3 : 1
17:53

To tyle na dziś, za uwagę dziękuje Piotr Bernaciak.

98'

Koniec spotkania w Astanie. Legia niestety przegrała 1:3, co oznacza, że w Warszawie czeka ją bardzo trudne zadanie.

94'

Jeśli Legia w Warszawie będzie chciała awansować, będzie musiała wygrać dwiema bramkami. Patrząc na dzisiejsze spotkanie, to będzie niesamowicie trudny cel.

93'

Patrick Twumasi na 3:1 w końcówce... to może być niezwykle ważna bramka.

91'

Sędzia dolicza aż sześć minut do pierwszej połowy spotkania.

90'

Legia w końcówce wygląda lepiej, mistrzowie Polski szukają wyrównania.

88'

Yevgeny Postnikov zmienia Romana Murtazayeva.

86'

Jurij Logvinenko długo nie podnosił się z murawy, ale gra jest już kontynuowana.

84'

Junior Kabananga z żółtą kartką za próbę wymuszenia faulu.

83'

Konrad Michalak zmienia Michała Kucharczyka na ostatnie minuty.

81'

Mała poprawka - asystę przy bramce zaliczył Michał Kucharczyk, natomiast to do niego piłkę posłał Cristian Pasquato.

81'

Laszlo Kleinheisler zmieniony przez Srdjana Grahovaca.

81'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska na dalszy słupek, Cristian Pasquato odgrywa piłkę pod samą bramkę, gdzie gola z najbliższej odległości zdobywa reprezentant Albanii!

78'

Goooooool! Armando Sadiku! Legia łapie kontakt!

78'

Dwa rzuty rożne dla Legii i dwie interwencje bramkarza Astany. Przy piłce nadal Legia.

76'

Rzut rożny dla Legii po akcji Guilherme.

74'

Legia wygląda bardzo słabo szczególnie pod względem przygotowania fizycznego.

72'

Michał Pazdan pewnym wślizgiem zatrzymuje Patricka Twumasiego na lewej stronie obrony/

70'

Kasper Hamalainen zmieniony przez Armando Sadiku.

68'

Do wejścia przygotowywany jest Armando Sadiku.

66'

Ależ szybki jest Junior Kabananga. Zawodnik Astany pewnie minął Artura Jędrzejczyka, a jego podanie do Patricka Twumasiego omal nie skończyło się golem dla gospodarzy!

64'

Niestety wciąż atakuje drużyna gospodarzy.

62'

Szansę do debiutu dostaje Cristian Pasquato, zmieniając Dominika Nagy'a.

60'

Junior Kabananga faulowany przez Adama Hlouska na prawym skrzydle, przynajmniej zdaniem arbitra liniowego.

58'

W zespole Legii potrzebne są zmiany. Kompletnie niewidoczny jest Kasper Hamalainen.

56'

Piłka ponownie w siatce Legii, ale tym razem na spalonym był Patrick Twumasi.

54'

Wrzutka Adama Hlouska pada łupem Aleksandra Mokina, który nie miał z nią większych problemów.

52'

Dośrodkowanie tego samego piłkarza w pole karne spokojnie wybija Maciej Dąbrowski.

50'

Patrick Twumasi minął Adama Hlouska na prawym skrzydle, ale nie zdołał utrzymać piłki w boisku.

48'

Jeszcze jedna dobra okazja Legii! Dwójkowa akcja Michała Kucharczyka i Guilherme kończy się strzałem tego drugiego przy słupku, instynktownie do boku sparował go bramkarz!

47'

Piłka trafia do Thibault Moulin w pole karne, Francuz wobec asysty obrońców zdołał tylko ekwilibrystycznym uderzeniem przenieść ją nad poprzeczką.

46'

Wracamy do gry, piłkę ma Legia. Oby to było lepsze 45 minut!

17:00

Obie drużyny już wracają na murawę.

16:49

Nienajlepiej wygląda dziś ofensywa, a proste błędy w obronie dały gospodarzom dwie bramki. Przed Legią ciężkie zadanie w drugiej połowie.

45'

Koniec pierwszej połowy w Kazachstanie. Do przerwy niestety wygląda to tragicznie.

