wybiegł z bramki Oszmaniec i uprzedził rywala.

5'

Próba dośrodkowania w pole karne przez Sadiku okazała się zbyt mocna. Wznowi Oszmaniec.

2'

Mamy bramkę dla Legii! Ależ rozpoczęcie gości! Na listę strzelców wpisuje się Sadiku!

1'

Goście wprowadzają piłkę do gry i rozpoczynamy to spotkanie!

20:26

Zawodnicy obu drużyn wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

19:43

Faworyt tego spotkania jest oczywiście znany, jednak drużyna z Warszawy musi podejść do tego spotkania w pełni skoncentrowana. Należy bowiem pamiętać, że gospodarze w tegorocznej edycji Pucharu Polski wyeliminowali już m.in. Lechię Gdańsk oraz Pogoń Szczecin. A jak będzie dzisiaj? Dowiemy się już wkrótce!

19:28

Witamy prosto z Bytowa! Już za godzinę rozpocznie się tu spotkanie 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Drutex-Bytovią Bytów a Legią Warszawa. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!