CracoviaCracovia
2 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
20:09

Druga połowa zupełnie inna niż pierwsza. Różnica 2 klas! Zagłębie chociaż tylko remisuje z Cracovią to zapewnia sobie awans do grupy mistrzowskiej! Zwieńczeniem świetnej drugiej połowy był cudowny gol Bartłomieja Pawłowskiego! Po takich emocjach możemy spokojnie rozsiąść się w fotelu i odpocząć w sobotni wieczór!

94'

Koniec!

92'

Rezerwowy Zagłębia dostał piłkę na 30 metrze, huknął przed siebie i trafił w samo okienko bramki Peskovicia! Co za gooool!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Piękna bramka Bartłomieja Pawłowskiego!

89'

Dobre uderzenie Bartłomieja Pawłowskiego! Bardzo blisko okienka przeleciała futbolówka.

89'

Rzut wolny dla Zagłębie przed polem karnym Cracovii. Będzie szansa na wyrównanie stanu spotkania.

87'

Strzał głową Covilo leci wysoko ponad bramką.

86'

Dobrze dograna piłka przez Rakelsa, ale tym razem górą był Maciej Dąbrowski.

83'

Diego Ferraresso zmieniony przez Maticia Finka.

82'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Zagłębia! Zawodnicy Cracovii oddali trzy strzały! Dwa obronił Hładun, a ostatni poleciał wysoko ponad bramką!

78'

Bartłomiej Pawłowski zmienia Filipa Starzyńskiego.

77'

Snajper Pasów znalazł się tam, gdzie być powinien. Piłka została dograna z rzutu rożnego, a Piątek po prostu dobił ją do pustej bramki!

76'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Dublet Krzysztofa Piątka!

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Krzysztof Piątek pewnie wykorzystuje rzut karny i w ramach cieszynki pokazuje koszulkę Damiana Dąbrowskiego! Piękny gest!

72'

Rzut karny dla Cracovii! Bardzo duży błąd popełnia Maciej Dąbrowski!

71'

Mateusz Wdowiak wchodzi, a schodzi Antonini Culina.

68'

Alan Czerwiński wstrzelił piłkę w pole karne. Tam na pustą bramkę pędził już Mares, ale podanie było trochę za mocne.

68'

Ósma kara indywidualna w tym meczu. Ukarany Lubomir Guldan.

66'

Rakels dograł w pole karne, ale tam Piątek przegrywa pojedynek z Dąbrowskim.

63'

Patryk Tuszyński pojawia się na murawie w miejsce Jakuba Tosika.

63'

Guldan bardzo mocno uderzył na bramkę. Szkoda, że prosto w bramkarza.

62'

Bardzo agresywny zrobił nam się ten mecz. Kolejny ukarany - Oleksiej Dytyatev.

61'

Mocne, ale niecelne uderzenie Dennisa Rakelsa.

60'

Sypią się kartki dla zawodników obu drużyn. Tym razem ukarany Bartosz Kopacz.

57'

Jakub Mares jest kolejnym zawodnikiem, który ogląda dzisiaj żółtą kartkę.

56'

Zmiana także w drużynie gości. Paweł Żyra kończy swój występ, a na murawie melduje się Filip Jagiełło.

55'

Pierwsza zmiana tego meczu. Deniss Rakels zmienia Sergeia Zenjova.

52'

Diego został okiwany jak trampkarz przez Jakuba Maresa! Czeski napastnik jednym prostym zwodem zszedł na prawą nogę i oddał strzał, który był nie do obrony! W końcu ten mecz zaczyna wyglądać dobrze!

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jakub Mares otwiera wynika tego meczu!

50'

Początek meczu bardzo aktywny z obu stron! Teraz uderzenie Adama Matuszczka obronił Pesković!

48'

Milan Dimun mógł dać prowadzenie swojej drużynie! Jego strzał wyglądał bardzo groźnie, ale na drodze piłki stanął Dominik Hładun!

47'

Żółta kartka dla Michala Siplaka.

46'

Ależ piękne uderzenie Jakuba Maresa! Zabrakło centymetrów, a Czech zdjąłby pajęczynę z okienka bramki Peskovicia!