45'

Mało kto mógł się tego spodziewać... Iwan Majewskij przyjmuje piłkę na połowie Legii, przebiega z nią kilkanaście metrów i uderza bardzo precyzyjnie w kierunku dalszego słupka, bramkarza Legii bez szans.

45'

Iwan Majewskij na 2:0...

42'

Guilherme przyjmuje piłkę w polu karnym po dograniu Adama Hlouska, ale już po chwili przewraca się i akcję już rozpoczyna Astana.

40'

Legia niemal od razu stara się odpowiedzieć, ale legionistom brakuje dokładności na połowie przeciwnika. Niestety zauważalne są problemy legionistów z murawą.

38'

Obrona Legii długo nie mogła wybić piłki spod własnej szesnastki, ta w końcu dociera do Juniora Kabanangi, który po rykoszecie pokonał Arkadiusza Malarza.

36'

Niestety... posypała się warszawska obrona. Junior Kabananga na 1:0.

33'

32'

Żółta kartka dla Serikzhana Muzhikova za niebezpieczny faul w środku pola.

31'

Rzut wolny dla Legii, perfekcyjna wrzutka Krzysztofa Mączyńskiego i po strzale głową Michała Kucharczyka ponownie Astanę ratuje bramkarz!

30'

Pierwsza groźna akcja Legii! Efektowny drybling Guilherme kończy się strzałem Michała Kucharczyka z kilku metrów, instynktownie broni bramkarz!

28'

Precyzyjna główką Romana Murtazayeva ląduje w siatce, ale wyraźnie po gwizdku sędziego.

26'

Dmitri Shomko szukał strzału z około 25 metrów, jednak uderzył bardzo niecelnie, Arkadiusz Malarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

24'

Dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego poszybowało wysoko ponad polem karnym, piłkę już mają gospodarze.

22'

Rzut rożny dla Legii po zablokowanym dośrodkowaniu Thibault Moulin.

20'

Szybka zmiana w zespole Astany. Djorde Despotović nabawił się urazu, zmienił go Roman Murtazayev.

19'

Długie podanie w pole karne Legii przechwycił Arkadiusz Malarz.

17'

Pierwsze minuty pokazują, że zespołowi gospodarzy zdecydowanie nie brakuje jakości. Legię czeka znacznie cięższa przeprawa niż w poprzedniej rundzie.

15'

Kolejne już dzisiaj dośrodkowanie Patricka Twumasiego z prawej strony boiska mija bramkę Legii.

13'

Długa piłka do Juniora Kabanangi na połowę Legii, ten w kontakcie z dwoma rywalami nie zdołał przyjąć podania.

11'

Legia próbuje teraz dłużej utrzymać się przy piłce na połowie rywala.

9'

Bardzo nieudany strzał Thibault Moulin z około 30 metrów, piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

7'

Zawodnicy Astany stosują bardzo wysoki pressing i póki co to oni przeważają na murawie.

5'

Rzut rożny dla gospodarzy kompletnie nieudany, dośrodkowanie Serikzhana Muzhikova nie trafiło nawet w pole karne.

3'

Patrick Twumasi szuka dośrodkowania z prawej strony boiska, przenosi jednak piłkę nad poprzeczką.

2'

Długie podanie do Igora Shitova w kierunku linii końcowej, obrońca nie zdążył dobiec do piłki i utrzymać ją w boisku.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i piłka w grze, ma ją FK Astana!

15:57

Losowanie stron za nami, czekamy już tylko na rozpoczęcie spotkania!

15:55

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę Astana Areny!

15:53

Liczymy dziś na przyzwoity występ mistrzów Polski pomimo trudnych warunków rozgrywania meczu. Życzymy dziś legionistom, by po meczu nie musieli szukać wymówek.

15:37

Rezerwowi Legii: Radosław Cierzniak, Łukasz Broź, Jakub Czerwiński, Michał Kopczyński, Konrad Michalak, Cristian Pasquato i Armando Sadiku.

15:34

Rezerwowi Astany: Abzal Beysebekov, Srdjan Grahovac, Nenad Erić, Roman Murtazayev, Yevgeny Postnikov, Sergiy Maliy i Aszkat Tagybergen.

15:25

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Tamas Bognar z Węgier.

15:20

Znamy składy obu drużyn!

15:15

Wita Państwa Piotr Bernaciak, zaczynamy relację live z meczu FK Astana - Legia Warszawa!