Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0
CracoviaCracovia
17:22

Mecz nie był zbyt ciekawy, ale to właśnie gospodarze wykorzystali swoje okazje. Teraz Cracovia oddala się od awansu do ósemki, a Nieciecza przybliża się do utrzymania w lidze!

95'

Koniec! Bruk-Bet pokonuje na własnym stadionie Cracovię!

91'

Świetna kontra gospodarzy. Szymon Pawłowski wypuścił Stefanika, który spokojnie posyła piłkę obok Peskovicia!

90'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Samuel Stefanik i Bruk-Betowi nikt zwycięstwa już nie odbierze!

89'

David Guba dobrze dogrywał w pole karne, ale dobrze ustawieni defensorzy pasów wybijają piłkę.

85'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. David Guba za Romana Gergela.

84'

Bartosz Szeliga za niesportowe zachowanie ukarany żółtą kartką.

82'

Sergei Zenjov opuszcza boisko, a melduje się na nim Nicolai Brock-Madsen.

79'

Świetna akcja Szymona Pawłowskiego, który minął kilku rywali i zdobył bramkę! Były małe kontrowersję, gdyż wydawało się, że piłka opuściła boisko. Sędzia jednak nie skorzystał z wideo weryfikacji i Bruk-Bet jest na prowadzeniu!

77'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Pawłowski! Co się odwlecze to nie uciecze!

75'

Samuel Stefanik melduje się na murawie, a zmienia Gabriela Iancu.

73'

Bardzo dobra okazja dla Cracovii! Dimun uderzył minimalnie niecelnie!

70'

Gol dla Niecieczy odwołany! Po weryfikacji VAR sędzia odgwizduje spalonego! Kupczak wcześniej był na ofsajdzie!

69'

Zmiana w ekipie Pasów. Deniss Rakels schodzi, a wchodzi Antonini Culina.

68'

Bartosz Szeliga dośrodkował w pole, gdzie zrobiło się małe zamieszanie. Całą sytuację świetnie wykorzystał Gutkovskis, który w końcu się przełamuje!

66'

Vladislavs Gutkovskis wchodzi w miejsce Bartosza Śpiączki.

65'

Zenjov ładnie przyjął piłkę w polu karnym przeciwnika, ale później źle podał do swojego kolegi. I tak to była najgroźniejsza sytuacja w drugiej połowie.

62'

Pesković spokojnie wyłapuje dośrodkowanie rywala. Kiedy obejrzymy jakiś strzał na bramkę?

58'

Tragiczne wręcz uderzenie Javiego Hernandeza. Ten mecz robi się z każdą minutą coraz gorszy.

56'

Próba przewrotki zawodnika Cracovii. Bardzo nieudana.

52'

Pesković dobrze wyprzedza napastnika gospodarzy i przerywa akcję.

49'

Drewniak dośrodkował w pole karne na głowę Rakelsa, który jednak przegrywa pojedynek z obrońcą rywala.

46'

Czas na drugą odsłonę! Oby w końcu wpadły bramki!

16:18

Bardzo słaby mecz oglądamy w Niecieczy. Cracovia nawet nie oddała strzału na bramkę... Wygląda to bardzo słabo, ale pozostało jeszcze drugie 45 minut.

47'

Koniec pierwszej części meczu.

44'

Pestka chciał dograć w pole karne, ale prawie udało mu się wrzucić piłkę za kołnierz Treli! Ależ to by była bramka!

41'

Szymon Drewniak zmienia kontuzjowanego Damian Dąbrowskiego. Trzymamy kciuki, ale aż się łza w oku kręci...

40'

Bardzo przykry widok... Damian Dąbrowski leży na murawie i potrzebuje pomocy medycznej. Chyba nie da rady kontynuować gry. Co za pecha zawodnika Cracovii.

37'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, ale nikt z zawodników Cracovii nie zdołał nawet oddać strzału.

33'

Potężne, ale niecelne uderzenie Iancu.

30'

Kolejny raz Szymon Pawłowski napędził akcję swojej drużyny, tylko że później sam zepsuł ją niedokładnym podaniem.

