2. połowa1 : 1
dogrywka 2. połowa1 : 1
karne3 : 4
22:36

Cóż to był za mecz! Świetna pierwsze połowa, w której oglądaliśmy wiele składnych i ciekawych akcji. Druga połowa trochę spokojniejsza, która także obfitowała w kilka ciekawych sytuacji. Rozstrzygnięcie musiało nastąpić w serii rzutów karnych, w której lepsza okazała się Arka! Za te dwie godziny emocji serdecznie dziękuje i życzę spokojnej nocy!

22:34

Nad Legią krąży klątwa! 5 raz z rzędu przegrywają Superpuchar!

22:33

Michał Kopczyński uderza bardzo źle i Arka Gdynia zdobywa Superpuchar Polski!

22:33

Ruben Jurado prosto w środek i gol!

22:32

Maciej Dąbrowski po rękach bramkarza ale przedłuża nadzieję Legii!

22:31

Damian Zbozień także pewnie zdobywa gola.

105'

Guilherme bez żadnego problemu zamienia 11 na gola!

22:31

Dawid Sołdecki bardzo pewnie pokonuje Malarza! 2:1 dla Arki!

22:29

Thibault Moulin nie trafia! Pavel Steinbors broni rzut karny!

22:28

Marcin Warcholak także zdobywa bramkę!

22:24

Mateusz Szwoch jako pierwszy pewnie wykonuje 11!

95'

Kto wygra? Seria jedenastek to zawsze jest loteria! Emocje sięgają zenitu!

95'

Koniec! Będziemy świadkami serii rzutów karnych!

96'

Jeszcze Krzysztof Sobieraj ukarany żółtą kartką za faul na Sanogo.

94'

Michał Żebrakowski zmienia Patryka Kuna.

92'

Artur Jędrzejczyk ucierpiał przy jednym ze starć z rywalem i opuszcza boisko. Zmienia go Mateusz Żyro.

91'

Zaskakujący centrostrzał Warcholaka, ale na swoim miejscu był Arkadiusz Malarz.

90'

Aż o 5 minut przedłuża drugą połowę Szymon Marciniak.

90'

Artur Jędrzejczyk nieprzepisowo zatrzymuje świetnie zapowiadający się kontratak Arki Gdynia. Za to ukarany zostaje żółtą kartką.

88'

Bez większych konkretów oba zespoły. Czyżby wyczekiwali już serii rzutów karnych?

85'

I znowu oglądamy zmianę. Tadeusz Socha zmienia Grzegorza Piesio.

83'

Faul blisko pola karnego Arki Gdynia! Będzie okazja dla podopiecznych Jacka Magiery!

82'

Mateusz Szwoch ukarany żółtą kartką.

81'

Co za okazję miał Vamara Sanogo. Po dograniu Guilherme młody napastnik Legii nie trafia w piłkę! A mógł przesądzić los tego meczu!

81'

Dużo miejsca zrobiło się po lewej stronie boiska i Adam Hlousek próbował to wykorzystać, lecz jego dośrodkowanie ląduje w rękach golkipera gości.

78'

Leszek Ojrzyński przeprowadzą następna roszadę. Adama Marciniaka zmienia Michał Nalepa.

76'

Thibaul Mouilin bardzo bliski strzelenia drugiej bramki, ale jego strzał z powietrza lewą nogą leci kilka centymetrów obok bramki!

74'

Seria dośrodkowań w pole karne Arki, ale żadne z nich nie zagroziło bramce gości.

73'

Strzał Rubena Jurado leci obok słupka bramki strzeżonej przez Arka Malarza!

72'

Mecz bardzo się uspokoił. Może jednak będziemy oglądać rzuty karne? O to jest pytanie.

69'

Dobra akcja Sebastiana Szymańskiego. Młody zawodnik Wojskowych celnie uderzył, ale dobrze obronił Steinbors.

67'

I..... też zmiana w ekipie gości. Rafał Siemaszko zmieniony przez Rubena Jurado, który wraca do Polski.

67'

Kolejna zmiana w Legii. Kasper Hamalainen zostaje zmieniony przez Vamara Sanogo.

65'

Jacek Magiera decyduje się na drugą roszadę. Sebastian Szymański zmienia Dominik Nagy.

63'

Jest także zmiana w Arce Gdynia. Marcusa Da Silvę zmienia Dawid Sołdecki.

62'

Pośliznął się Michał Kopczyński próbował wykorzystać Rafał Siemaszko, ale nominowany do Odkrycia Sezonu napastnik dogrywa bardzo źle!

61'

Potężne uderzenie Michała Kopczyńskiego, ale świetnie broni Steinbors.

60'

Kolejny raz świetna próba Thibault Moulina! Tym razem jednak piłka ląduje kilkanaście centymetrów ponad bramką!

57'

Mateusz Szwoch medluję się na murawie! Zawodnik, który w tamtym sezonie występował w Arce zmienia Jarosława Niezgodę.

55'

Zmarnowana szansa Marcusa Da Silvy. Strzał Brazylijczyka zablokowany

53'

Grzegorz Piesio uderza sprzed pola karnego, lecz piłka ląduje na aucie bramkowym.