46'

Wracamy do gry po trochę dłuższej przerwie! Czekamy na bramki w tym meczu!

18:52

Bardzo słaby mecz oglądamy w Krakowie. Praktycznie nie było żadnych ciekawych okazji. Co ciekawe Zagłębie ma już praktycznie zapewniony awans do ósemki, gdyż Arka przegrywa swój mecz aż 4:0.

47'

Koniec pierwszej części meczu.

43'

Zamieszanie w polu karnym Zagłębie i Zenjov próbował uderzyć przewrotką! Szkoda, że była to próba nieudana!

40'

Kolejna okazja gości. Tym razem jednak górą był Dominik Hładun i spokojnie broni strzał rywala.

37'

Culin dograł w pole karne, ale świetną interwencją popisuje się Maciej Dąbrowski.

33'

Krzysztof Piątek został wypuszczony w bój przez Hernandeza, ale przegrywa jednak pojedynek fizyczny z obrońca rywali.

30'

Ciekawe uderzenie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego. Tym razem Pesković musiał się trochę wysilić.

27'

Bardzo słaby strzał Filipa Starzyńskiego z dystansu. Bramkarz Pasów nie miał żadnych problemów z wyłapaniem piłki.

24'

Kolejna żółta kartka. Adam Matuszczyk tym razem został ukarany.

21'

Dominik Hładun spokojnie broni strzał rywala. Nie miał z tym uderzeniem żadnych problemów.

20'

Była szansa na gola z rzutu wolnego dla drużyny Pasów. Oczywiście fatalne podanie wszystko psuje...

19'

Pesković spokojnie łapie "balona" puszczonego w pole karne przez zawodnika gości. Na razie mecz nie zachwyca.

15'

Alan Czerwiński przerwał kontratak rywali i ogląda żółtą kartkę.

14'

Pierwszy celny strzał tego meczu! Paweł Żyra dobrze uderzył na bramkę, lecz znakomicie broni Pesković!

12'

Katastrofalne uderzenie Culiny.... piłka wyszła na.... aut...

8'

Sasa Balić ukarany żółtą kartką.

5'

Dobre dogranie zawodników Cracovii, ale w polu karnym rywala pojedynek głowkowy przegrywa Michał Helik.

4'

Bardzo niedokładne podanie Alana Czerwińskiego. Stracona okazja na oddanie strzału.

1'

Zegar wystartował! Gramy!

17:57

Obie drużyny już na murawie!

17:54

Piłkarze Cracovii rozgrzewali się dzisiaj w specjalnych koszulkach. Wsparli tym samym kontuzjowanego Damiana Dąbrowskiego, który doznał poważnej kontuzji.

17:52

Na dzisiejszym meczu, tak jak na wszystkich 30 kolejki nie będzie systemu VAR. Ta sytuacja wywołała bardzo duży kontrowersji. Oby tylko sędzia nie miał dzisiaj do podjęcia ciężkich decyzji.

17:48

Szansę w tak ważnym meczu dostaje dzisiaj Paweł Żyra. 20- latek w tym sezonie rozegrał tylko 51 minut. Czy dzisiaj zagra całe, pełne 90 minut?

17:42

Zapraszamy na mulirelację ze wszystkich spotkań! Walka trwa nie tylko o górną ósemkę, ale także o pierwsze miejsce w tabeli! Będzie się działo!

17:38

W grze o ósemkę pozostały 3 drużyny. Tylko Arka musi liczyć na potknięcia swoich rywali do grupy mistrzowskiej. Aby Gdynianie mogli awansować, Zagłębie lub Wisła Kraków muszą zgubić punkty w swoich meczach.

17:36

17:34

17:31

Wita się z Państwem serdecznie Bartłomiej Modzelewski! Zapraszam na relację LIVE z tego pojedynku!

17:30

Czas rozpocząć ostateczną walkę o górną ósemkę! Cracovia już straciła szansę, ale Zagłębie dalej walczy! Czy podopieczni Mariusza Lewandowskiego wykorzysta okazję?