28'

Krzysztof Piątek ładnie minął kilku rywali, ale dograł niedokładnie i Dariusz Trela łapie piłkę.

26'

Od kilku minut widzimy tylko i wyłącznie walkę pomiędzy zawodnikami. Więcej fauli niż czystej, płynnej gry.

22'

Olejskiej Dytyatev bardzo brzydko faluje rywala i jest pierwszym zawodnikiem, który w tym meczu zostaje ukarany żółtą kartką.

20'

Deniss Rakels faulowany przez Bartosza Szeligę. Na razie gracz Bruk-Betu otrzymuje tylko słowną reprymendę.

17'

Roman Gergel marnuje szansę dla swojego zespołu w głupi sposób. Podaje bardzo niedokładnie do swojego kolegi.

14'

Dariusz Trela dobrze wychodzi na przed pole i wyłapuje dośrodkowanie Rakelsa.

12'

Javi Hernandez bardzo mocno walczył o piłkę i w końcu udało mu się wyrwać rzut wolny na połowie przeciwnika.

8'

Świetne dośrodkowanie Gabriela Iancu, lecz Bartosz Szeliga nie trafia w bramkę z 2 metra! Pierwsza "setka" zmarnowana...

6'

Fatalne uderzenie Szymona Pawłowskiego. Od bramki zacznie Pesković.

4'

Dobra wymiana podań zawodników Cracovii, ale cała akcja kończy się złym dośrodkowaniem Rakelsa.

2'

Pierwsze uderzenie tego meczu padło łupem Szymona Pawłowskiego. Strzał jednak mocno niecelny.

1'

Paweł Raczkowski użył gwizdka po raz pierwszy!

15:27

Oba zespoły właśnie opuszczają tunel, a kibicie z Niecieczy odśpiewują hymn swojego klubu.

15:26

Bardzo ważną informacją dla kibica gości jest fakt, że dzisiaj po raz pierwszy (!) w tym sezonie od pierwszej minuty zagra Damian Dąbrowski. Czy uda mu się wrócić do optymalnej formy?

15:24

Dla Jacka Zielińskiego jest to bardzo sentymentalny pojedynek. Aktualny szkoleniowiec Bruk-Betu w Cracovii spędził dwa, pełne sukcesów sezony. Razem z Pasami awansował do Europejskich Pucharów. Czy dzisiaj zwycięży ze swoim byłym klubem?

15:22

Największym zaskoczeniem w składzie gospodarzy jest obecność w bramce Dariusza Treli, który rozegra dopiero drugi mecz w tym sezonie. Jacek Zieliński wyjaśnia tą zmianę potrzebą odpoczynku Jana Muchy, gdyż doświadczony Słowak w ostatnich dwóch spotkaniach stracił aż osiem bramek.

15:20

15:18

Podopieczni Michała Probierza grają o zupełnie inne cele. Pasy potrzebują 3 punktów po to, aby wyprzedzić w tabeli Zagłębie i wskoczyć do górnej ósemki. Były trener Jagiellonii znakomicie wyprowadził swoją drużynę z dołka i w roku 2018 grają bardzo dobrze.

15:15

Oba zespoły potrzebują punktów niczym ryba wody. Gospodarze walczą o utrzymanie, które coraz bardziej się oddala. Aktualnie tracą dwa punkty do będącej w dołku Lechii Gdańsk, czyli zwycięstwo pozwoli im się urwać ze strefy zagrożenia.

15:12

15:09

15:07

Z tej strony nisko kłania się Państwu Bartłomiej Modzelewski! Pierwszy gwizdek już za nieco ponad 20 minut!

15:05

Po dwóch tygodniach przerwy na mecze reprezentacyjne na tapetę wracają ligowe rozgrywki. Co za tym idzie wraca również Lotto Ekstraklasa, który niestandardowo rozpoczyna się w sobotę. Dzień przed Wielkanocą Bruk-Bet gościć będzie w Niecieczy zespół Cracovii!