53'

Mocny i celny strzał Marcina Warcholaka pewnie broni Arakdiusz Malarz.

49'

Michał Pazdan brzydko fauluje i oglądamy pierwszą żółtą kartkę w meczu.

49'

Michał Pazdan świetnie ustawiony przerywa dobrze zapowiadającą się akcję Arki.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:17

Zdecydowanie lepszą i bardziej konkretną drużyną jest Legia Warszawa. Czy obraz zmieni się obraz tego spotkania? Zobaczymy po przerwie!

46'

Szymon Maricniak kończy pierwszą połowę!

44'

Kolejna kapitalna akcja Legionistów, źle wykończył Jarosław Niezgoda.

41'

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Arkę, ale ostatecznie strzał zostaje zablokowany.

38'

Dzisiaj bardzo aktywny jest dzisiaj Dominik Nagy. Tym razem znowu zakończył swoją indywidualną akcję niecelnym strzałem.

34'

Bardzo niecelny strzał Dominika Nagy.

32'

Cudowna, iście bilardowa akcja Legii, lecz niestety dla kibiców zgromadzonych na Ł3 zakończona niecelnym strzałem Guilherme!

29'

Kolejna świetna akcja Legii! Tym razem Guilherme znakomicie zagrywa do Niezgody, który trafia w słupek!

29'

Świetna wymiana podań przez Legionistów! Piłka spada pod nogi Moulina, który uderza zewnętrzną częścią stopy wprost w okienko bramki Arki!

27'

GOOL! Co za bramka Thibault Moulin!

23'

Co się dzieje pod bramką Arki! Najpierw Steinbors świetnie broni strzał Jędrzejczyka, a później po rzucie rożnym dla Legii piłka trafia w słupek, kolejna próba strzału ale znowu znakomicie broni golkiper gości!

22'

Grzeogrz Piesio wygrywa biegowy pojedynek z defensorami Legii, mocno wgrywa piłkę w pole karne, która trafia w Michała Pazdana, a ten niefortunnie kieruję ją do własnej siatki!

20'

GOOL! Michał Pazdan wpakowuje piłkę do własnej bramki! Arka prowadzi 1:0!

19'

Akcje oskrzydlająca Warcholaka. Następnie próba dośrodkowania zawodnika Arki kończy się stratą posiadania.

18'

Dużo agresywniej i pewniej zaczęła to spotkanie Legia. Na razie nie ma to jednak przełożenia na 100% okazję.

15'

Po raz kolejny świetny drybling Dominika Nagy. Tym razem jednak Węgier podał źle do Hamalainena i piłka dla Arki.

12'

Było bardzo bardzo blisko! Po strzale głową Artura Jędrzejczyka z samej linii bramkowej piłkę wybija Warcholak! Zabrakło centymetrów!

11'

Błąd Michała Pazdana próbował wykorzystać Marcus Da Silva! Na szczęscie dla reprezentanta Polski, asekurował go Maciej Dąbrowski.

9'

Po raz kolejny świetnie drybluje Nagy, lecz po raz kolejny został powstrzymany.

8'

Zamieszanie w polu karnym Arki po dośrodkowaniu Dominika Nagy. Piłka ładuje jednak w rękach bramkarza Arki.

6'

Dobre dośrodkowanie, po którym Rafał Siemaszko niecelnie uderza głową.

3'

Rzut wolny jednak wykonany bardzo źle, wprost w ręce Malarza.

3'

Pierwszy groźny faul Michała Pazdana tuż przed swoim polem karnym.

1'

Zaczynamy! Kto zacznie lepiej sezon 2017/2018!?

20:28

Podkreślmy, że dzisiaj mamy debiut systemu powtórek - VAR, która ma wspomagać arbitra głównego!

20:27

Szymon Marciniak wyprowadza obie ekipy! Zaraz zaczynamy to niewątpliwie emocjonujące widowisko!

20:22

Często mówi się że mecze o Superpuchar są lekceważone przez drużyny w nim grające. Jak widać po składach obu drużyn nikt nie będzie odpuszczał! Spora plaga kontuzji w drużynie Jacka Magiery nie przeszkodziła w tym aby skład jego drużyny wyglądała na papierze bardzo groźnie.

20:18

Opaskę kapitana w Legii założy dzisiaj Michał Kopczyński! Piękna historia wychowanka stołecznej drużyny!

20:12

Legia gra w tym prestiżowym spotkaniu po raz piąty z rzędu! Co ciekawe za każdym razem kończyło to się porażka Wojskowych. Czy dzisiaj będzie tak samo? Niewątpliwie to drużyna Jacka Magiery jest faworytem, ale nie od dziś wiadomo że w piłce wszystko jest możliwe.

20:04

Skład Arki Gdynia!

20:03

Skład Legii Warszawa!

19:58

Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie! Już za ok. 30 minut rozpoczniemy nowy sezon piłki na naszym krajowym podwórku! Nowe rozgrywki inaugurować będzie mecz o Superpuchar Polski, a mierzyć się w nim będą zdobywca Pucharu Polski - Arka Gdynia, a także Mistrz Polski - Legia Warszawa! Na relację z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!